Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
Flickor födda 00/99 | Eds FF Blå |
Flickor födda 01/02 | Säffle FF |
Flickor födda 03/04 | EDS FF |
Flickor födda 05/06 | bullarens goif 2 |
Flickor födda 07/08 | Eds FF |
Pojkar födda 00/01 | Sotenäs Ungdom |
Pojkar födda 02/03 | Eds ff Lag 2/02 |
Pojkar födda 04 | FC Mellerud |
Pojkar födda 05 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 06 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 07 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 08 | Bengtsfors IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 16.00 | Hertzöga BK | - | Bengtsfors IF | 4 - 1 |
29 okt 16.15 | Brålanda IF | - | IFK Lane | 0 - 1 |
29 okt 17.00 | Hertzöga BK | - | Brålanda IF | 1 - 0 |
29 okt 17.15 | Bengtsfors IF | - | IFK Lane | 5 - 1 |
29 okt 18.00 | IFK Lane | - | Hertzöga BK | 0 - 3 |
29 okt 18.15 | Bengtsfors IF | - | Brålanda IF | 1 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hertzöga BK | 3 | 3 | 0 | 0 | 8-1 | 7 | 9 |
2. | Bengtsfors IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-5 | 2 | 6 |
3. | IFK Lane | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-8 | -6 | 3 |
4. | Brålanda IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-3 | -3 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 16.30 | IFK Åmål | - | Eds FF Blå | 0 - 1 |
29 okt 16.45 | Tistedalens Turn & idrettsforening TTIF 1 | - | Grebbestads IF | 2 - 1 |
29 okt 17.30 | IFK Åmål | - | Tistedalens Turn & idrettsforening TTIF 1 | 0 - 1 |
29 okt 17.45 | Eds FF Blå | - | Grebbestads IF | 1 - 4 |
29 okt 18.30 | Grebbestads IF | - | IFK Åmål | 4 - 1 |
29 okt 18.45 | Eds FF Blå | - | Tistedalens Turn & idrettsforening TTIF 1 | 3 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grebbestads IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-4 | 5 | 6 |
2. | Eds FF Blå | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-5 | 0 | 6 |
3. | Tistedalens Turn & idrettsforening TTIF 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-4 | 0 | 6 |
4. | IFK Åmål | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-6 | -5 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 19.15 | Hertzöga BK | - | Eds FF Blå | 0 - 1 |
29 okt 19.30 | Grebbestads IF | - | Bengtsfors IF | 1 - 2* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 19.00 | Brålanda IF | - | IFK Åmål | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 19.45 | IFK Lane | - | Tistedalens Turn & idrettsforening TTIF 1 | 0 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 20.00 | Eds FF Blå | - | Bengtsfors IF | 1 - 2* |