Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
Flickor födda 00/99 | Eds FF Blå |
Flickor födda 01/02 | Säffle FF |
Flickor födda 03/04 | EDS FF |
Flickor födda 05/06 | bullarens goif 2 |
Flickor födda 07/08 | Eds FF |
Pojkar födda 00/01 | Sotenäs Ungdom |
Pojkar födda 02/03 | Eds ff Lag 2/02 |
Pojkar födda 04 | FC Mellerud |
Pojkar födda 05 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 06 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 07 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 08 | Bengtsfors IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 11.30 | Kroppefjälls IF | - | Högsäters GF Lag 2 | 1 - 0 |
29 okt 11.45 | Eds FF 1 | - | Kungshamns IF Vit | 0 - 4 |
29 okt 12.30 | Kroppefjälls IF | - | Eds FF 1 | 1 - 1 |
29 okt 12.45 | Högsäters GF Lag 2 | - | Kungshamns IF Vit | 0 - 8 |
29 okt 13.30 | Kungshamns IF Vit | - | Kroppefjälls IF | 7 - 0 |
29 okt 13.45 | Högsäters GF Lag 2 | - | Eds FF 1 | 2 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kungshamns IF Vit | 3 | 3 | 0 | 0 | 19-0 | 19 | 9 |
2. | Eds FF 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-7 | -3 | 4 |
3. | Kroppefjälls IF | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-8 | -6 | 4 |
4. | Högsäters GF Lag 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-12 | -10 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 12.00 | Högsäters GF Lag 1 | - | Eds FF 2 | 0 - 0 |
29 okt 12.15 | Tösse IF | - | Kungshamns IF Blå | 0 - 6 |
29 okt 13.00 | Högsäters GF Lag 1 | - | Tösse IF | 4 - 0 |
29 okt 13.15 | Eds FF 2 | - | Kungshamns IF Blå | 0 - 1 |
29 okt 14.00 | Kungshamns IF Blå | - | Högsäters GF Lag 1 | 6 - 0 |
29 okt 14.15 | Eds FF 2 | - | Tösse IF | 0 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kungshamns IF Blå | 3 | 3 | 0 | 0 | 13-0 | 13 | 9 |
2. | Högsäters GF Lag 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-6 | -2 | 4 |
3. | Tösse IF | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-10 | -8 | 3 |
4. | Eds FF 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0-3 | -3 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 14.45 | Kungshamns IF Vit | - | Högsäters GF Lag 1 | 6 - 0 |
29 okt 15.00 | Kungshamns IF Blå | - | Eds FF 1 | 3 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 14.30 | Högsäters GF Lag 2 | - | Eds FF 2 | 2 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 15.15 | Kroppefjälls IF | - | Tösse IF | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
29 okt 15.30 | Kungshamns IF Vit | - | Kungshamns IF Blå | 0 - 0 |