Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
Flickor födda 00/99 | Eds FF Blå |
Flickor födda 01/02 | Säffle FF |
Flickor födda 03/04 | EDS FF |
Flickor födda 05/06 | bullarens goif 2 |
Flickor födda 07/08 | Eds FF |
Pojkar födda 00/01 | Sotenäs Ungdom |
Pojkar födda 02/03 | Eds ff Lag 2/02 |
Pojkar födda 04 | FC Mellerud |
Pojkar födda 05 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 06 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 07 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 08 | Bengtsfors IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 17.00 | Hertzöga BK | - | Eds FF Blå | 1 - 1 |
30 okt 17.15 | Högsäters GF | - | Kolbotn Supergutta IL Lag 1 | 1 - 0 |
30 okt 18.00 | Hertzöga BK | - | Högsäters GF | 8 - 0 |
30 okt 18.15 | Eds FF Blå | - | Kolbotn Supergutta IL Lag 1 | 1 - 4 |
30 okt 19.00 | Kolbotn Supergutta IL Lag 1 | - | Hertzöga BK | 0 - 1 |
30 okt 19.15 | Eds FF Blå | - | Högsäters GF | 2 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hertzöga BK | 3 | 2 | 1 | 0 | 10-1 | 9 | 7 |
2. | Eds FF Blå | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-6 | -2 | 4 |
3. | Kolbotn Supergutta IL Lag 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-3 | 1 | 3 |
4. | Högsäters GF | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-10 | -8 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 17.30 | Eds FF Vit | - | Bengtsfors IF | 2 - 2 |
30 okt 17.45 | Bäckefors IF Lag 1 blå | - | Kolbotn Supergutta IL Lag 2 | 0 - 0 |
30 okt 18.30 | Eds FF Vit | - | Bäckefors IF Lag 1 blå | 3 - 1 |
30 okt 18.45 | Bengtsfors IF | - | Kolbotn Supergutta IL Lag 2 | 0 - 0 |
30 okt 19.30 | Kolbotn Supergutta IL Lag 2 | - | Eds FF Vit | 0 - 1 |
30 okt 19.45 | Bengtsfors IF | - | Bäckefors IF Lag 1 blå | 1 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eds FF Vit | 3 | 2 | 1 | 0 | 6-3 | 3 | 7 |
2. | Bengtsfors IF | 3 | 1 | 2 | 0 | 3-2 | 1 | 5 |
3. | Kolbotn Supergutta IL Lag 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0-1 | -1 | 2 |
4. | Bäckefors IF Lag 1 blå | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-4 | -3 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 20.15 | Hertzöga BK | - | Bengtsfors IF | 1 - 2 |
30 okt 20.30 | Eds FF Vit | - | Eds FF Blå | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 20.00 | Högsäters GF | - | Bäckefors IF Lag 1 blå | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 20.45 | Kolbotn Supergutta IL Lag 1 | - | Kolbotn Supergutta IL Lag 2 | 2 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 okt 21.00 | Bengtsfors IF | - | Eds FF Blå | 1 - 0 |