Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
Flickor födda 00/99 | Eds FF Blå |
Flickor födda 01/02 | Säffle FF |
Flickor födda 03/04 | EDS FF |
Flickor födda 05/06 | bullarens goif 2 |
Flickor födda 07/08 | Eds FF |
Pojkar födda 00/01 | Sotenäs Ungdom |
Pojkar födda 02/03 | Eds ff Lag 2/02 |
Pojkar födda 04 | FC Mellerud |
Pojkar födda 05 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 06 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 07 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 08 | Bengtsfors IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 nov 15.00 | Frändefors if Röd | - | Färgelanda IF Röd | 1 - 1 |
12 nov 15.15 | Torslanda IK | - | Sotenäs Ungdom2 2 | 2 - 1 |
12 nov 16.00 | Frändefors if Röd | - | Torslanda IK | 1 - 2 |
12 nov 16.15 | Färgelanda IF Röd | - | Sotenäs Ungdom2 2 | 1 - 2 |
12 nov 17.00 | Sotenäs Ungdom2 2 | - | Frändefors if Röd | 3 - 0 |
12 nov 17.15 | Färgelanda IF Röd | - | Torslanda IK | 0 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Torslanda IK | 3 | 3 | 0 | 0 | 5-2 | 3 | 9 |
2. | Sotenäs Ungdom2 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-3 | 3 | 6 |
3. | Färgelanda IF Röd | 3 | 0 | 1 | 2 | 2-4 | -2 | 1 |
4. | Frändefors if Röd | 3 | 0 | 1 | 2 | 2-6 | -4 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 nov 15.30 | Eds FF | - | IFK Åmål | 1 - 0 |
12 nov 15.45 | Sotenäs Ungdom | - | FBK Karlstad | 3 - 0 |
12 nov 16.30 | Eds FF | - | Sotenäs Ungdom | 0 - 2 |
12 nov 16.45 | IFK Åmål | - | FBK Karlstad | 4 - 0 |
12 nov 17.30 | FBK Karlstad | - | Eds FF | 0 - 6 |
12 nov 17.45 | IFK Åmål | - | Sotenäs Ungdom | 0 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sotenäs Ungdom | 3 | 3 | 0 | 0 | 7-0 | 7 | 9 |
2. | Eds FF | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-2 | 5 | 6 |
3. | IFK Åmål | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-3 | 1 | 3 |
4. | FBK Karlstad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-13 | -13 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 nov 18.30 | Torslanda IK | - | Eds FF | 3 - 0 |
12 nov 18.45 | Sotenäs Ungdom | - | Sotenäs Ungdom2 2 | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 nov 18.00 | Frändefors if Röd | - | FBK Karlstad | 0 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 nov 18.15 | Färgelanda IF Röd | - | IFK Åmål | 3 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 nov 19.00 | Torslanda IK | - | Sotenäs Ungdom | 0 - 2 |