Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
Flickor födda 00/99 | Eds FF Blå |
Flickor födda 01/02 | Säffle FF |
Flickor födda 03/04 | EDS FF |
Flickor födda 05/06 | bullarens goif 2 |
Flickor födda 07/08 | Eds FF |
Pojkar födda 00/01 | Sotenäs Ungdom |
Pojkar födda 02/03 | Eds ff Lag 2/02 |
Pojkar födda 04 | FC Mellerud |
Pojkar födda 05 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 06 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 07 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 08 | Bengtsfors IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 nov 10.45 | Eds FF | - | Tistedalen TIF TTIF G04 | 2 - 3 |
13 nov 11.00 | Färgelanda IF | - | Skoftebyns IF 1 | 0 - 0 |
13 nov 11.45 | Eds FF | - | Färgelanda IF | 2 - 1 |
13 nov 12.00 | Tistedalen TIF TTIF G04 | - | Skoftebyns IF 1 | 1 - 1 |
13 nov 12.45 | Skoftebyns IF 1 | - | Eds FF | 2 - 1 |
13 nov 13.00 | Tistedalen TIF TTIF G04 | - | Färgelanda IF | 4 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tistedalen TIF TTIF G04 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8-3 | 5 | 7 |
2. | Skoftebyns IF 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3-2 | 1 | 5 |
3. | Eds FF | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-6 | -1 | 3 |
4. | Färgelanda IF | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-6 | -5 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 nov 11.15 | FC Mellerud | - | Skoftebyns IF 2 | 2 - 0 |
13 nov 11.30 | Hertzöga BK | - | Kroppefjälls IF | 1 - 0 |
13 nov 12.15 | FC Mellerud | - | Hertzöga BK | 4 - 0 |
13 nov 12.30 | Skoftebyns IF 2 | - | Kroppefjälls IF | 3 - 0 |
13 nov 13.15 | Kroppefjälls IF | - | FC Mellerud | 0 - 5 |
13 nov 13.30 | Skoftebyns IF 2 | - | Hertzöga BK | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Mellerud | 3 | 3 | 0 | 0 | 11-0 | 11 | 9 |
2. | Hertzöga BK | 3 | 2 | 0 | 1 | 3-5 | -2 | 6 |
3. | Skoftebyns IF 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-4 | 0 | 3 |
4. | Kroppefjälls IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 nov 14.00 | Tistedalen TIF TTIF G04 | - | Hertzöga BK | 2 - 0 |
13 nov 14.15 | FC Mellerud | - | Skoftebyns IF 1 | 2 - 1* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 nov 13.45 | Färgelanda IF | - | Kroppefjälls IF | 3 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 nov 14.30 | Eds FF | - | Skoftebyns IF 2 | 1 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 nov 14.45 | Tistedalen TIF TTIF G04 | - | FC Mellerud | 1 - 3 |