Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
Flickor födda 00/99 | Eds FF Blå |
Flickor födda 01/02 | Säffle FF |
Flickor födda 03/04 | EDS FF |
Flickor födda 05/06 | bullarens goif 2 |
Flickor födda 07/08 | Eds FF |
Pojkar födda 00/01 | Sotenäs Ungdom |
Pojkar födda 02/03 | Eds ff Lag 2/02 |
Pojkar födda 04 | FC Mellerud |
Pojkar födda 05 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 06 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 07 | Bengtsfors IF |
Pojkar födda 08 | Bengtsfors IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 nov 15.15 | Säffle FF | - | Eds ff Vit | 0 - 0 |
13 nov 15.30 | Årjängs if | - | Vakant | 3 - 0 |
13 nov 16.15 | Säffle FF | - | Årjängs if | 1 - 0 |
13 nov 16.30 | Eds ff Vit | - | Vakant | 3 - 0 |
13 nov 17.15 | Vakant | - | Säffle FF | 0 - 3 |
13 nov 17.30 | Eds ff Vit | - | Årjängs if | 0 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Säffle FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 4-0 | 4 | 7 |
2. | Eds ff Vit | 3 | 1 | 2 | 0 | 3-0 | 3 | 5 |
3. | Årjängs if | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-1 | 2 | 4 |
4. | Vakant | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | -9 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 nov 15.45 | Hermansby IF 1 | - | Bengtsfors IF Röd | 0 - 4 |
13 nov 16.00 | HEF Valbo BK | - | Hertzöga BK F03 | 0 - 2 |
13 nov 16.45 | Hermansby IF 1 | - | HEF Valbo BK | 0 - 2 |
13 nov 17.00 | Bengtsfors IF Röd | - | Hertzöga BK F03 | 3 - 1 |
13 nov 17.45 | Hertzöga BK F03 | - | Hermansby IF 1 | 2 - 1 |
13 nov 18.00 | Bengtsfors IF Röd | - | HEF Valbo BK | 3 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bengtsfors IF Röd | 3 | 3 | 0 | 0 | 10-1 | 9 | 9 |
2. | Hertzöga BK F03 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-4 | 1 | 6 |
3. | HEF Valbo BK | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-5 | -3 | 3 |
4. | Hermansby IF 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-8 | -7 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 nov 18.30 | Bengtsfors IF Röd | - | Eds ff Vit | 0 - 2 |
13 nov 18.45 | Säffle FF | - | Hertzöga BK F03 | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 nov 18.15 | Vakant | - | Hermansby IF 1 | 0 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 nov 19.00 | Årjängs if | - | HEF Valbo BK | 5 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 nov 19.15 | Eds ff Vit | - | Säffle FF | 0 - 1* |