LF Cup
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar 2003
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
7 jan 08.30 |
Östers IF |
- |
Sollentuna FK |
1 - 1 |
7 jan 09.20 |
Boo FF |
- |
Sjömarken/Sandareds IF |
0 - 5 |
7 jan 13.30 |
Östers IF |
- |
Boo FF |
0 - 1 |
7 jan 14.20 |
Sollentuna FK |
- |
Sjömarken/Sandareds IF |
1 - 3 |
7 jan 18.30 |
Sjömarken/Sandareds IF |
- |
Östers IF |
3 - 1 |
7 jan 19.20 |
Sollentuna FK |
- |
Boo FF |
1 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Sjömarken/Sandareds IF |
3 |
3 |
0 | 0 |
11-2 |
9 |
9 |
2. |
Boo FF |
3 |
2 |
0 | 1 |
3-6 |
-3 |
6 |
3. |
Sollentuna FK |
3 |
0 |
1 | 2 |
3-6 |
-3 |
1 |
4. |
Östers IF |
3 |
0 |
1 | 2 |
2-5 |
-3 |
1 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
7 jan 10.10 |
FK Karlskrona |
- |
Skoftebyns IF |
2 - 0 |
7 jan 11.00 |
IFK Lidingö |
- |
Hässleholms IF |
1 - 3 |
7 jan 15.10 |
FK Karlskrona |
- |
IFK Lidingö |
1 - 1 |
7 jan 16.00 |
Skoftebyns IF |
- |
Hässleholms IF |
2 - 2 |
8 jan 08.00 |
Hässleholms IF |
- |
FK Karlskrona |
0 - 3 |
8 jan 08.50 |
Skoftebyns IF |
- |
IFK Lidingö |
2 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
FK Karlskrona |
3 |
2 |
1 | 0 |
6-1 |
5 |
7 |
2. |
Hässleholms IF |
3 |
1 |
1 | 1 |
5-6 |
-1 |
4 |
3. |
Skoftebyns IF |
3 |
1 |
1 | 1 |
4-5 |
-1 |
4 |
4. |
IFK Lidingö |
3 |
0 |
1 | 2 |
3-6 |
-3 |
1 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
7 jan 11.50 |
Amager A27 (DK) |
- |
BK Häcken |
2 - 1 |
7 jan 12.40 |
Assyriska FF |
- |
Alingsås IF |
2 - 0 |
7 jan 16.50 |
Amager A27 (DK) |
- |
Assyriska FF |
3 - 0 |
7 jan 17.40 |
BK Häcken |
- |
Alingsås IF |
2 - 0 |
8 jan 09.40 |
Alingsås IF |
- |
Amager A27 (DK) |
5 - 1 |
8 jan 10.30 |
BK Häcken |
- |
Assyriska FF |
3 - 5 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Assyriska FF |
3 |
2 |
0 | 1 |
7-6 |
1 |
6 |
2. |
Amager A27 (DK) |
3 |
2 |
0 | 1 |
6-6 |
0 |
6 |
3. |
Alingsås IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
5-5 |
0 |
3 |
4. |
BK Häcken |
3 |
1 |
0 | 2 |
6-7 |
-1 |
3 |
Slutspel
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
8 jan 11.20 |
Sjömarken/Sandareds IF |
- |
Hässleholms IF |
2 - 3 |
8 jan 12.10 |
FK Karlskrona |
- |
Skoftebyns IF |
3 - 0 |
8 jan 13.00 |
Boo FF |
- |
Amager A27 (DK) |
0 - 1 |
8 jan 13.50 |
Assyriska FF |
- |
Alingsås IF |
0 - 3 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
8 jan 16.20 |
Hässleholms IF |
- |
Amager A27 (DK) |
1 - 4 |
8 jan 17.10 |
FK Karlskrona |
- |
Alingsås IF |
3 - 0 |
11-12 plats
Datum |
|
Res |
8 jan 14.40 |
IFK Lidingö |
- |
Östers IF |
2 - 0 |
9-10 plats
Datum |
|
Res |
8 jan 15.30 |
Sollentuna FK |
- |
BK Häcken |
3 - 0 |
Final
Datum |
|
Res |
8 jan 19.00 |
Amager A27 (DK) |
- |
FK Karlskrona |
1 - 2 |