Björnslaget 2017
Klikk på klassenavnen for å se resultatene av klassen.
Herrar
Gruppespill
Pulje A
Dato |
|
Res |
1 sep 20.00 |
IBF Backadalen Lag 1, Röd |
- |
Frölunda IBK Röd Röd |
8 - 0 |
1 sep 20.00 |
Nässjö IBF |
- |
NOR 92 Innebandyklubb |
4 - 3 |
2 sep 11.40 |
IBF Backadalen Lag 1, Röd |
- |
Nässjö IBF |
1 - 7 |
2 sep 16.15 |
NOR 92 Innebandyklubb |
- |
IBF Backadalen Lag 1, Röd |
3 - 3 |
2 sep 16.15 |
Frölunda IBK Röd Röd |
- |
Nässjö IBF |
2 - 8 |
2 sep 21.00 |
Frölunda IBK Röd Röd |
- |
NOR 92 Innebandyklubb |
3 - 4 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Nässjö IBF |
3 |
3 |
0 | 0 |
19-6 |
13 |
9 |
2. |
IBF Backadalen Lag 1, Röd |
3 |
1 |
1 | 1 |
12-10 |
2 |
4 |
3. |
NOR 92 Innebandyklubb |
3 |
1 |
1 | 1 |
10-10 |
0 |
4 |
4. |
Frölunda IBK Röd Röd |
3 |
0 |
0 | 3 |
5-20 |
-15 |
0 |
Pulje B
Dato |
|
Res |
1 sep 20.00 |
CL98IC 1 |
- |
Sävedalens IBK |
6 - 5 |
1 sep 21.00 |
WH Rockets |
- |
Hovås IBK |
3 - 1 |
2 sep 10.45 |
CL98IC 1 |
- |
WH Rockets |
3 - 2 |
2 sep 11.40 |
Sävedalens IBK |
- |
Hovås IBK |
0 - 4 |
2 sep 17.10 |
Hovås IBK |
- |
CL98IC 1 |
3 - 3 |
2 sep 17.10 |
Sävedalens IBK |
- |
WH Rockets |
4 - 5 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
CL98IC 1 |
3 |
2 |
1 | 0 |
12-10 |
2 |
7 |
2. |
WH Rockets |
3 |
2 |
0 | 1 |
10-8 |
2 |
6 |
3. |
Hovås IBK |
3 |
1 |
1 | 1 |
8-6 |
2 |
4 |
4. |
Sävedalens IBK |
3 |
0 |
0 | 3 |
9-15 |
-6 |
0 |
Pulje C
Dato |
|
Res |
1 sep 20.00 |
IBK Bergum |
- |
Marstrands IBK |
2 - 10 |
1 sep 21.00 |
IBK Vänersborg Div 2 |
- |
Lillestrøm IBK Gul/Svart |
4 - 1 |
2 sep 11.40 |
IBK Bergum |
- |
IBK Vänersborg Div 2 |
0 - 7 |
2 sep 12.35 |
Marstrands IBK |
- |
Lillestrøm IBK Gul/Svart |
6 - 10 |
2 sep 17.10 |
Lillestrøm IBK Gul/Svart |
- |
IBK Bergum |
6 - 2 |
2 sep 17.10 |
Marstrands IBK |
- |
IBK Vänersborg Div 2 |
2 - 2 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
IBK Vänersborg Div 2 |
3 |
2 |
1 | 0 |
13-3 |
10 |
7 |
2. |
Lillestrøm IBK Gul/Svart |
3 |
2 |
0 | 1 |
17-12 |
5 |
6 |
3. |
Marstrands IBK |
3 |
1 |
1 | 1 |
18-14 |
4 |
4 |
4. |
IBK Bergum |
3 |
0 |
0 | 3 |
4-23 |
-19 |
0 |
Pulje D
Dato |
|
Res |
1 sep 19.00 |
IBK Vänersborg U |
- |
IBF Älvstranden |
1 - 3 |
1 sep 21.00 |
Willands IBK Kristianstad |
- |
Jönköping Ik Ungdom |
0 - 4 |
2 sep 11.40 |
Willands IBK Kristianstad |
- |
IBK Vänersborg U |
7 - 1 |
2 sep 12.35 |
Jönköping Ik Ungdom |
- |
IBF Älvstranden |
2 - 2 |
2 sep 17.10 |
IBF Älvstranden |
- |
Willands IBK Kristianstad |
0 - 2 |
2 sep 19.00 |
Jönköping Ik Ungdom |
- |
IBK Vänersborg U |
9 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Jönköping Ik Ungdom |
3 |
2 |
1 | 0 |
15-2 |
13 |
7 |
2. |
Willands IBK Kristianstad |
3 |
2 |
0 | 1 |
9-5 |
4 |
6 |
3. |
IBF Älvstranden |
3 |
1 |
1 | 1 |
5-5 |
0 |
4 |
4. |
IBK Vänersborg U |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-19 |
-17 |
0 |
Pulje E
Dato |
|
Res |
2 sep 08.00 |
Varla IBK |
- |
Guldhedens IK |
9 - 5 |
2 sep 08.55 |
Hjärnarps IBK Lag 1, grön |
- |
Vimmerby innebandy klubb |
2 - 6 |
2 sep 12.35 |
Hjärnarps IBK Lag 1, grön |
- |
Varla IBK |
0 - 8 |
2 sep 12.35 |
Vimmerby innebandy klubb |
- |
Guldhedens IK |
3 - 2 |
2 sep 18.05 |
Guldhedens IK |
- |
Hjärnarps IBK Lag 1, grön |
2 - 3 |
2 sep 19.00 |
Vimmerby innebandy klubb |
- |
Varla IBK |
3 - 4 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Varla IBK |
3 |
3 |
0 | 0 |
21-8 |
13 |
9 |
2. |
Vimmerby innebandy klubb |
3 |
2 |
0 | 1 |
12-8 |
4 |
6 |
3. |
Hjärnarps IBK Lag 1, grön |
3 |
1 |
0 | 2 |
5-16 |
-11 |
3 |
4. |
Guldhedens IK |
3 |
0 |
0 | 3 |
9-15 |
-6 |
0 |
Pulje F
Dato |
|
Res |
2 sep 08.00 |
Stenungsunds IBK Herr A |
- |
Munka Ljungby IBK Akademi |
2 - 4 |
2 sep 08.00 |
Fristad GoIF |
- |
Partille IBS Svart |
5 - 0 |
2 sep 13.30 |
Stenungsunds IBK Herr A |
- |
Fristad GoIF |
3 - 5 |
2 sep 13.30 |
Munka Ljungby IBK Akademi |
- |
Partille IBS Svart |
0 - 1 |
2 sep 18.05 |
Partille IBS Svart |
- |
Stenungsunds IBK Herr A |
2 - 2 |
2 sep 19.00 |
Munka Ljungby IBK Akademi |
- |
Fristad GoIF |
2 - 4 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Fristad GoIF |
3 |
3 |
0 | 0 |
14-5 |
9 |
9 |
2. |
Partille IBS Svart |
3 |
1 |
1 | 1 |
3-7 |
-4 |
4 |
3. |
Munka Ljungby IBK Akademi |
3 |
1 |
0 | 2 |
6-7 |
-1 |
3 |
4. |
Stenungsunds IBK Herr A |
3 |
0 |
1 | 2 |
7-11 |
-4 |
1 |
Pulje G
Dato |
|
Res |
1 sep 18.00 |
Sandareds IBS |
- |
Öckerö IBK/IK Zenith |
2 - 1 |
1 sep 19.00 |
Frölunda IBK Grön |
- |
FBC Aspen |
3 - 3 |
2 sep 09.50 |
Öckerö IBK/IK Zenith |
- |
Frölunda IBK Grön |
3 - 2 |
2 sep 15.20 |
Öckerö IBK/IK Zenith |
- |
FBC Aspen |
5 - 4 |
2 sep 16.15 |
Sandareds IBS |
- |
Frölunda IBK Grön |
0 - 3 |
2 sep 21.00 |
FBC Aspen |
- |
Sandareds IBS |
3 - 4 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Sandareds IBS |
3 |
2 |
0 | 1 |
6-7 |
-1 |
6 |
2. |
Öckerö IBK/IK Zenith |
3 |
2 |
0 | 1 |
9-8 |
1 |
6 |
3. |
Frölunda IBK Grön |
3 |
1 |
1 | 1 |
8-6 |
2 |
4 |
4. |
FBC Aspen |
3 |
0 |
1 | 2 |
10-12 |
-2 |
1 |
Pulje H
Dato |
|
Res |
1 sep 18.00 |
FBC Vinga |
- |
Rydboholm sk |
3 - 2 |
1 sep 19.00 |
KF Ljungby KF 1 |
- |
Ullkisa innebandy |
4 - 6 |
1 sep 22.00 |
Rydboholm sk |
- |
Pixbo Wallenstam IBF |
4 - 2 |
2 sep 08.00 |
KF Ljungby KF 1 |
- |
FBC Vinga |
1 - 7 |
2 sep 10.45 |
Ullkisa innebandy |
- |
Pixbo Wallenstam IBF |
2 - 4 |
2 sep 11.40 |
Rydboholm sk |
- |
KF Ljungby KF 1 |
6 - 3 |
2 sep 15.20 |
Pixbo Wallenstam IBF |
- |
FBC Vinga |
4 - 1 |
2 sep 16.15 |
Ullkisa innebandy |
- |
Rydboholm sk |
5 - 3 |
2 sep 21.00 |
Pixbo Wallenstam IBF |
- |
KF Ljungby KF 1 |
7 - 2 |
2 sep 21.00 |
FBC Vinga |
- |
Ullkisa innebandy |
1 - 2 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Pixbo Wallenstam IBF |
4 |
3 |
0 | 1 |
17-9 |
8 |
9 |
2. |
Ullkisa innebandy |
4 |
3 |
0 | 1 |
15-12 |
3 |
9 |
3. |
FBC Vinga |
4 |
2 |
0 | 2 |
12-9 |
3 |
6 |
4. |
Rydboholm sk |
4 |
2 |
0 | 2 |
15-13 |
2 |
6 |
5. |
KF Ljungby KF 1 |
4 |
0 |
0 | 4 |
10-26 |
-16 |
0 |
Sluttspill
1/8 finaler
Dato |
|
Res |
3 sep 08.30 |
Nässjö IBF |
- |
Ullkisa innebandy |
2 - 3 |
3 sep 08.30 |
CL98IC 1 |
- |
Öckerö IBK/IK Zenith |
4 - 3 |
3 sep 08.30 |
IBK Vänersborg Div 2 |
- |
Partille IBS Svart |
4 - 3 |
3 sep 08.30 |
Jönköping Ik Ungdom |
- |
Vimmerby innebandy klubb |
3 - 2 |
3 sep 09.30 |
Varla IBK |
- |
IBF Backadalen Lag 1, Röd |
3 - 2 |
3 sep 09.30 |
Fristad GoIF |
- |
WH Rockets |
5 - 6 |
3 sep 09.30 |
Sandareds IBS |
- |
Lillestrøm IBK Gul/Svart |
5 - 1 |
3 sep 09.30 |
Pixbo Wallenstam IBF |
- |
Willands IBK Kristianstad |
0 - 3 |
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
3 sep 12.45 |
Ullkisa innebandy |
- |
CL98IC 1 |
4 - 6* |
3 sep 12.45 |
IBK Vänersborg Div 2 |
- |
Jönköping Ik Ungdom |
1 - 3 |
3 sep 12.45 |
Varla IBK |
- |
WH Rockets |
7 - 5 |
3 sep 12.45 |
Sandareds IBS |
- |
Willands IBK Kristianstad |
1 - 2 |
Semifinaler
Dato |
|
Res |
3 sep 14.50 |
CL98IC 1 |
- |
Jönköping Ik Ungdom |
0 - 4 |
3 sep 14.50 |
Varla IBK |
- |
Willands IBK Kristianstad |
2 - 1 |
Finale
Dato |
|
Res |
3 sep 18.00 |
Jönköping Ik Ungdom |
- |
Varla IBK |
2 - 3 |
Statistikk