Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Röd Lätt | Hässelby SK IBK F05 | |
Flickor Röd Medel | Bergs IK f03/04 | |
Flickor Röd Medelsvår | Partille IBS Svart | Täby FC Vit |
Herr HJ19 Svart | Vendelsö IK | Nacka Wallenstam IBK |
Pojkar Blå Medel | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | IK Sirius FBC P04 | Nacka Wallenstam IBK Svart |
Pojkar Ljusröd Medel | Telge SIBK | Huddinge IBS |
Pojkar Mörkröd Lätt | Bele Barkarby p02 Vit | Huddinge IBS P02 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 sep 20.00 | Huddinge IK | - | Bele Barkarby IF F03/04 | 1 - 2 |
1 sep 20.45 | Täby FC Vit | - | Sigtuna if IBK | 2 - 3 |
2 sep 11.15 | Täby FC Vit | - | Huddinge IK | 2 - 2 |
2 sep 12.00 | Bele Barkarby IF F03/04 | - | Sigtuna if IBK | 0 - 1 |
2 sep 15.45 | Bele Barkarby IF F03/04 | - | Täby FC Vit | 0 - 1 |
2 sep 16.30 | Sigtuna if IBK | - | Huddinge IK | 1 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sigtuna if IBK | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-5 | 0 | 6 |
2. | Huddinge IK | 3 | 1 | 1 | 1 | 6-5 | 1 | 4 |
3. | Täby FC Vit | 3 | 1 | 1 | 1 | 5-5 | 0 | 4 |
4. | Bele Barkarby IF F03/04 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-3 | -1 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 08.15 | Rotebro IS IBK | - | Täby FC Svart | 2 - 1 |
2 sep 09.00 | Vallentuna IBK F-03/04 | - | Partille IBS Svart | 1 - 3 |
2 sep 12.45 | Täby FC Svart | - | Partille IBS Svart | 1 - 3 |
2 sep 13.30 | Vallentuna IBK F-03/04 | - | Rotebro IS IBK | 0 - 1 |
2 sep 17.15 | Täby FC Svart | - | Vallentuna IBK F-03/04 | 2 - 4 |
2 sep 18.00 | Partille IBS Svart | - | Rotebro IS IBK | 0 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rotebro IS IBK | 3 | 3 | 0 | 0 | 4-1 | 3 | 9 |
2. | Partille IBS Svart | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-3 | 3 | 6 |
3. | Vallentuna IBK F-03/04 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-6 | -1 | 3 |
4. | Täby FC Svart | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-9 | -5 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 09.45 | Sigtuna if IBK | - | Partille IBS Svart | 2 - 3 |
3 sep 10.30 | Rotebro IS IBK | - | Huddinge IK | 3 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 14.00 | Partille IBS Svart | - | Rotebro IS IBK | 3 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 11.15 | Vallentuna IBK F-03/04 | - | Bele Barkarby IF F03/04 | 0 - 1 |
3 sep 12.00 | Täby FC Vit | - | Täby FC Svart | 4 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 15.00 | Bele Barkarby IF F03/04 | - | Täby FC Vit | 0 - 3 |