Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Röd Lätt | Hässelby SK IBK F05 | |
Flickor Röd Medel | Bergs IK f03/04 | |
Flickor Röd Medelsvår | Partille IBS Svart | Täby FC Vit |
Herr HJ19 Svart | Vendelsö IK | Nacka Wallenstam IBK |
Pojkar Blå Medel | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | IK Sirius FBC P04 | Nacka Wallenstam IBK Svart |
Pojkar Ljusröd Medel | Telge SIBK | Huddinge IBS |
Pojkar Mörkröd Lätt | Bele Barkarby p02 Vit | Huddinge IBS P02 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 09.45 | Vendelsö IK | - | Järfälla IBK Järfälla IBK 1 | 4 - 2 |
2 sep 10.30 | Linköping IBK Röd | - | FBI Tullinge | 7 - 2 |
2 sep 14.15 | Vendelsö IK | - | Linköping IBK Röd | 1 - 3 |
2 sep 15.00 | Järfälla IBK Järfälla IBK 1 | - | FBI Tullinge | 1 - 4 |
2 sep 18.45 | FBI Tullinge | - | Vendelsö IK | 1 - 5 |
2 sep 18.45 | Järfälla IBK Järfälla IBK 1 | - | Linköping IBK Röd | 3 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linköping IBK Röd | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-6 | 4 | 6 |
2. | Vendelsö IK | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-6 | 4 | 6 |
3. | Järfälla IBK Järfälla IBK 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-8 | -2 | 3 |
4. | FBI Tullinge | 3 | 1 | 0 | 2 | 7-13 | -6 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 11.15 | Huddinge IBS | - | Järfälla IBK Järfälla IBK 2 | 2 - 1 |
2 sep 12.00 | Nacka Wallenstam IBK | - | Tumba GOIF Innebandy HJ | 6 - 7 |
2 sep 15.45 | Huddinge IBS | - | Nacka Wallenstam IBK | 5 - 3 |
2 sep 16.30 | Järfälla IBK Järfälla IBK 2 | - | Tumba GOIF Innebandy HJ | 3 - 3 |
2 sep 18.45 | Tumba GOIF Innebandy HJ | - | Huddinge IBS | 2 - 4 |
2 sep 18.45 | Järfälla IBK Järfälla IBK 2 | - | Nacka Wallenstam IBK | 7 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huddinge IBS | 3 | 3 | 0 | 0 | 11-6 | 5 | 9 |
2. | Järfälla IBK Järfälla IBK 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 11-7 | 4 | 4 |
3. | Tumba GOIF Innebandy HJ | 3 | 1 | 1 | 1 | 12-13 | -1 | 4 |
4. | Nacka Wallenstam IBK | 3 | 0 | 0 | 3 | 11-19 | -8 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 09.45 | Linköping IBK Röd | - | Järfälla IBK Järfälla IBK 2 | 2 - 1 |
3 sep 10.30 | Huddinge IBS | - | Vendelsö IK | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 16.00 | Linköping IBK Röd | - | Vendelsö IK | 3 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 12.45 | Tumba GOIF Innebandy HJ | - | FBI Tullinge | 9 - 3 |
3 sep 12.45 | Järfälla IBK Järfälla IBK 1 | - | Nacka Wallenstam IBK | 3 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 17.00 | Tumba GOIF Innebandy HJ | - | Nacka Wallenstam IBK | 3 - 5 |