Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Röd Lätt | Hässelby SK IBK F05 | |
Flickor Röd Medel | Bergs IK f03/04 | |
Flickor Röd Medelsvår | Partille IBS Svart | Täby FC Vit |
Herr HJ19 Svart | Vendelsö IK | Nacka Wallenstam IBK |
Pojkar Blå Medel | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | IK Sirius FBC P04 | Nacka Wallenstam IBK Svart |
Pojkar Ljusröd Medel | Telge SIBK | Huddinge IBS |
Pojkar Mörkröd Lätt | Bele Barkarby p02 Vit | Huddinge IBS P02 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 sep 20.00 | FBI Tullinge | - | Älvsjö AIK P04ljusblå | 5 - 1 |
1 sep 20.00 | Telge SIBK | - | Värmdö IF Blå | 6 - 2 |
2 sep 09.45 | Telge SIBK | - | FBI Tullinge | 6 - 1 |
2 sep 09.45 | Värmdö IF Blå | - | Älvsjö AIK P04ljusblå | 13 - 0 |
2 sep 12.45 | Värmdö IF Blå | - | FBI Tullinge | 4 - 5 |
2 sep 12.45 | Älvsjö AIK P04ljusblå | - | Telge SIBK | 2 - 14 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Telge SIBK | 3 | 3 | 0 | 0 | 26-5 | 21 | 9 |
2. | FBI Tullinge | 3 | 2 | 0 | 1 | 11-11 | 0 | 6 |
3. | Värmdö IF Blå | 3 | 1 | 0 | 2 | 19-11 | 8 | 3 |
4. | Älvsjö AIK P04ljusblå | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-32 | -29 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 sep 20.45 | Värmdö IF Vit | - | Linköping IBK p03:31 Svart | 3 - 3 |
1 sep 20.45 | Tumba Goif P03 | - | Huddinge IBS | 1 - 9 |
2 sep 10.30 | Linköping IBK p03:31 Svart | - | Huddinge IBS | 2 - 2 |
2 sep 10.30 | Värmdö IF Vit | - | Tumba Goif P03 | 6 - 1 |
2 sep 13.30 | Huddinge IBS | - | Värmdö IF Vit | 5 - 7 |
2 sep 13.30 | Linköping IBK p03:31 Svart | - | Tumba Goif P03 | 7 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Värmdö IF Vit | 3 | 2 | 1 | 0 | 16-9 | 7 | 7 |
2. | Linköping IBK p03:31 Svart | 3 | 1 | 2 | 0 | 12-6 | 6 | 5 |
3. | Huddinge IBS | 3 | 1 | 1 | 1 | 16-10 | 6 | 4 |
4. | Tumba Goif P03 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-22 | -19 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 11.15 | Telge SIBK | - | Linköping IBK p03:31 Svart | 5 - 1 |
3 sep 11.15 | Värmdö IF Vit | - | FBI Tullinge | 3 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 15.00 | Telge SIBK | - | Värmdö IF Vit | 7 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 11.15 | Värmdö IF Blå | - | Tumba Goif P03 | 10 - 0 |
3 sep 11.15 | Huddinge IBS | - | Älvsjö AIK P04ljusblå | 10 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 14.00 | Värmdö IF Blå | - | Huddinge IBS | 1 - 8 |