Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Röd Lätt | Hässelby SK IBK F05 | |
Flickor Röd Medel | Bergs IK f03/04 | |
Flickor Röd Medelsvår | Partille IBS Svart | Täby FC Vit |
Herr HJ19 Svart | Vendelsö IK | Nacka Wallenstam IBK |
Pojkar Blå Medel | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | IK Sirius FBC P04 | Nacka Wallenstam IBK Svart |
Pojkar Ljusröd Medel | Telge SIBK | Huddinge IBS |
Pojkar Mörkröd Lätt | Bele Barkarby p02 Vit | Huddinge IBS P02 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 sep 19.15 | Vendelsö IK | - | Nacka Wallenstam IBK Svart | 3 - 1 |
1 sep 19.15 | Huddinge IBS Röd | - | Grimsta AIK Lag 1 | 2 - 1 |
2 sep 08.15 | Örby IS P04 | - | Vendelsö IK | 4 - 3 |
2 sep 08.15 | Huddinge IBS Röd | - | Nacka Wallenstam IBK Svart | 8 - 4 |
2 sep 12.00 | Grimsta AIK Lag 1 | - | Örby IS P04 | 3 - 1 |
2 sep 12.00 | Vendelsö IK | - | Huddinge IBS Röd | 3 - 6 |
2 sep 14.15 | Nacka Wallenstam IBK Svart | - | Örby IS P04 | 1 - 1 |
2 sep 14.15 | Grimsta AIK Lag 1 | - | Vendelsö IK | 7 - 6 |
2 sep 16.30 | Örby IS P04 | - | Huddinge IBS Röd | 4 - 2 |
2 sep 16.30 | Nacka Wallenstam IBK Svart | - | Grimsta AIK Lag 1 | 2 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huddinge IBS Röd | 4 | 3 | 0 | 1 | 18-12 | 6 | 9 |
2. | Grimsta AIK Lag 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 14-11 | 3 | 9 |
3. | Örby IS P04 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10-9 | 1 | 7 |
4. | Vendelsö IK | 4 | 1 | 0 | 3 | 15-18 | -3 | 3 |
5. | Nacka Wallenstam IBK Svart | 4 | 0 | 1 | 3 | 8-15 | -7 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 sep 20.00 | Salems IF P04 | - | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 | 2 - 4 |
1 sep 20.00 | Huddinge Ibs p04 3.4 | - | Grimsta AIK Lag 2 | 4 - 3 |
2 sep 09.00 | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 | - | IK Sirius FBC P04 | 1 - 5 |
2 sep 09.00 | Grimsta AIK Lag 2 | - | Salems IF P04 | 2 - 1 |
2 sep 12.45 | IK Sirius FBC P04 | - | Huddinge Ibs p04 3.4 | 10 - 0 |
2 sep 12.45 | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 | - | Grimsta AIK Lag 2 | 1 - 7 |
2 sep 15.00 | IK Sirius FBC P04 | - | Salems IF P04 | 17 - 2 |
2 sep 15.00 | Huddinge Ibs p04 3.4 | - | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 | 3 - 2 |
2 sep 17.15 | Grimsta AIK Lag 2 | - | IK Sirius FBC P04 | 1 - 7 |
2 sep 17.15 | Salems IF P04 | - | Huddinge Ibs p04 3.4 | 3 - 5 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IK Sirius FBC P04 | 4 | 4 | 0 | 0 | 39-4 | 35 | 12 |
2. | Huddinge Ibs p04 3.4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12-18 | -6 | 9 |
3. | Grimsta AIK Lag 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13-13 | 0 | 6 |
4. | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 8-17 | -9 | 3 |
5. | Salems IF P04 | 4 | 0 | 0 | 4 | 8-28 | -20 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 sep 20.45 | Vendelsö IK p04 Vipers | - | Trosa Edanö IBK | 3 - 5 |
1 sep 20.45 | Tumba GoIF P04 | - | Bromma KFUM | 3 - 3 |
2 sep 09.45 | Bromma KFUM | - | Västerhaninge IBK | 1 - 3 |
2 sep 09.45 | Trosa Edanö IBK | - | Tumba GoIF P04 | 6 - 1 |
2 sep 13.30 | Västerhaninge IBK | - | Vendelsö IK p04 Vipers | 6 - 2 |
2 sep 13.30 | Bromma KFUM | - | Trosa Edanö IBK | 4 - 1 |
2 sep 15.45 | Vendelsö IK p04 Vipers | - | Bromma KFUM | 2 - 8 |
2 sep 15.45 | Västerhaninge IBK | - | Tumba GoIF P04 | 8 - 1 |
2 sep 18.00 | Trosa Edanö IBK | - | Västerhaninge IBK | 4 - 3 |
2 sep 18.00 | Tumba GoIF P04 | - | Vendelsö IK p04 Vipers | 1 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Västerhaninge IBK | 4 | 3 | 0 | 1 | 20-8 | 12 | 9 |
2. | Trosa Edanö IBK | 4 | 3 | 0 | 1 | 16-11 | 5 | 9 |
3. | Bromma KFUM | 4 | 2 | 1 | 1 | 16-9 | 7 | 7 |
4. | Vendelsö IK p04 Vipers | 4 | 1 | 0 | 3 | 11-20 | -9 | 3 |
5. | Tumba GoIF P04 | 4 | 0 | 1 | 3 | 6-21 | -15 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 09.00 | Trosa Edanö IBK | - | Huddinge Ibs p04 3.4 | 6 - 1* |
3 sep 09.00 | IK Sirius FBC P04 | - | Bromma KFUM | 16 - 2 |
3 sep 09.00 | Västerhaninge IBK | - | Grimsta AIK Lag 1 | 3 - 1 |
3 sep 09.00 | Huddinge IBS Röd | - | Örby IS P04 | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 12.00 | IK Sirius FBC P04 | - | Västerhaninge IBK | 7 - 2 |
3 sep 12.00 | Huddinge IBS Röd | - | Trosa Edanö IBK | 2 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 16.00 | IK Sirius FBC P04 | - | Trosa Edanö IBK | 8 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 09.45 | Vendelsö IK | - | Tumba GoIF P04 | 9 - 1 |
3 sep 09.45 | Vendelsö IK p04 Vipers | - | Salems IF P04 | 3 - 2* |
3 sep 09.45 | Grimsta AIK Lag 2 | - | 3 - 0 | |
3 sep 09.45 | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 | - | Nacka Wallenstam IBK Svart | 1 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 12.45 | Nacka Wallenstam IBK Svart | - | Vendelsö IK p04 Vipers | 4 - 2 |
3 sep 12.45 | Grimsta AIK Lag 2 | - | Vendelsö IK | 5 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 17.00 | Nacka Wallenstam IBK Svart | - | Grimsta AIK Lag 2 | 4 - 3 |