Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Röd Lätt | Hässelby SK IBK F05 | |
Flickor Röd Medel | Bergs IK f03/04 | |
Flickor Röd Medelsvår | Partille IBS Svart | Täby FC Vit |
Herr HJ19 Svart | Vendelsö IK | Nacka Wallenstam IBK |
Pojkar Blå Medel | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | IK Sirius FBC P04 | Nacka Wallenstam IBK Svart |
Pojkar Ljusröd Medel | Telge SIBK | Huddinge IBS |
Pojkar Mörkröd Lätt | Bele Barkarby p02 Vit | Huddinge IBS P02 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 09.00 | Danderyds SK P06 | - | FBI Tullinge | |
2 sep 09.45 | Huddinge IBS P06:3 | - | Täby FC P05 Svart | |
2 sep 12.00 | Danderyds SK P06 | - | Huddinge IBS P06:3 | |
2 sep 12.45 | FBI Tullinge | - | Täby FC P05 Svart | |
2 sep 15.00 | Täby FC P05 Svart | - | Danderyds SK P06 | |
2 sep 15.45 | FBI Tullinge | - | Huddinge IBS P06:3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 10.30 | Täby FC Gribby | - | Trosa Edanö IBK Lag 1, Svart | |
2 sep 11.15 | FBI Tullinge P05 LAG1 | - | Tumba Goif P06 | |
2 sep 13.30 | Täby FC Gribby | - | FBI Tullinge P05 LAG1 | |
2 sep 14.15 | Trosa Edanö IBK Lag 1, Svart | - | Tumba Goif P06 | |
2 sep 16.30 | Tumba Goif P06 | - | Täby FC Gribby | |
2 sep 17.15 | Trosa Edanö IBK Lag 1, Svart | - | FBI Tullinge P05 LAG1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 09.00 | Danderyds SK P06 | - | Trosa Edanö IBK Lag 1, Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 10.30 | FBI Tullinge P05 LAG1 | - | Täby FC P05 Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 11.15 | Tumba Goif P06 | - | Huddinge IBS P06:3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 12.00 | Danderyds SK P06 | - | Täby FC Gribby |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 12.45 | FBI Tullinge | - | Trosa Edanö IBK Lag 1, Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 09.45 | Täby FC Gribby | - | FBI Tullinge |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 13.30 | Huddinge IBS P06:3 | - | FBI Tullinge P05 LAG1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 14.15 | Täby FC P05 Svart | - | Tumba Goif P06 |