Laxbollen
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Herr Grupp
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
10 jun 10.00 |
GSP |
- |
Atletico Amnehärad |
1 - 0 |
10 jun 10.25 |
Zinkano Zinkfighters |
- |
Tipsklubben |
0 - 2 |
10 jun 10.50 |
Atletico Amnehärad |
- |
Jockes pojkar |
1 - 2 |
10 jun 11.15 |
Tipsklubben |
- |
GSP |
0 - 1 |
10 jun 11.40 |
Jockes pojkar |
- |
Zinkano Zinkfighters |
1 - 2 |
10 jun 12.05 |
Atletico Amnehärad |
- |
Tipsklubben |
0 - 1 |
10 jun 12.30 |
Jockes pojkar |
- |
GSP |
0 - 1 |
10 jun 12.55 |
Zinkano Zinkfighters |
- |
Atletico Amnehärad |
2 - 0 |
10 jun 13.20 |
Tipsklubben |
- |
Jockes pojkar |
1 - 0 |
10 jun 13.45 |
GSP |
- |
Zinkano Zinkfighters |
1 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
GSP |
4 |
3 |
1 | 0 |
4-1 |
3 |
10 |
2. |
Tipsklubben |
4 |
3 |
0 | 1 |
4-1 |
3 |
9 |
3. |
Zinkano Zinkfighters |
4 |
2 |
1 | 1 |
5-4 |
1 |
7 |
4. |
Jockes pojkar |
4 |
1 |
0 | 3 |
3-5 |
-2 |
3 |
5. |
Atletico Amnehärad |
4 |
0 |
0 | 4 |
1-6 |
-5 |
0 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
10 jun 10.00 |
Räddningstjänsten |
- |
Forza Baugette |
3 - 1 |
10 jun 10.25 |
Skagersviks Oldboys |
- |
Blueballs |
4 - 0 |
10 jun 10.50 |
Forza Baugette |
- |
DS Smith |
1 - 1 |
10 jun 11.15 |
Blueballs |
- |
Räddningstjänsten |
0 - 2 |
10 jun 11.40 |
DS Smith |
- |
Skagersviks Oldboys |
6 - 1 |
10 jun 12.05 |
Forza Baugette |
- |
Blueballs |
2 - 1 |
10 jun 12.30 |
DS Smith |
- |
Räddningstjänsten |
3 - 2 |
10 jun 12.55 |
Skagersviks Oldboys |
- |
Forza Baugette |
0 - 4 |
10 jun 13.20 |
Blueballs |
- |
DS Smith |
0 - 5 |
10 jun 13.45 |
Räddningstjänsten |
- |
Skagersviks Oldboys |
6 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
DS Smith |
4 |
3 |
1 | 0 |
15-4 |
11 |
10 |
2. |
Räddningstjänsten |
4 |
3 |
0 | 1 |
13-4 |
9 |
9 |
3. |
Forza Baugette |
4 |
2 |
1 | 1 |
8-5 |
3 |
7 |
4. |
Skagersviks Oldboys |
4 |
1 |
0 | 3 |
5-16 |
-11 |
3 |
5. |
Blueballs |
4 |
0 |
0 | 4 |
1-13 |
-12 |
0 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
10 jun 10.00 |
Skagersvik Flyers |
- |
Skolgatans vänner |
1 - 1 |
10 jun 10.25 |
Rectum Raiders |
- |
Kingshill Football |
3 - 2 |
10 jun 10.50 |
Skolgatans vänner |
- |
Partex |
0 - 0 |
10 jun 11.15 |
Kingshill Football |
- |
Skagersvik Flyers |
2 - 5 |
10 jun 11.40 |
Partex |
- |
Rectum Raiders |
1 - 1 |
10 jun 12.05 |
Skolgatans vänner |
- |
Kingshill Football |
2 - 0 |
10 jun 12.30 |
Partex |
- |
Skagersvik Flyers |
0 - 2 |
10 jun 12.55 |
Rectum Raiders |
- |
Skolgatans vänner |
1 - 2 |
10 jun 13.20 |
Kingshill Football |
- |
Partex |
3 - 0 |
10 jun 13.45 |
Skagersvik Flyers |
- |
Rectum Raiders |
2 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Skagersvik Flyers |
4 |
3 |
1 | 0 |
10-3 |
7 |
10 |
2. |
Skolgatans vänner |
4 |
2 |
2 | 0 |
5-2 |
3 |
8 |
3. |
Rectum Raiders |
4 |
1 |
1 | 2 |
5-7 |
-2 |
4 |
4. |
Kingshill Football |
4 |
1 |
0 | 3 |
7-10 |
-3 |
3 |
5. |
Partex |
4 |
0 |
2 | 2 |
1-6 |
-5 |
2 |
Slutspel
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
10 jun 14.10 |
GSP |
- |
Forza Baugette |
3 - 0 |
10 jun 14.10 |
DS Smith |
- |
Zinkano Zinkfighters |
3 - 0 |
10 jun 14.10 |
Skagersvik Flyers |
- |
Tipsklubben |
2 - 1* |
10 jun 14.35 |
Räddningstjänsten |
- |
Skolgatans vänner |
2 - 1 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
10 jun 15.00 |
GSP |
- |
DS Smith |
1 - 2* |
10 jun 15.00 |
Skagersvik Flyers |
- |
Räddningstjänsten |
1 - 2 |
Final
Datum |
|
Res |
10 jun 16.00 |
DS Smith |
- |
Räddningstjänsten |
3 - 2* |
B-slutspel
Semifinaler
Datum |
|
Res |
10 jun 14.35 |
Rectum Raiders |
- |
Jockes pojkar |
5 - 6* |
10 jun 14.35 |
Skagersviks Oldboys |
- |
Kingshill Football |
0 - 5 |
Final
Datum |
|
Res |
10 jun 15.00 |
Jockes pojkar |
- |
Kingshill Football |
2 - 7 |