Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F08 - Flickor 8 år, född 2009 | ||
F10 - Flickor 10 år, född 2007 | ||
F12 - Flickor 12 år | ||
F14 - Flickor 14 år | LERUMS IS | Laholms FK F234 Svart |
F16 - Flickor 16 år | IFK Örby 3 | IF Centern |
P07 - Pojkar 7 år, född 2010 | ||
P08 - Pojkar 8 år, född 2009 | ||
P09 - Pojkar 9 år, född 2008 | ||
P10 - Pojkar 10 år, född 2007 | ||
P11 - Pojkar 11 år | ||
P12 - Pojkar 12 år | ||
P13 - Pojkar 13 år | Bergsjö IF | Vallens IF |
P14 - Pojkar 14 år | Kinna if | Halmia Academy 1 |
P15 - Pojkar 15 år |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 nov 08.15 | Bk Astrio Lag Gul | - | Alets IK | |
18 nov 08.30 | Skrea IF Svart | - | Oskarströms IS Vit | |
18 nov 08.45 | Bk Astrio Lag Gul | - | Skrea IF Svart | |
18 nov 09.00 | Alets IK | - | Oskarströms IS Vit | |
18 nov 09.15 | Oskarströms IS Vit | - | Bk Astrio Lag Gul | |
18 nov 09.30 | Alets IK | - | Skrea IF Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 nov 09.45 | Simlångsdalen IF Vit | - | Hasslöv/Skottorp | |
18 nov 10.00 | Skrea IF Gul | - | Halmstad BK Svart | |
18 nov 10.15 | Simlångsdalen IF Vit | - | Skrea IF Gul | |
18 nov 10.30 | Hasslöv/Skottorp | - | Halmstad BK Svart | |
18 nov 10.45 | Halmstad BK Svart | - | Simlångsdalen IF Vit | |
18 nov 11.00 | Hasslöv/Skottorp | - | Skrea IF Gul |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 nov 11.15 | IS Halmia Vit | - | Kullaviks IF 2 | |
18 nov 11.30 | Snöstorp Nyhem FF RÖD | - | Halmstad BK Vit | |
18 nov 11.45 | IS Halmia Vit | - | Snöstorp Nyhem FF RÖD | |
18 nov 12.00 | Kullaviks IF 2 | - | Halmstad BK Vit | |
18 nov 12.15 | Halmstad BK Vit | - | IS Halmia Vit | |
18 nov 12.30 | Kullaviks IF 2 | - | Snöstorp Nyhem FF RÖD |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 nov 12.45 | Bk Astrio Lag Svart | - | Kullaviks IF 1 | |
18 nov 13.00 | VGLT Lila | - | IK Wormo Blå | |
18 nov 13.15 | Bk Astrio Lag Svart | - | VGLT Lila | |
18 nov 13.30 | Kullaviks IF 1 | - | IK Wormo Blå | |
18 nov 13.45 | IK Wormo Blå | - | Bk Astrio Lag Svart | |
18 nov 14.00 | Kullaviks IF 1 | - | VGLT Lila |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 nov 12.45 | IS Halmia Röd | - | Markaryds If | |
18 nov 13.00 | Snöstorp Nyhem FF GRÖN | - | Halmstad BK Blå | |
18 nov 13.15 | IS Halmia Röd | - | Snöstorp Nyhem FF GRÖN | |
18 nov 13.30 | Markaryds If | - | Halmstad BK Blå | |
18 nov 13.45 | Halmstad BK Blå | - | IS Halmia Röd | |
18 nov 14.00 | Markaryds If | - | Snöstorp Nyhem FF GRÖN |