Sund Cupen 2018
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar 13
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
9 mar 19.30 |
Strands IF Vit |
- |
Sund IF |
1 - 2 |
9 mar 20.00 |
Sigtuna IF Vit |
- |
Alnö IF |
1 - 2 |
10 mar 09.30 |
Strands IF Vit |
- |
Sigtuna IF Vit |
0 - 1 |
10 mar 13.30 |
Sund IF |
- |
Alnö IF |
1 - 2 |
10 mar 16.00 |
Sund IF |
- |
Sigtuna IF Vit |
1 - 3 |
10 mar 16.00 |
Alnö IF |
- |
Strands IF Vit |
2 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Alnö IF |
3 |
3 |
0 | 0 |
6-2 |
4 |
9 |
2. |
Sigtuna IF Vit |
3 |
2 |
0 | 1 |
5-3 |
2 |
6 |
3. |
Sund IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
4-6 |
-2 |
3 |
4. |
Strands IF Vit |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-5 |
-4 |
0 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
9 mar 19.00 |
Matfors IF |
- |
Svartviks IF Lag 1 |
0 - 3 |
9 mar 20.00 |
Strands IF Svart |
- |
UNITE Sundsvall Forza Unite |
1 - 9 |
10 mar 10.00 |
Matfors IF |
- |
Strands IF Svart |
2 - 0 |
10 mar 10.00 |
Svartviks IF Lag 1 |
- |
UNITE Sundsvall Forza Unite |
0 - 0 |
10 mar 15.30 |
Svartviks IF Lag 1 |
- |
Strands IF Svart |
3 - 0 |
10 mar 16.00 |
UNITE Sundsvall Forza Unite |
- |
Matfors IF |
4 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
UNITE Sundsvall Forza Unite |
3 |
2 |
1 | 0 |
13-2 |
11 |
7 |
2. |
Svartviks IF Lag 1 |
3 |
2 |
1 | 0 |
6-0 |
6 |
7 |
3. |
Matfors IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-7 |
-4 |
3 |
4. |
Strands IF Svart |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-14 |
-13 |
0 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
9 mar 18.00 |
Kubikenborgs IF Svart/gul |
- |
IFK Timrå P05 |
2 - 0 |
9 mar 20.30 |
Slätta SK |
- |
KB65 |
1 - 3 |
10 mar 10.30 |
Kubikenborgs IF Svart/gul |
- |
Slätta SK |
2 - 0 |
10 mar 10.30 |
IFK Timrå P05 |
- |
KB65 |
1 - 5 |
10 mar 16.30 |
KB65 |
- |
Kubikenborgs IF Svart/gul |
3 - 1 |
10 mar 16.30 |
IFK Timrå P05 |
- |
Slätta SK |
0 - 3 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
KB65 |
3 |
3 |
0 | 0 |
11-3 |
8 |
9 |
2. |
Kubikenborgs IF Svart/gul |
3 |
2 |
0 | 1 |
5-3 |
2 |
6 |
3. |
Slätta SK |
3 |
1 |
0 | 2 |
4-5 |
-1 |
3 |
4. |
IFK Timrå P05 |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-10 |
-9 |
0 |
Grupp D
Datum |
|
Res |
9 mar 19.00 |
Svartviks IF Lag 2 |
- |
Sigtuna IF Blå |
4 - 1 |
9 mar 19.30 |
Selånger FK Blå |
- |
Ope IF |
0 - 4 |
10 mar 10.30 |
Selånger FK Blå |
- |
Svartviks IF Lag 2 |
0 - 3 |
10 mar 11.00 |
Ope IF |
- |
Sigtuna IF Blå |
0 - 1 |
10 mar 16.30 |
Sigtuna IF Blå |
- |
Selånger FK Blå |
2 - 3 |
10 mar 17.00 |
Ope IF |
- |
Svartviks IF Lag 2 |
2 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Svartviks IF Lag 2 |
3 |
2 |
1 | 0 |
9-3 |
6 |
7 |
2. |
Ope IF |
3 |
1 |
1 | 1 |
6-3 |
3 |
4 |
3. |
Sigtuna IF Blå |
3 |
1 |
0 | 2 |
4-7 |
-3 |
3 |
4. |
Selånger FK Blå |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-9 |
-6 |
3 |
Slutspel
Åttondelsfinaler
Datum |
|
Res |
11 mar 07.30 |
Sigtuna IF Vit |
- |
Matfors IF |
2 - 0 |
11 mar 07.30 |
UNITE Sundsvall Forza Unite |
- |
Strands IF Vit |
3 - 1 |
11 mar 07.30 |
Sund IF |
- |
Svartviks IF Lag 1 |
0 - 1 |
11 mar 08.00 |
Alnö IF |
- |
Strands IF Svart |
2 - 3 |
11 mar 08.00 |
KB65 |
- |
Selånger FK Blå |
4 - 0 |
11 mar 08.00 |
Svartviks IF Lag 2 |
- |
IFK Timrå P05 |
4 - 3* |
11 mar 08.30 |
Kubikenborgs IF Svart/gul |
- |
Sigtuna IF Blå |
1 - 0 |
11 mar 08.30 |
Slätta SK |
- |
Ope IF |
0 - 4 |
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
11 mar 11.30 |
UNITE Sundsvall Forza Unite |
- |
Kubikenborgs IF Svart/gul |
1 - 3 |
11 mar 11.30 |
Sigtuna IF Vit |
- |
Svartviks IF Lag 2 |
2 - 0 |
11 mar 12.00 |
Svartviks IF Lag 1 |
- |
KB65 |
0 - 2 |
11 mar 12.00 |
Strands IF Svart |
- |
Ope IF |
3 - 2 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
11 mar 14.30 |
Kubikenborgs IF Svart/gul |
- |
Strands IF Svart |
5 - 0 |
11 mar 14.30 |
Sigtuna IF Vit |
- |
KB65 |
0 - 6 |
Final
Datum |
|
Res |
11 mar 15.45 |
Kubikenborgs IF Svart/gul |
- |
KB65 |
0 - 1 |