Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
F10 ( födda -08 ) |
F11( födda -07 ) |
F12 ( födda -06 ) |
F8 ( födda -10 ) |
F9 ( födda -09 ) |
P10 ( födda -08 ) |
P11 ( födda -07 ) |
P12 ( födda -06 ) |
P7 ( födda -11 ) |
P8 ( födda -10 ) |
P9 ( födda -09 ) |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 jan 11.00 | Halmstads BK Vit | - | Simlångsdalen IF Vit | |
27 jan 11.15 | Slöinge Goif Vit | - | Alets IK | |
27 jan 12.00 | Simlångsdalen IF Vit | - | Derome/Åskloster | |
27 jan 12.15 | Alets IK | - | Halmstads BK Vit | |
27 jan 13.00 | Derome/Åskloster | - | Slöinge Goif Vit | |
27 jan 13.15 | Simlångsdalen IF Vit | - | Alets IK | |
27 jan 14.00 | Derome/Åskloster | - | Halmstads BK Vit | |
27 jan 14.15 | Slöinge Goif Vit | - | Simlångsdalen IF Vit | |
27 jan 14.30 | Alets IK | - | Derome/Åskloster | |
27 jan 14.45 | Halmstads BK Vit | - | Slöinge Goif Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 jan 08.00 | IS Halmia Röd | - | Falkenbergs FF Gul | |
27 jan 08.15 | Tvååker IF Röd | - | Skrea IF | |
27 jan 09.00 | IS Halmia Röd | - | Tvååker IF Röd | |
27 jan 09.15 | Falkenbergs FF Gul | - | Skrea IF | |
27 jan 10.00 | Skrea IF | - | IS Halmia Röd | |
27 jan 10.15 | Falkenbergs FF Gul | - | Tvååker IF Röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 jan 08.30 | Halmstads BK Blå | - | Oskarström IS Röd | |
27 jan 08.45 | BK Astrio Gul | - | Falkenbergs FF Vit | |
27 jan 09.30 | Halmstads BK Blå | - | BK Astrio Gul | |
27 jan 09.45 | Oskarström IS Röd | - | Falkenbergs FF Vit | |
27 jan 10.30 | Falkenbergs FF Vit | - | Halmstads BK Blå | |
27 jan 10.45 | Oskarström IS Röd | - | BK Astrio Gul |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 jan 11.30 | HGH Röd | - | Getinge IF | |
27 jan 11.45 | Tvååkers IF Svart | - | Snöstorp Nyhem FF | |
27 jan 12.30 | HGH Röd | - | Tvååkers IF Svart | |
27 jan 12.45 | Getinge IF | - | Snöstorp Nyhem FF | |
27 jan 13.30 | Snöstorp Nyhem FF | - | HGH Röd | |
27 jan 13.45 | Getinge IF | - | Tvååkers IF Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 jan 15.00 | HGH Blå | - | Falkenbergs FF Svart | |
27 jan 15.15 | Lerkils IF Lag 1 | - | Arvidstorps IK | |
27 jan 16.30 | HGH Blå | - | Lerkils IF Lag 1 | |
27 jan 16.45 | Falkenbergs FF Svart | - | Arvidstorps IK | |
27 jan 18.00 | Arvidstorps IK | - | HGH Blå | |
27 jan 18.15 | Falkenbergs FF Svart | - | Lerkils IF Lag 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 jan 15.30 | IS Halmia Vit | - | Oskarström IS Vit | |
27 jan 15.45 | Lerkils IF Lag 2 | - | Apel99 | |
27 jan 17.00 | IS Halmia Vit | - | Lerkils IF Lag 2 | |
27 jan 17.15 | Oskarström IS Vit | - | Apel99 | |
27 jan 18.30 | Apel99 | - | IS Halmia Vit | |
27 jan 18.45 | Oskarström IS Vit | - | Lerkils IF Lag 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 jan 16.00 | Halmstads BK Svart | - | Slöinge Goif Blå | |
27 jan 16.15 | BK Astrio Svart | - | LGM | |
27 jan 17.30 | Halmstads BK Svart | - | BK Astrio Svart | |
27 jan 17.45 | Slöinge Goif Blå | - | LGM | |
27 jan 19.00 | LGM | - | Halmstads BK Svart | |
27 jan 19.15 | Slöinge Goif Blå | - | BK Astrio Svart |