Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
F10 ( födda -08 ) |
F11( födda -07 ) |
F12 ( födda -06 ) |
F8 ( födda -10 ) |
F9 ( födda -09 ) |
P10 ( födda -08 ) |
P11 ( födda -07 ) |
P12 ( födda -06 ) |
P7 ( födda -11 ) |
P8 ( födda -10 ) |
P9 ( födda -09 ) |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 feb 08.00 | HGH Blå | - | Skrea IF Gul | |
3 feb 08.15 | Halmstad BK Blå | - | Falkenbergs FF Gul | |
3 feb 09.00 | Skrea IF Gul | - | Hasslöv / Skottorp IF | |
3 feb 09.15 | Falkenbergs FF Gul | - | HGH Blå | |
3 feb 10.00 | Hasslöv / Skottorp IF | - | Halmstad BK Blå | |
3 feb 10.15 | Skrea IF Gul | - | Falkenbergs FF Gul | |
3 feb 11.00 | Hasslöv / Skottorp IF | - | HGH Blå | |
3 feb 11.15 | Halmstad BK Blå | - | Skrea IF Gul | |
3 feb 11.30 | Falkenbergs FF Gul | - | Hasslöv / Skottorp IF | |
3 feb 11.45 | HGH Blå | - | Halmstad BK Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 feb 08.30 | Bk Astrio Blå | - | IF Böljan Blå | |
3 feb 08.45 | Lidhult goif Lag 2 | - | Kvibille BK 1 | |
3 feb 09.30 | Bk Astrio Blå | - | Lidhult goif Lag 2 | |
3 feb 09.45 | IF Böljan Blå | - | Kvibille BK 1 | |
3 feb 10.30 | Kvibille BK 1 | - | Bk Astrio Blå | |
3 feb 10.45 | IF Böljan Blå | - | Lidhult goif Lag 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 feb 08.00 | Bk Astrio Gul | - | Snöstorp Nyhem FF Grön | |
11 feb 08.15 | Vinbergs IF Grön | - | Slöinge Goif Vit | |
11 feb 09.00 | Bk Astrio Gul | - | Vinbergs IF Grön | |
11 feb 09.15 | Snöstorp Nyhem FF Grön | - | Slöinge Goif Vit | |
11 feb 10.00 | Slöinge Goif Vit | - | Bk Astrio Gul | |
11 feb 10.15 | Snöstorp Nyhem FF Grön | - | Vinbergs IF Grön |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 feb 08.30 | Falkenbergs FF Vit | - | Getinge IF Grön | |
11 feb 08.45 | Lidhult goif Lag 1 | - | Oskarströms IS Vit | |
11 feb 09.30 | Falkenbergs FF Vit | - | Lidhult goif Lag 1 | |
11 feb 09.45 | Getinge IF Grön | - | Oskarströms IS Vit | |
11 feb 10.30 | Oskarströms IS Vit | - | Falkenbergs FF Vit | |
11 feb 10.45 | Getinge IF Grön | - | Lidhult goif Lag 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 feb 11.00 | HGH Vit | - | Halmstad BK Svart | |
11 feb 11.15 | Skrea IF Svart | - | Sennans IF | |
11 feb 12.30 | HGH Vit | - | Skrea IF Svart | |
11 feb 12.45 | Halmstad BK Svart | - | Sennans IF | |
11 feb 14.00 | Sennans IF | - | HGH Vit | |
11 feb 14.15 | Halmstad BK Svart | - | Skrea IF Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 feb 11.30 | Bk Astrio Röd | - | Halmstad BK Vit | |
11 feb 11.45 | Derome/Åskloster | - | Markaryds IF | |
11 feb 13.00 | Bk Astrio Röd | - | Derome/Åskloster | |
11 feb 13.15 | Halmstad BK Vit | - | Markaryds IF | |
11 feb 14.30 | Markaryds IF | - | Bk Astrio Röd | |
11 feb 14.45 | Halmstad BK Vit | - | Derome/Åskloster |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 feb 12.00 | HGH Röd | - | Getinge IF Vit | |
11 feb 12.15 | Genevad/Veinge IF Lila | - | IS Halmia Röd | |
11 feb 13.30 | HGH Röd | - | Genevad/Veinge IF Lila | |
11 feb 13.45 | Getinge IF Vit | - | IS Halmia Röd | |
11 feb 15.00 | IS Halmia Röd | - | HGH Röd | |
11 feb 15.15 | Getinge IF Vit | - | Genevad/Veinge IF Lila |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 feb 15.30 | Falkenbergs FF Röd | - | Snöstorp Nyhem FF Röd | |
11 feb 15.45 | Apel99 | - | Alets IK | |
11 feb 16.30 | Falkenbergs FF Röd | - | Apel99 | |
11 feb 16.45 | Snöstorp Nyhem FF Röd | - | Alets IK | |
11 feb 17.30 | Alets IK | - | Falkenbergs FF Röd | |
11 feb 17.45 | Snöstorp Nyhem FF Röd | - | Apel99 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
11 feb 16.00 | Bk Astrio Svart | - | IF Böljan Vit | |
11 feb 16.15 | LGM LAG 1 | - | Simlångsdalen IF Vit | |
11 feb 17.00 | Bk Astrio Svart | - | LGM LAG 1 | |
11 feb 17.15 | IF Böljan Vit | - | Simlångsdalen IF Vit | |
11 feb 18.00 | Simlångsdalen IF Vit | - | Bk Astrio Svart | |
11 feb 18.15 | IF Böljan Vit | - | LGM LAG 1 |