Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F05 | Bankeryds SK | Tabergs SK |
F06 | ||
F07 | ||
F08 | ||
P05 | Danderyds SK Röd | FC Gute Svart |
P06 | ||
P07 | ||
P08 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 jun 08.00 | FC Gute Svart | - | Habo IF | 0 - 0 |
30 jun 08.00 | Danderyds SK Blå | - | Södra Vi IF | 2 - 1 |
30 jun 13.15 | Habo IF | - | Södra Vi IF | 1 - 2 |
30 jun 13.15 | Danderyds SK Blå | - | FC Gute Svart | 1 - 3 |
30 jun 16.15 | Habo IF | - | Danderyds SK Blå | 0 - 1 |
30 jun 16.15 | Södra Vi IF | - | FC Gute Svart | 3 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Södra Vi IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-5 | 1 | 6 |
2. | Danderyds SK Blå | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-4 | 0 | 6 |
3. | FC Gute Svart | 3 | 1 | 1 | 1 | 5-4 | 1 | 4 |
4. | Habo IF | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-3 | -2 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 jun 08.45 | Saleby Trässberg Norra Härene | - | FC Gute Orange | 0 - 1 |
30 jun 08.45 | Bankeryd SK Gul | - | Stattena IF | 0 - 1 |
30 jun 12.30 | Stattena IF | - | FC Gute Orange | 2 - 0 |
30 jun 12.30 | Saleby Trässberg Norra Härene | - | Bankeryd SK Gul | 0 - 6 |
30 jun 16.15 | FC Gute Orange | - | Bankeryd SK Gul | 0 - 4 |
30 jun 17.00 | Stattena IF | - | Saleby Trässberg Norra Härene | 1 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stattena IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 4-1 | 3 | 7 |
2. | Bankeryd SK Gul | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-1 | 9 | 6 |
3. | FC Gute Orange | 3 | 1 | 0 | 2 | 1-6 | -5 | 3 |
4. | Saleby Trässberg Norra Härene | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-8 | -7 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 jun 09.30 | Harrie FF | - | Danderyds SK Röd | 1 - 1 |
30 jun 10.15 | Bankeryd SK Svart | - | Gnosjö IF | 1 - 0 |
30 jun 14.00 | Bankeryd SK Svart | - | Harrie FF | 0 - 3 |
30 jun 14.00 | Danderyds SK Röd | - | Gnosjö IF | 4 - 0 |
30 jun 17.00 | Gnosjö IF | - | Harrie FF | 2 - 5 |
30 jun 17.00 | Danderyds SK Röd | - | Bankeryd SK Svart | 3 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Danderyds SK Röd | 3 | 2 | 1 | 0 | 8-1 | 7 | 7 |
2. | Harrie FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 9-3 | 6 | 7 |
3. | Bankeryd SK Svart | 3 | 1 | 0 | 2 | 1-6 | -5 | 3 |
4. | Gnosjö IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-10 | -8 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 jul 10.15 | Stattena IF | - | Danderyds SK Blå | 0 - 1 |
1 jul 10.15 | Bankeryd SK Gul | - | Harrie FF | 2 - 0* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 jul 13.15 | Danderyds SK Röd | - | Danderyds SK Blå | 4 - 1* |
1 jul 13.15 | Södra Vi IF | - | Bankeryd SK Gul | 0 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 jul 14.45 | Stattena IF | - | Harrie FF | 1 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 jul 16.15 | Danderyds SK Blå | - | Bankeryd SK Gul | 1 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 jul 17.00 | Danderyds SK Röd | - | Södra Vi IF | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 jul 08.45 | FC Gute Orange | - | Habo IF | 3 - 1* |
1 jul 08.45 | Saleby Trässberg Norra Härene | - | Gnosjö IF | 0 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 jul 11.45 | FC Gute Svart | - | Gnosjö IF | 3 - 1 |
1 jul 11.45 | Bankeryd SK Svart | - | FC Gute Orange | 2 - 4* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 jul 14.00 | Habo IF | - | Saleby Trässberg Norra Härene | 3 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 jul 14.45 | Gnosjö IF | - | Bankeryd SK Svart | 0 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 jul 15.30 | FC Gute Svart | - | FC Gute Orange | 3 - 1 |