Pilsbocupen 2018
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
P07
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
16 jun 08.00 |
Sigtuna IF Blå |
- |
Knivsta IK Vit |
|
16 jun 08.00 |
Knarrbacken FC Tigrar |
- |
Håbo FF Lag Svart |
|
16 jun 09.40 |
Sigtuna IF Blå |
- |
Knarrbacken FC Tigrar |
|
16 jun 10.30 |
Knivsta IK Vit |
- |
Håbo FF Lag Svart |
|
16 jun 13.00 |
Sigtuna IF Blå |
- |
Håbo FF Lag Svart |
|
16 jun 17.10 |
Knivsta IK Vit |
- |
Knarrbacken FC Tigrar |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
16 jun 10.30 |
Knivsta IK Svart |
- |
Sundbybergs IK Grön |
|
16 jun 10.30 |
Tyresö FF |
- |
Skepptuna Ik Skepptuna IK |
|
16 jun 13.00 |
Knivsta IK Svart |
- |
Tyresö FF |
|
16 jun 13.00 |
Sundbybergs IK Grön |
- |
Skepptuna Ik Skepptuna IK |
|
16 jun 16.20 |
Knivsta IK Svart |
- |
Skepptuna Ik Skepptuna IK |
|
16 jun 16.20 |
Sundbybergs IK Grön |
- |
Tyresö FF |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
16 jun 11.20 |
Sundbybergs IK Röd |
- |
Järfälla Vit |
|
16 jun 11.20 |
Vaksala SK Svart 1 |
- |
Segeltorps IF |
|
16 jun 14.40 |
Sundbybergs IK Röd |
- |
Vaksala SK Svart 1 |
|
16 jun 14.40 |
Järfälla Vit |
- |
Segeltorps IF |
|
16 jun 17.10 |
Sundbybergs IK Röd |
- |
Segeltorps IF |
|
16 jun 18.00 |
Järfälla Vit |
- |
Vaksala SK Svart 1 |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
16 jun 08.00 |
Håbo FF Lag Röd |
- |
Knarrbacken FC Lejon |
|
16 jun 08.50 |
Bro IK |
- |
Vaksala SK Svart 2 |
|
16 jun 12.10 |
Håbo FF Lag Röd |
- |
Bro IK |
|
16 jun 12.10 |
Vaksala SK Svart 2 |
- |
Knarrbacken FC Lejon |
|
16 jun 15.30 |
Håbo FF Lag Röd |
- |
Vaksala SK Svart 2 |
|
16 jun 15.30 |
Bro IK |
- |
Knarrbacken FC Lejon |
|
Extramatcher
Extra gruppspel 2
Datum |
|
Res |
17 jun 08.00 |
Sigtuna IF Blå |
- |
Håbo FF Lag Röd |
|
17 jun 08.00 |
Håbo FF Lag Svart |
- |
Bro IK |
|
17 jun 08.50 |
Knarrbacken FC Tigrar |
- |
Vaksala SK Svart 2 |
|
17 jun 08.50 |
Knivsta IK Vit |
- |
Knarrbacken FC Lejon |
|
17 jun 09.40 |
Sundbybergs IK Grön |
- |
Järfälla Vit |
|
17 jun 09.40 |
Skepptuna Ik Skepptuna IK |
- |
Vaksala SK Svart 1 |
|
17 jun 10.30 |
Tyresö FF |
- |
Segeltorps IF |
|
17 jun 10.30 |
Knivsta IK Svart |
- |
Sundbybergs IK Röd |
|
Extra gruppspel 2
Datum |
|
Res |
17 jun 13.00 |
Håbo FF Lag Svart |
- |
Sundbybergs IK Grön |
|
17 jun 13.00 |
Sigtuna IF Blå |
- |
Skepptuna Ik Skepptuna IK |
|
17 jun 13.50 |
Knarrbacken FC Tigrar |
- |
Tyresö FF |
|
17 jun 13.50 |
Knivsta IK Vit |
- |
Sundbybergs IK Röd |
|
17 jun 14.40 |
Järfälla Vit |
- |
Håbo FF Lag Röd |
|
17 jun 14.40 |
Vaksala SK Svart 1 |
- |
Bro IK |
|
17 jun 15.30 |
Segeltorps IF |
- |
Vaksala SK Svart 2 |
|
17 jun 15.30 |
Knivsta IK Svart |
- |
Knarrbacken FC Lejon |
|