Björnslaget 2018
Klikk på klassenavnen for å se resultatene av klassen.
Damer
Gruppespill
Pulje A
Dato |
|
Res |
31 aug 21.40 |
Landvetter Wings |
- |
Munka Ljungby IBK |
2 - 5 |
31 aug 21.40 |
Gif Fighters |
- |
Willands IBK |
2 - 4 |
1 sep 09.50 |
Gif Fighters |
- |
Landvetter Wings |
4 - 2 |
1 sep 09.50 |
Willands IBK |
- |
Munka Ljungby IBK |
2 - 3 |
1 sep 15.20 |
Munka Ljungby IBK |
- |
Gif Fighters |
6 - 1 |
1 sep 15.20 |
Willands IBK |
- |
Landvetter Wings |
2 - 2 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Munka Ljungby IBK |
3 |
3 |
0 | 0 |
14-5 |
9 |
9 |
2. |
Willands IBK |
3 |
1 |
1 | 1 |
8-7 |
1 |
4 |
3. |
Gif Fighters |
3 |
1 |
0 | 2 |
7-12 |
-5 |
3 |
4. |
Landvetter Wings |
3 |
0 |
1 | 2 |
6-11 |
-5 |
1 |
Pulje B
Dato |
|
Res |
31 aug 18.00 |
FBC Lerum |
- |
Onsala IBK |
0 - 3 |
31 aug 21.40 |
Östra SK |
- |
Sarpsborg Innebandyklubb Damer elite senior |
3 - 2 |
1 sep 09.50 |
FBC Lerum |
- |
Östra SK |
1 - 2 |
1 sep 09.50 |
Onsala IBK |
- |
Sarpsborg Innebandyklubb Damer elite senior |
3 - 2 |
1 sep 16.15 |
Sarpsborg Innebandyklubb Damer elite senior |
- |
FBC Lerum |
2 - 0 |
1 sep 16.15 |
Onsala IBK |
- |
Östra SK |
3 - 3 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Onsala IBK |
3 |
2 |
1 | 0 |
9-5 |
4 |
7 |
2. |
Östra SK |
3 |
2 |
1 | 0 |
8-6 |
2 |
7 |
3. |
Sarpsborg Innebandyklubb Damer elite senior |
3 |
1 |
0 | 2 |
6-6 |
0 |
3 |
4. |
FBC Lerum |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-7 |
-6 |
0 |
Pulje C
Dato |
|
Res |
31 aug 18.55 |
ibk Lund |
- |
Varla IBK 2 |
4 - 1 |
31 aug 19.50 |
IK Zenith |
- |
Bygdø Monolitten IL |
3 - 0 |
1 sep 10.45 |
ibk Lund |
- |
IK Zenith |
2 - 4 |
1 sep 10.45 |
Varla IBK 2 |
- |
Bygdø Monolitten IL |
1 - 2 |
1 sep 16.15 |
Bygdø Monolitten IL |
- |
ibk Lund |
5 - 0 |
1 sep 17.10 |
Varla IBK 2 |
- |
IK Zenith |
0 - 4 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
IK Zenith |
3 |
3 |
0 | 0 |
11-2 |
9 |
9 |
2. |
Bygdø Monolitten IL |
3 |
2 |
0 | 1 |
7-4 |
3 |
6 |
3. |
ibk Lund |
3 |
1 |
0 | 2 |
6-10 |
-4 |
3 |
4. |
Varla IBK 2 |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-10 |
-8 |
0 |
Pulje D
Dato |
|
Res |
31 aug 19.50 |
IBK Alingsås |
- |
Partille Innebandy PIBS Div 3 |
8 - 1 |
31 aug 19.50 |
WH Rockets |
- |
Varla IBK 1 |
2 - 4 |
1 sep 10.45 |
IBK Alingsås |
- |
WH Rockets |
7 - 0 |
1 sep 10.45 |
Partille Innebandy PIBS Div 3 |
- |
Varla IBK 1 |
0 - 6 |
1 sep 16.15 |
Varla IBK 1 |
- |
IBK Alingsås |
2 - 3 |
1 sep 17.10 |
Partille Innebandy PIBS Div 3 |
- |
WH Rockets |
1 - 1 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
IBK Alingsås |
3 |
3 |
0 | 0 |
18-3 |
15 |
9 |
2. |
Varla IBK 1 |
3 |
2 |
0 | 1 |
12-5 |
7 |
6 |
3. |
WH Rockets |
3 |
0 |
1 | 2 |
3-12 |
-9 |
1 |
4. |
Partille Innebandy PIBS Div 3 |
3 |
0 |
1 | 2 |
2-15 |
-13 |
1 |
Pulje E
Dato |
|
Res |
31 aug 19.50 |
Guldheden IK |
- |
Pixbo Wallenstam IBF 1 Lag 1 |
1 - 8 |
31 aug 19.50 |
Fristad GOiF |
- |
IK Stanstad |
2 - 2 |
1 sep 10.45 |
Guldheden IK |
- |
Fristad GOiF |
1 - 2 |
1 sep 11.40 |
Pixbo Wallenstam IBF 1 Lag 1 |
- |
IK Stanstad |
2 - 3 |
1 sep 17.10 |
IK Stanstad |
- |
Guldheden IK |
0 - 1 |
1 sep 17.10 |
Pixbo Wallenstam IBF 1 Lag 1 |
- |
Fristad GOiF |
2 - 3 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Fristad GOiF |
3 |
2 |
1 | 0 |
7-5 |
2 |
7 |
2. |
IK Stanstad |
3 |
1 |
1 | 1 |
5-5 |
0 |
4 |
3. |
Pixbo Wallenstam IBF 1 Lag 1 |
3 |
1 |
0 | 2 |
12-7 |
5 |
3 |
4. |
Guldheden IK |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-10 |
-7 |
3 |
Sluttspill
1/8 finaler
Dato |
|
Res |
2 sep 08.00 |
Willands IBK |
- |
IK Stanstad |
7 - 6 |
2 sep 08.00 |
Bygdø Monolitten IL |
- |
Varla IBK 1 |
5 - 4 |
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
2 sep 11.00 |
Munka Ljungby IBK |
- |
Östra SK |
3 - 0 |
2 sep 11.00 |
IK Zenith |
- |
Willands IBK |
3 - 2 |
2 sep 11.00 |
Fristad GOiF |
- |
Bygdø Monolitten IL |
5 - 2 |
2 sep 11.00 |
IBK Alingsås |
- |
Onsala IBK |
3 - 2 |
Semifinaler
Dato |
|
Res |
2 sep 13.30 |
Munka Ljungby IBK |
- |
Fristad GOiF |
1 - 0 |
2 sep 13.30 |
IK Zenith |
- |
IBK Alingsås |
2 - 0 |
Finale
Dato |
|
Res |
2 sep 17.00 |
IK Zenith |
- |
Munka Ljungby IBK |
2 - 0 |
Statistikk