Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Girls 2003 | Lerums IS | Sollentuna FK |
Girls 2004 | Älvsjö AIK | Stuvsta IF |
Girls 2005 (9v9) | HJK | IF Väster |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 okt 18.40 | Sollentuna FK F04:1 | - | Stuvsta IF | 2 - 2 |
19 okt 19.30 | AIK AIK F05A | - | Linköping Kenty | 1 - 1 |
20 okt 08.00 | Røa il Røa Kinaputter | - | Sollentuna FK F04:1 | 0 - 4 |
20 okt 08.50 | Linköping Kenty | - | Stuvsta IF | 1 - 0 |
20 okt 10.30 | Sollentuna FK F04:1 | - | AIK AIK F05A | 2 - 1 |
20 okt 11.20 | Stuvsta IF | - | Røa il Røa Kinaputter | 2 - 0 |
20 okt 13.50 | Røa il Røa Kinaputter | - | Linköping Kenty | 1 - 1 |
20 okt 14.40 | AIK AIK F05A | - | Stuvsta IF | 1 - 1 |
20 okt 18.00 | Sollentuna FK F04:1 | - | Linköping Kenty | 1 - 3 |
20 okt 18.50 | Røa il Røa Kinaputter | - | AIK AIK F05A | 0 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linköping Kenty | 4 | 2 | 2 | 0 | 6-3 | 3 | 8 |
2. | Sollentuna FK F04:1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9-6 | 3 | 7 |
3. | Stuvsta IF | 4 | 1 | 2 | 1 | 5-4 | 1 | 5 |
4. | AIK AIK F05A | 4 | 1 | 2 | 1 | 4-4 | 0 | 5 |
5. | Røa il Røa Kinaputter | 4 | 0 | 1 | 3 | 1-8 | -7 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 okt 18.40 | Täby FK | - | Rotebro IS FF Röd | 1 - 0 |
19 okt 19.30 | KIF Örebro Röd | - | IFK Timrå | 2 - 1 |
20 okt 09.40 | Djurgårdens IF | - | Täby FK | 1 - 0 |
20 okt 10.30 | IFK Timrå | - | Rotebro IS FF Röd | 1 - 0 |
20 okt 13.00 | Täby FK | - | KIF Örebro Röd | 6 - 0 |
20 okt 13.50 | Rotebro IS FF Röd | - | Djurgårdens IF | 0 - 2 |
20 okt 15.30 | Djurgårdens IF | - | IFK Timrå | 4 - 0 |
20 okt 16.20 | Rotebro IS FF Röd | - | KIF Örebro Röd | 0 - 0 |
20 okt 17.50 | Täby FK | - | IFK Timrå | 4 - 0 |
20 okt 18.40 | KIF Örebro Röd | - | Djurgårdens IF | 0 - 6 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Djurgårdens IF | 4 | 4 | 0 | 0 | 13-0 | 13 | 12 |
2. | Täby FK | 4 | 3 | 0 | 1 | 11-1 | 10 | 9 |
3. | KIF Örebro Röd | 4 | 1 | 1 | 2 | 2-13 | -11 | 4 |
4. | IFK Timrå | 4 | 1 | 0 | 3 | 2-10 | -8 | 3 |
5. | Rotebro IS FF Röd | 4 | 0 | 1 | 3 | 0-4 | -4 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 okt 17.00 | Eskilstuna United | - | Mälarhöjdens IK Fotboll | 4 - 0 |
19 okt 17.50 | Älvsjö AIK | - | Kungsgårdens SK | 6 - 0 |
20 okt 09.40 | Älvsjö AIK | - | Eskilstuna United | 1 - 0 |
20 okt 12.10 | Mälarhöjdens IK Fotboll | - | Älvsjö AIK | 0 - 5 |
20 okt 13.00 | Eskilstuna United | - | Kungsgårdens SK | 3 - 0 |
20 okt 17.10 | Mälarhöjdens IK Fotboll | - | Kungsgårdens SK | 0 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Älvsjö AIK | 3 | 3 | 0 | 0 | 12-0 | 12 | 9 |
2. | Eskilstuna United | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-1 | 6 | 6 |
3. | Kungsgårdens SK | 3 | 0 | 1 | 2 | 0-9 | -9 | 1 |
4. | Mälarhöjdens IK Fotboll | 3 | 0 | 1 | 2 | 0-9 | -9 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 okt 17.00 | Gideonsbergs IF / Skultuna IS | - | Håbo FF | 0 - 0 |
19 okt 17.50 | FC Djursholm 1 | - | Tyresö FF | 1 - 1 |
20 okt 08.00 | FC Djursholm 1 | - | Gideonsbergs IF / Skultuna IS | 1 - 1 |
20 okt 08.50 | Håbo FF | - | Tyresö FF | 0 - 1 |
20 okt 11.20 | Gideonsbergs IF / Skultuna IS | - | Tyresö FF | 1 - 2 |
20 okt 12.10 | FC Djursholm 1 | - | Håbo FF | 3 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tyresö FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 4-2 | 2 | 7 |
2. | FC Djursholm 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5-2 | 3 | 5 |
3. | Gideonsbergs IF / Skultuna IS | 3 | 0 | 2 | 1 | 2-3 | -1 | 2 |
4. | Håbo FF | 3 | 0 | 1 | 2 | 0-4 | -4 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 08.00 | Linköping Kenty | - | Täby FK | 1 - 3 |
21 okt 08.00 | Älvsjö AIK | - | FC Djursholm 1 | 2 - 1 |
21 okt 08.50 | Djurgårdens IF | - | Sollentuna FK F04:1 | 4 - 3* |
21 okt 08.50 | Tyresö FF | - | Eskilstuna United | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 12.10 | Täby FK | - | Älvsjö AIK | 3 - 4* |
21 okt 12.10 | Djurgårdens IF | - | Eskilstuna United | 4 - 3* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 11.20 | FC Djursholm 1 | - | Tyresö FF | 5 - 4* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 16.30 | Älvsjö AIK | - | Djurgårdens IF | 1 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 09.40 | Stuvsta IF | - | IFK Timrå | 4 - 0 |
21 okt 09.40 | KIF Örebro Röd | - | AIK AIK F05A | 0 - 3 |
21 okt 10.30 | Mälarhöjdens IK Fotboll | - | Håbo FF | 0 - 4 |
21 okt 10.30 | Gideonsbergs IF / Skultuna IS | - | Kungsgårdens SK | 3 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 14.40 | Stuvsta IF | - | Håbo FF | 2 - 0 |
21 okt 14.40 | AIK AIK F05A | - | Gideonsbergs IF / Skultuna IS | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 11.20 | Røa il Røa Kinaputter | - | Rotebro IS FF Röd | 4 - 3* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 15.40 | Mälarhöjdens IK Fotboll | - | Kungsgårdens SK | 1 - 3* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 17.00 | Stuvsta IF | - | Gideonsbergs IF / Skultuna IS | 1 - 0 |