Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Girls 2003 | Lerums IS | Sollentuna FK |
Girls 2004 | Älvsjö AIK | Stuvsta IF |
Girls 2005 (9v9) | HJK | IF Väster |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 okt 16.10 | Hällbybrunns IF | - | HJK | 0 - 8 |
19 okt 17.00 | BK Derby | - | Lindö FF | 0 - 3 |
19 okt 19.30 | Danderyds SK | - | Hällbybrunns IF | 2 - 2 |
20 okt 08.00 | BK Derby | - | HJK | 0 - 7 |
20 okt 08.50 | Lindö FF | - | Hällbybrunns IF | 4 - 0 |
20 okt 11.20 | HJK | - | Danderyds SK | 5 - 0 |
20 okt 12.10 | Hällbybrunns IF | - | BK Derby | 0 - 1 |
20 okt 14.40 | Lindö FF | - | HJK | 2 - 1 |
20 okt 15.30 | BK Derby | - | Danderyds SK | 1 - 1 |
20 okt 18.00 | Danderyds SK | - | Lindö FF | 0 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lindö FF | 4 | 4 | 0 | 0 | 10-1 | 9 | 12 |
2. | HJK | 4 | 3 | 0 | 1 | 21-2 | 19 | 9 |
3. | BK Derby | 4 | 1 | 1 | 2 | 2-11 | -9 | 4 |
4. | Danderyds SK | 4 | 0 | 2 | 2 | 3-9 | -6 | 2 |
5. | Hällbybrunns IF | 4 | 0 | 1 | 3 | 2-15 | -13 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 okt 17.50 | IFK Österåker | - | KIF Örebro DFF F05 | 1 - 1 |
19 okt 18.40 | IF Väster | - | Sturefors IF | 4 - 1 |
20 okt 09.40 | IK Viljan Strängnäs | - | KIF Örebro DFF F05 | 1 - 2 |
20 okt 10.30 | Sturefors IF | - | IFK Österåker | 0 - 2 |
20 okt 13.00 | IK Viljan Strängnäs | - | IF Väster | 1 - 9 |
20 okt 13.50 | KIF Örebro DFF F05 | - | Sturefors IF | 2 - 0 |
20 okt 16.20 | IF Väster | - | IFK Österåker | 0 - 0 |
20 okt 17.10 | Sturefors IF | - | IK Viljan Strängnäs | 2 - 0 |
20 okt 18.50 | IF Väster | - | KIF Örebro DFF F05 | 0 - 1 |
20 okt 19.40 | IFK Österåker | - | IK Viljan Strängnäs | 4 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | KIF Örebro DFF F05 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6-2 | 4 | 10 |
2. | IFK Österåker | 4 | 2 | 2 | 0 | 7-1 | 6 | 8 |
3. | IF Väster | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-3 | 10 | 7 |
4. | Sturefors IF | 4 | 1 | 0 | 3 | 3-8 | -5 | 3 |
5. | IK Viljan Strängnäs | 4 | 0 | 0 | 4 | 2-17 | -15 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 okt 16.10 | Skogstorps GOIF | - | Rynninge IK | 0 - 1 |
19 okt 17.00 | Enköpings SK | - | Stureby SK | 0 - 3 |
19 okt 19.30 | Skogstorps GOIF | - | Enköpings SK | 2 - 0 |
20 okt 08.00 | Rynninge IK | - | Stureby SK | 0 - 0 |
20 okt 08.50 | Rönninge Salem Fotboll Svart | - | Enköpings SK | 1 - 2 |
20 okt 11.20 | Rynninge IK | - | Rönninge Salem Fotboll Svart | 5 - 0 |
20 okt 12.10 | Stureby SK | - | Skogstorps GOIF | 2 - 0 |
20 okt 14.40 | Rönninge Salem Fotboll Svart | - | Stureby SK | 0 - 8 |
20 okt 15.30 | Enköpings SK | - | Rynninge IK | 0 - 4 |
20 okt 18.00 | Rönninge Salem Fotboll Svart | - | Skogstorps GOIF | 1 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stureby SK | 4 | 3 | 1 | 0 | 13-0 | 13 | 10 |
2. | Rynninge IK | 4 | 3 | 1 | 0 | 10-0 | 10 | 10 |
3. | Skogstorps GOIF | 4 | 2 | 0 | 2 | 6-4 | 2 | 6 |
4. | Enköpings SK | 4 | 1 | 0 | 3 | 2-10 | -8 | 3 |
5. | Rönninge Salem Fotboll Svart | 4 | 0 | 0 | 4 | 2-19 | -17 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 okt 17.50 | Eskilstuna United | - | Enebybergs IF | 4 - 0 |
19 okt 18.40 | Hjulsbro IK | - | Skultorps IF | 1 - 2 |
20 okt 09.40 | Rönninge Salem Fotboll Gul | - | Eskilstuna United | 0 - 2 |
20 okt 10.30 | Hjulsbro IK | - | Enebybergs IF | 1 - 1 |
20 okt 13.00 | Eskilstuna United | - | Hjulsbro IK | 2 - 2 |
20 okt 13.50 | Skultorps IF | - | Rönninge Salem Fotboll Gul | 3 - 0 |
20 okt 16.20 | Enebybergs IF | - | Rönninge Salem Fotboll Gul | 1 - 1 |
20 okt 17.10 | Skultorps IF | - | Eskilstuna United | 1 - 0 |
20 okt 18.50 | Rönninge Salem Fotboll Gul | - | Hjulsbro IK | 0 - 0 |
20 okt 19.40 | Skultorps IF | - | Enebybergs IF | 3 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skultorps IF | 4 | 4 | 0 | 0 | 9-1 | 8 | 12 |
2. | Eskilstuna United | 4 | 2 | 1 | 1 | 8-3 | 5 | 7 |
3. | Hjulsbro IK | 4 | 0 | 3 | 1 | 4-5 | -1 | 3 |
4. | Rönninge Salem Fotboll Gul | 4 | 0 | 2 | 2 | 1-6 | -5 | 2 |
5. | Enebybergs IF | 4 | 0 | 2 | 2 | 2-9 | -7 | 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 08.00 | Lindö FF | - | Rynninge IK | 0 - 2 |
21 okt 08.00 | Stureby SK | - | HJK | 0 - 1 |
21 okt 08.50 | KIF Örebro DFF F05 | - | Eskilstuna United | 0 - 1 |
21 okt 08.50 | Skultorps IF | - | IFK Österåker | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 12.10 | Rynninge IK | - | Eskilstuna United | 1 - 2 |
21 okt 12.10 | HJK | - | IFK Österåker | 1 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 15.30 | Eskilstuna United | - | HJK | 0 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 09.40 | BK Derby | - | Enköpings SK | 0 - 1 |
21 okt 09.40 | Skogstorps GOIF | - | Danderyds SK | 2 - 1* |
21 okt 10.30 | IF Väster | - | Rönninge Salem Fotboll Gul | 4 - 0 |
21 okt 10.30 | Hjulsbro IK | - | Sturefors IF | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 13.00 | Enköpings SK | - | IF Väster | 0 - 5 |
21 okt 13.00 | Skogstorps GOIF | - | Sturefors IF | 4 - 1* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 11.20 | Hällbybrunns IF | - | IK Viljan Strängnäs | 0 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 11.20 | Rönninge Salem Fotboll Svart | - | Enebybergs IF | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 okt 15.30 | IF Väster | - | Skogstorps GOIF | 4 - 0 |