Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Blå Svår | Tumba Goif | |
Flickor Röd Lätt | FBI Tullinge F05/06 Röd | |
Flickor Röd Medel | Värmdö IF | |
Flickor Röd Medellätt | Nykvarn IF | |
Flickor Röd Svår | Partille IBS Svart | |
Herr HJ19 Svart | Telge SIBK | |
Pojkar Blå Medel | ||
Pojkar Blå Svårsvår | Vallentuna IBK Svart | |
Pojkar Ljusröd Lätt | Nykvarns IF | Hässelby Röd |
Pojkar Ljusröd Medel | Huddinge P04 | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 |
Pojkar Mörkröd Medel | Sundsvall FBC P03 Nord | Linköping IBK Ungdom P03 Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 aug 17.30 | Huddinge IK F-05 Röd | - | Salems if | 1 - 1 |
31 aug 18.15 | IFK Gnesta F05 | - | FBI Tullinge F05/06 Röd | 0 - 6 |
31 aug 19.00 | Tumba GOIF Innebandy | - | Bälinge IF F0405 | 2 - 1 |
31 aug 22.00 | Huddinge IK F-05 Röd | - | Bälinge IF F0405 | 1 - 3 |
1 sep 08.00 | FBI Tullinge F05/06 Röd | - | Tumba GOIF Innebandy | 4 - 1 |
1 sep 08.45 | Salems if | - | IFK Gnesta F05 | 5 - 1 |
1 sep 11.45 | Huddinge IK F-05 Röd | - | FBI Tullinge F05/06 Röd | 1 - 1 |
1 sep 12.30 | Bälinge IF F0405 | - | Salems if | 1 - 2 |
1 sep 13.15 | Tumba GOIF Innebandy | - | IFK Gnesta F05 | 1 - 1 |
1 sep 15.30 | Salems if | - | Tumba GOIF Innebandy | 2 - 0 |
1 sep 16.15 | IFK Gnesta F05 | - | Huddinge IK F-05 Röd | 2 - 5 |
1 sep 17.00 | FBI Tullinge F05/06 Röd | - | Bälinge IF F0405 | 3 - 1 |
1 sep 20.00 | Bälinge IF F0405 | - | IFK Gnesta F05 | 2 - 1 |
1 sep 20.45 | FBI Tullinge F05/06 Röd | - | Salems if | 4 - 0 |
1 sep 21.30 | Tumba GOIF Innebandy | - | Huddinge IK F-05 Röd | 3 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FBI Tullinge F05/06 Röd | 5 | 4 | 1 | 0 | 18-3 | 15 | 13 |
2. | Salems if | 5 | 3 | 1 | 1 | 10-7 | 3 | 10 |
3. | Tumba GOIF Innebandy | 5 | 2 | 1 | 2 | 7-10 | -3 | 7 |
4. | Bälinge IF F0405 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8-9 | -1 | 6 |
5. | Huddinge IK F-05 Röd | 5 | 1 | 2 | 2 | 10-10 | 0 | 5 |
6. | IFK Gnesta F05 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5-19 | -14 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 11.00 | FBI Tullinge F05/06 Röd | - | Bälinge IF F0405 | 3 - 1 |
2 sep 11.00 | Salems if | - | Tumba GOIF Innebandy | 5 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 15.30 | FBI Tullinge F05/06 Röd | - | Salems if | 3 - 2 |