Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Blå Svår | Tumba Goif | |
Flickor Röd Lätt | FBI Tullinge F05/06 Röd | |
Flickor Röd Medel | Värmdö IF | |
Flickor Röd Medellätt | Nykvarn IF | |
Flickor Röd Svår | Partille IBS Svart | |
Herr HJ19 Svart | Telge SIBK | |
Pojkar Blå Medel | ||
Pojkar Blå Svårsvår | Vallentuna IBK Svart | |
Pojkar Ljusröd Lätt | Nykvarns IF | Hässelby Röd |
Pojkar Ljusröd Medel | Huddinge P04 | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 |
Pojkar Mörkröd Medel | Sundsvall FBC P03 Nord | Linköping IBK Ungdom P03 Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 aug 17.30 | FBI Tullinge Svart | - | Vallentuna IBK Svart | 4 - 0 |
31 aug 18.15 | Bele Barkarby IF Svart | - | IFK Gnesta | 3 - 2 |
31 aug 21.15 | Trosa Edanö IBK | - | FBI Tullinge Svart | 1 - 0 |
31 aug 22.00 | Vallentuna IBK Svart | - | Bele Barkarby IF Svart | 1 - 4 |
1 sep 10.15 | IFK Gnesta | - | Trosa Edanö IBK | 1 - 1 |
1 sep 11.00 | FBI Tullinge Svart | - | Bele Barkarby IF Svart | 1 - 4 |
1 sep 14.45 | Vallentuna IBK Svart | - | IFK Gnesta | 1 - 3 |
1 sep 15.30 | Bele Barkarby IF Svart | - | Trosa Edanö IBK | 2 - 1 |
1 sep 18.30 | IFK Gnesta | - | FBI Tullinge Svart | 0 - 2 |
1 sep 19.15 | Trosa Edanö IBK | - | Vallentuna IBK Svart | 3 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bele Barkarby IF Svart | 4 | 4 | 0 | 0 | 13-5 | 8 | 12 |
2. | Trosa Edanö IBK | 4 | 2 | 1 | 1 | 6-4 | 2 | 7 |
3. | FBI Tullinge Svart | 4 | 2 | 0 | 2 | 7-5 | 2 | 6 |
4. | IFK Gnesta | 4 | 1 | 1 | 2 | 6-7 | -1 | 4 |
5. | Vallentuna IBK Svart | 4 | 0 | 0 | 4 | 3-14 | -11 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 aug 17.30 | Bele Barkarby IF Vit | - | Sköndals IK F02/03 | 2 - 1 |
31 aug 18.15 | FBI Tullinge Orange | - | Partille IBS Svart | 2 - 0 |
31 aug 21.15 | Täby FC F03 | - | FBI Tullinge Orange | 0 - 2 |
31 aug 22.00 | Partille IBS Svart | - | Bele Barkarby IF Vit | 2 - 0 |
1 sep 10.15 | Partille IBS Svart | - | Sköndals IK F02/03 | 4 - 0 |
1 sep 11.00 | Bele Barkarby IF Vit | - | Täby FC F03 | 1 - 4 |
1 sep 14.00 | Sköndals IK F02/03 | - | FBI Tullinge Orange | 4 - 3 |
1 sep 14.45 | Täby FC F03 | - | Partille IBS Svart | 1 - 3 |
1 sep 17.45 | Sköndals IK F02/03 | - | Täby FC F03 | 1 - 8 |
1 sep 18.30 | FBI Tullinge Orange | - | Bele Barkarby IF Vit | 0 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Partille IBS Svart | 4 | 3 | 0 | 1 | 9-3 | 6 | 9 |
2. | Täby FC F03 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13-7 | 6 | 6 |
3. | FBI Tullinge Orange | 4 | 2 | 0 | 2 | 7-7 | 0 | 6 |
4. | Bele Barkarby IF Vit | 4 | 2 | 0 | 2 | 6-7 | -1 | 6 |
5. | Sköndals IK F02/03 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6-17 | -11 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 08.00 | Bele Barkarby IF Svart | - | Bele Barkarby IF Vit | 2 - 0 |
2 sep 08.00 | Partille IBS Svart | - | IFK Gnesta | 5 - 0 |
2 sep 08.00 | Trosa Edanö IBK | - | FBI Tullinge Orange | 2 - 3 |
2 sep 08.00 | Täby FC F03 | - | FBI Tullinge Svart | 6 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 13.15 | Bele Barkarby IF Svart | - | Partille IBS Svart | 0 - 1 |
2 sep 13.15 | Täby FC F03 | - | FBI Tullinge Orange | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 16.30 | Partille IBS Svart | - | FBI Tullinge Orange | 1 - 0 |