Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Blå Svår | Tumba Goif | |
Flickor Röd Lätt | FBI Tullinge F05/06 Röd | |
Flickor Röd Medel | Värmdö IF | |
Flickor Röd Medellätt | Nykvarn IF | |
Flickor Röd Svår | Partille IBS Svart | |
Herr HJ19 Svart | Telge SIBK | |
Pojkar Blå Medel | ||
Pojkar Blå Svårsvår | Vallentuna IBK Svart | |
Pojkar Ljusröd Lätt | Nykvarns IF | Hässelby Röd |
Pojkar Ljusröd Medel | Huddinge P04 | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 |
Pojkar Mörkröd Medel | Sundsvall FBC P03 Nord | Linköping IBK Ungdom P03 Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 aug 20.30 | Telge SIBK | - | Storvreta IBK | 3 - 3 |
31 aug 21.15 | Bele Barkarby IF Innebandy Vit | - | Fbi Tullinge | 0 - 5 |
31 aug 22.00 | Farsta IBK HJ U | - | Täby FC Lag1, vit | 3 - 1 |
1 sep 08.00 | Telge SIBK | - | Fbi Tullinge | 2 - 3 |
1 sep 08.45 | Täby FC Lag1, vit | - | Bele Barkarby IF Innebandy Vit | 2 - 2 |
1 sep 09.30 | Storvreta IBK | - | Farsta IBK HJ U | 5 - 3 |
1 sep 13.15 | Telge SIBK | - | Täby FC Lag1, vit | 7 - 0 |
1 sep 14.00 | Fbi Tullinge | - | Storvreta IBK | 2 - 3 |
1 sep 14.45 | Bele Barkarby IF Innebandy Vit | - | Farsta IBK HJ U | 1 - 1 |
1 sep 17.00 | Täby FC Lag1, vit | - | Fbi Tullinge | 1 - 5 |
1 sep 17.45 | Farsta IBK HJ U | - | Telge SIBK | 5 - 3 |
1 sep 18.30 | Storvreta IBK | - | Bele Barkarby IF Innebandy Vit | 4 - 1 |
1 sep 20.45 | Fbi Tullinge | - | Farsta IBK HJ U | 1 - 0 |
1 sep 21.30 | Täby FC Lag1, vit | - | Storvreta IBK | 3 - 9 |
1 sep 22.15 | Bele Barkarby IF Innebandy Vit | - | Telge SIBK | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Storvreta IBK | 5 | 4 | 1 | 0 | 24-12 | 12 | 13 |
2. | Fbi Tullinge | 5 | 4 | 0 | 1 | 16-6 | 10 | 12 |
3. | Telge SIBK | 5 | 2 | 1 | 2 | 17-12 | 5 | 7 |
4. | Farsta IBK HJ U | 5 | 2 | 1 | 2 | 12-11 | 1 | 7 |
5. | Bele Barkarby IF Innebandy Vit | 5 | 0 | 2 | 3 | 5-14 | -9 | 2 |
6. | Täby FC Lag1, vit | 5 | 0 | 1 | 4 | 7-26 | -19 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 12.30 | Storvreta IBK | - | Farsta IBK HJ U | 1 - 2 |
2 sep 12.30 | Fbi Tullinge | - | Telge SIBK | 1 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 16.00 | Farsta IBK HJ U | - | Telge SIBK | 2 - 6 |