Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Blå Svår | Tumba Goif | |
Flickor Röd Lätt | FBI Tullinge F05/06 Röd | |
Flickor Röd Medel | Värmdö IF | |
Flickor Röd Medellätt | Nykvarn IF | |
Flickor Röd Svår | Partille IBS Svart | |
Herr HJ19 Svart | Telge SIBK | |
Pojkar Blå Medel | ||
Pojkar Blå Svårsvår | Vallentuna IBK Svart | |
Pojkar Ljusröd Lätt | Nykvarns IF | Hässelby Röd |
Pojkar Ljusröd Medel | Huddinge P04 | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 |
Pojkar Mörkröd Medel | Sundsvall FBC P03 Nord | Linköping IBK Ungdom P03 Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 aug 17.30 | Huddinge IBS P05 | - | Djurgården | 1 - 4 |
31 aug 18.15 | Täby FC P05 Gribby Svart A | - | Grimsta AIK P05 Vit | 0 - 7 |
1 sep 09.30 | Täby FC P05 Gribby Svart A | - | Huddinge IBS P05 | 2 - 2 |
1 sep 10.15 | Grimsta AIK P05 Vit | - | Djurgården | 2 - 0 |
1 sep 14.00 | Grimsta AIK P05 Vit | - | Huddinge IBS P05 | 4 - 0 |
1 sep 14.45 | Djurgården | - | Täby FC P05 Gribby Svart A | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grimsta AIK P05 Vit | 3 | 3 | 0 | 0 | 13-0 | 13 | 9 |
2. | Täby FC P05 Gribby Svart A | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-10 | -6 | 4 |
3. | Djurgården | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-5 | 0 | 3 |
4. | Huddinge IBS P05 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3-10 | -7 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 aug 19.00 | Täby FC Täby FC P05 Västra | - | Vendelsö IK Blue | 4 - 4 |
31 aug 19.45 | Vallentuna IBK P05 | - | Trosa Edanö IBK | 2 - 6 |
1 sep 11.00 | Täby FC Täby FC P05 Västra | - | Vallentuna IBK P05 | 2 - 2 |
1 sep 11.45 | Vendelsö IK Blue | - | Trosa Edanö IBK | 2 - 3 |
1 sep 13.15 | Trosa Edanö IBK | - | Täby FC Täby FC P05 Västra | 6 - 1 |
1 sep 17.45 | Vendelsö IK Blue | - | Vallentuna IBK P05 | 6 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trosa Edanö IBK | 3 | 3 | 0 | 0 | 15-5 | 10 | 9 |
2. | Vendelsö IK Blue | 3 | 1 | 1 | 1 | 12-8 | 4 | 4 |
3. | Täby FC Täby FC P05 Västra | 3 | 0 | 2 | 1 | 7-12 | -5 | 2 |
4. | Vallentuna IBK P05 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5-14 | -9 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 aug 20.30 | Täby FC Gribby vit | - | Nykvarns IF | 0 - 6 |
31 aug 21.15 | Hässelby Röd | - | Tumba GoIF P06 | 3 - 3 |
1 sep 12.30 | Täby FC Gribby vit | - | Hässelby Röd | 6 - 3 |
1 sep 17.00 | Nykvarns IF | - | Tumba GoIF P06 | 4 - 0 |
1 sep 19.15 | Tumba GoIF P06 | - | Täby FC Gribby vit | 6 - 5 |
1 sep 20.00 | Nykvarns IF | - | Hässelby Röd | 4 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykvarns IF | 3 | 3 | 0 | 0 | 14-1 | 13 | 9 |
2. | Tumba GoIF P06 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9-12 | -3 | 4 |
3. | Täby FC Gribby vit | 3 | 1 | 0 | 2 | 11-15 | -4 | 3 |
4. | Hässelby Röd | 3 | 0 | 1 | 2 | 7-13 | -6 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 10.15 | Grimsta AIK P05 Vit | - | Täby FC Gribby vit | 2 - 3 |
2 sep 10.15 | Nykvarns IF | - | Djurgården | 2 - 1 |
2 sep 10.15 | Trosa Edanö IBK | - | Täby FC P05 Gribby Svart A | 4 - 3 |
2 sep 10.15 | Vendelsö IK Blue | - | Tumba GoIF P06 | 1 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 14.45 | Täby FC Gribby vit | - | Nykvarns IF | 1 - 9 |
2 sep 14.45 | Trosa Edanö IBK | - | Tumba GoIF P06 | 2 - 1* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 17.30 | Nykvarns IF | - | Trosa Edanö IBK | 4 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 09.30 | Vallentuna IBK P05 | - | Hässelby Röd | 1 - 7 |
2 sep 10.15 | Täby FC Täby FC P05 Västra | - | Huddinge IBS P05 | 1 - 7 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 13.15 | Hässelby Röd | - | Huddinge IBS P05 | 4 - 2 |