Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Blå Svår | Tumba Goif | |
Flickor Röd Lätt | FBI Tullinge F05/06 Röd | |
Flickor Röd Medel | Värmdö IF | |
Flickor Röd Medellätt | Nykvarn IF | |
Flickor Röd Svår | Partille IBS Svart | |
Herr HJ19 Svart | Telge SIBK | |
Pojkar Blå Medel | ||
Pojkar Blå Svårsvår | Vallentuna IBK Svart | |
Pojkar Ljusröd Lätt | Nykvarns IF | Hässelby Röd |
Pojkar Ljusröd Medel | Huddinge P04 | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 |
Pojkar Mörkröd Medel | Sundsvall FBC P03 Nord | Linköping IBK Ungdom P03 Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 aug 18.15 | Farsta IBK | - | Ekerö IK Gul | 3 - 2 |
31 aug 19.00 | Västerås IBS Ungdom P04 | - | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 | 9 - 1 |
31 aug 21.15 | Huddinge P04 | - | Farsta IBK | 4 - 3 |
31 aug 22.00 | Ekerö IK Gul | - | Västerås IBS Ungdom P04 | 1 - 8 |
1 sep 09.30 | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 | - | Huddinge P04 | 0 - 4 |
1 sep 10.15 | Farsta IBK | - | Västerås IBS Ungdom P04 | 0 - 4 |
1 sep 14.00 | Ekerö IK Gul | - | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 | 1 - 2 |
1 sep 14.45 | Västerås IBS Ungdom P04 | - | Huddinge P04 | 4 - 3 |
1 sep 21.30 | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 | - | Farsta IBK | 0 - 3 |
1 sep 22.15 | Huddinge P04 | - | Ekerö IK Gul | 2 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Västerås IBS Ungdom P04 | 4 | 4 | 0 | 0 | 25-5 | 20 | 12 |
2. | Huddinge P04 | 4 | 3 | 0 | 1 | 13-7 | 6 | 9 |
3. | Farsta IBK | 4 | 2 | 0 | 2 | 9-10 | -1 | 6 |
4. | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3-17 | -14 | 3 |
5. | Ekerö IK Gul | 4 | 0 | 0 | 4 | 4-15 | -11 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 aug 17.30 | Farsta IBK P04 vit | - | Värmdö If P04/05 | 4 - 2 |
31 aug 18.15 | Vallentuna IBK | - | Sundsvall Floorball Club P04 | 2 - 1 |
1 sep 10.15 | Värmdö If P04/05 | - | Vallentuna IBK | 1 - 12 |
1 sep 11.00 | Sundsvall Floorball Club P04 | - | Farsta IBK P04 vit | 9 - 0 |
1 sep 15.30 | Vallentuna IBK | - | Farsta IBK P04 vit | 5 - 0 |
1 sep 16.15 | Sundsvall Floorball Club P04 | - | Värmdö If P04/05 | 12 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vallentuna IBK | 3 | 3 | 0 | 0 | 19-2 | 17 | 9 |
2. | Sundsvall Floorball Club P04 | 3 | 2 | 0 | 1 | 22-2 | 20 | 6 |
3. | Farsta IBK P04 vit | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-16 | -12 | 3 |
4. | Värmdö If P04/05 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-28 | -25 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 aug 19.45 | Örby IS P04 | - | Ekerö IK Blå | 1 - 0 |
31 aug 20.30 | Torshälla IBK p04 | - | Nacka Wallenstam P04Svart | 5 - 2 |
1 sep 12.30 | Västerhaninge IBK | - | Örby IS P04 | 1 - 4 |
1 sep 13.15 | Ekerö IK Blå | - | Torshälla IBK p04 | 1 - 8 |
1 sep 15.30 | Nacka Wallenstam P04Svart | - | Västerhaninge IBK | 1 - 3 |
1 sep 16.15 | Örby IS P04 | - | Torshälla IBK p04 | 1 - 5 |
1 sep 18.30 | Ekerö IK Blå | - | Nacka Wallenstam P04Svart | 1 - 3 |
1 sep 19.15 | Torshälla IBK p04 | - | Västerhaninge IBK | 3 - 2 |
1 sep 21.30 | Nacka Wallenstam P04Svart | - | Örby IS P04 | 0 - 0 |
1 sep 22.15 | Västerhaninge IBK | - | Ekerö IK Blå | 3 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Torshälla IBK p04 | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-6 | 15 | 12 |
2. | Örby IS P04 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6-6 | 0 | 7 |
3. | Västerhaninge IBK | 4 | 2 | 0 | 2 | 9-9 | 0 | 6 |
4. | Nacka Wallenstam P04Svart | 4 | 1 | 1 | 2 | 6-9 | -3 | 4 |
5. | Ekerö IK Blå | 4 | 0 | 0 | 4 | 3-15 | -12 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 08.45 | Västerås IBS Ungdom P04 | - | Västerhaninge IBK | 2 - 1 |
2 sep 08.45 | Torshälla IBK p04 | - | Farsta IBK | 4 - 3 |
2 sep 08.45 | Sundsvall Floorball Club P04 | - | Huddinge P04 | 0 - 1 |
2 sep 08.45 | Vallentuna IBK | - | Örby IS P04 | 1 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 14.00 | Västerås IBS Ungdom P04 | - | Huddinge P04 | 4 - 11 |
2 sep 14.00 | Torshälla IBK p04 | - | Vallentuna IBK | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 17.50 | Huddinge P04 | - | Vallentuna IBK | 8 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 09.30 | Farsta IBK P04 vit | - | Ekerö IK Gul | 5 - 4 |
2 sep 09.30 | Värmdö If P04/05 | - | Ekerö IK Blå | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 14.00 | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 | - | Ekerö IK Blå | 3 - 0 |
2 sep 14.00 | Nacka Wallenstam P04Svart | - | Farsta IBK P04 vit | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 17.00 | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 | - | Farsta IBK P04 vit | 5 - 1 |