Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Medel | ||
Flickor Blå Svår | Tumba Goif | |
Flickor Röd Lätt | FBI Tullinge F05/06 Röd | |
Flickor Röd Medel | Värmdö IF | |
Flickor Röd Medellätt | Nykvarn IF | |
Flickor Röd Svår | Partille IBS Svart | |
Herr HJ19 Svart | Telge SIBK | |
Pojkar Blå Medel | ||
Pojkar Blå Svårsvår | Vallentuna IBK Svart | |
Pojkar Ljusröd Lätt | Nykvarns IF | Hässelby Röd |
Pojkar Ljusröd Medel | Huddinge P04 | Tyresö Trollbäcken IBK P04:1 |
Pojkar Mörkröd Medel | Sundsvall FBC P03 Nord | Linköping IBK Ungdom P03 Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 aug 19.00 | Linköping IBK Ungdom P03 Vit | - | Nykvarns IF P03 | 0 - 2 |
31 aug 19.45 | Sundsvall FBC P03 Nord | - | Vallentuna IBK | 3 - 2 |
1 sep 11.45 | Linköping IBK Ungdom P03 Vit | - | Sundsvall FBC P03 Nord | 1 - 1 |
1 sep 12.30 | Nykvarns IF P03 | - | Vallentuna IBK | 3 - 1 |
1 sep 19.15 | Vallentuna IBK | - | Linköping IBK Ungdom P03 Vit | 0 - 0 |
1 sep 20.00 | Nykvarns IF P03 | - | Sundsvall FBC P03 Nord | 7 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykvarns IF P03 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12-4 | 8 | 9 |
2. | Sundsvall FBC P03 Nord | 3 | 1 | 1 | 1 | 7-10 | -3 | 4 |
3. | Linköping IBK Ungdom P03 Vit | 3 | 0 | 2 | 1 | 1-3 | -2 | 2 |
4. | Vallentuna IBK | 3 | 0 | 1 | 2 | 3-6 | -3 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 sep 08.00 | Linköping IBK Ungdom P03 Svart | - | Telge SIBK P03 | 1 - 2 |
1 sep 08.45 | Huddinge IBS P03 | - | Bele Barkarby IF Innebandy Svart | 5 - 3 |
1 sep 15.30 | Telge SIBK P03 | - | Bele Barkarby IF Innebandy Svart | 2 - 2 |
1 sep 16.15 | Linköping IBK Ungdom P03 Svart | - | Huddinge IBS P03 | 0 - 1 |
1 sep 20.45 | Bele Barkarby IF Innebandy Svart | - | Linköping IBK Ungdom P03 Svart | 1 - 2 |
1 sep 21.30 | Telge SIBK P03 | - | Huddinge IBS P03 | 0 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huddinge IBS P03 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9-3 | 6 | 9 |
2. | Telge SIBK P03 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-6 | -2 | 4 |
3. | Linköping IBK Ungdom P03 Svart | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-4 | -1 | 3 |
4. | Bele Barkarby IF Innebandy Svart | 3 | 0 | 1 | 2 | 6-9 | -3 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 11.45 | Nykvarns IF P03 | - | Telge SIBK P03 | 4 - 1 |
2 sep 11.45 | Huddinge IBS P03 | - | Sundsvall FBC P03 Nord | 0 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 16.00 | Nykvarns IF P03 | - | Sundsvall FBC P03 Nord | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 11.00 | Linköping IBK Ungdom P03 Vit | - | Bele Barkarby IF Innebandy Svart | 1 - 0 |
2 sep 11.45 | Linköping IBK Ungdom P03 Svart | - | Vallentuna IBK | 3 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
2 sep 14.15 | Linköping IBK Ungdom P03 Vit | - | Vallentuna IBK | 2 - 1 |