Laxbollen
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
|
Slutspel |
B-slutspel |
Herr/mix |
Skagersvik Flyers |
Aletico Amnehärad |
Herr/mix
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
9 jun 11.00 |
DS Smith |
- |
GSP |
1 - 0 |
9 jun 11.25 |
Blue Balls |
- |
Jockes Pojkar |
0 - 0 |
9 jun 11.50 |
DS Smith |
- |
Blue Balls |
2 - 0 |
9 jun 12.15 |
GSP |
- |
Jockes Pojkar |
2 - 1 |
9 jun 12.40 |
Jockes Pojkar |
- |
DS Smith |
0 - 3 |
9 jun 13.05 |
GSP |
- |
Blue Balls |
1 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
DS Smith |
3 |
3 |
0 | 0 |
6-0 |
6 |
9 |
2. |
GSP |
3 |
2 |
0 | 1 |
3-2 |
1 |
6 |
3. |
Blue Balls |
3 |
0 |
1 | 2 |
0-3 |
-3 |
1 |
4. |
Jockes Pojkar |
3 |
0 |
1 | 2 |
1-5 |
-4 |
1 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
9 jun 10.00 |
Skagersvik Flyers |
- |
Mupp FC |
0 - 0 |
9 jun 10.25 |
Tipsklubben |
- |
Aletico Amnehärad |
1 - 1 |
9 jun 10.50 |
Mupp FC |
- |
Skagersviks Oldboys |
4 - 0 |
9 jun 11.15 |
Aletico Amnehärad |
- |
Skagersvik Flyers |
1 - 3 |
9 jun 11.40 |
Skagersviks Oldboys |
- |
Tipsklubben |
0 - 2 |
9 jun 12.05 |
Mupp FC |
- |
Aletico Amnehärad |
3 - 1 |
9 jun 12.30 |
Skagersviks Oldboys |
- |
Skagersvik Flyers |
0 - 3 |
9 jun 12.55 |
Tipsklubben |
- |
Mupp FC |
0 - 3 |
9 jun 13.20 |
Aletico Amnehärad |
- |
Skagersviks Oldboys |
2 - 1 |
9 jun 13.45 |
Skagersvik Flyers |
- |
Tipsklubben |
2 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Mupp FC |
4 |
3 |
1 | 0 |
10-1 |
9 |
10 |
2. |
Skagersvik Flyers |
4 |
3 |
1 | 0 |
8-2 |
6 |
10 |
3. |
Tipsklubben |
4 |
1 |
1 | 2 |
4-6 |
-2 |
4 |
4. |
Aletico Amnehärad |
4 |
1 |
1 | 2 |
5-8 |
-3 |
4 |
5. |
Skagersviks Oldboys |
4 |
0 |
0 | 4 |
1-11 |
-10 |
0 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
9 jun 10.00 |
Räddningstjänsten |
- |
Rectum Raiders |
4 - 0 |
9 jun 10.25 |
Atletico Gullstensskolan |
- |
Real OBK |
0 - 4 |
9 jun 10.50 |
Rectum Raiders |
- |
Moelven Vänerply |
1 - 3 |
9 jun 11.15 |
Real OBK |
- |
Räddningstjänsten |
1 - 1 |
9 jun 11.40 |
Moelven Vänerply |
- |
Atletico Gullstensskolan |
2 - 0 |
9 jun 12.05 |
Rectum Raiders |
- |
Real OBK |
0 - 9 |
9 jun 12.30 |
Moelven Vänerply |
- |
Räddningstjänsten |
1 - 1 |
9 jun 12.55 |
Atletico Gullstensskolan |
- |
Rectum Raiders |
9 - 0 |
9 jun 13.20 |
Real OBK |
- |
Moelven Vänerply |
5 - 1 |
9 jun 13.45 |
Räddningstjänsten |
- |
Atletico Gullstensskolan |
2 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Real OBK |
4 |
3 |
1 | 0 |
19-2 |
17 |
10 |
2. |
Räddningstjänsten |
4 |
2 |
2 | 0 |
8-2 |
6 |
8 |
3. |
Moelven Vänerply |
4 |
2 |
1 | 1 |
7-7 |
0 |
7 |
4. |
Atletico Gullstensskolan |
4 |
1 |
0 | 3 |
9-8 |
1 |
3 |
5. |
Rectum Raiders |
4 |
0 |
0 | 4 |
1-25 |
-24 |
0 |
Slutspel
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
9 jun 14.20 |
DS Smith |
- |
Tipsklubben |
1 - 0 |
9 jun 14.20 |
Real OBK |
- |
Moelven Vänerply |
2 - 1 |
9 jun 14.20 |
Mupp FC |
- |
GSP |
2 - 0 |
9 jun 14.50 |
Skagersvik Flyers |
- |
Räddningstjänsten |
1 - 0 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
9 jun 15.20 |
DS Smith |
- |
Real OBK |
2 - 0 |
9 jun 15.20 |
Mupp FC |
- |
Skagersvik Flyers |
1 - 2 |
Final
Datum |
|
Res |
9 jun 16.00 |
DS Smith |
- |
Skagersvik Flyers |
2 - 3* |
B-slutspel
Semifinaler
Datum |
|
Res |
9 jun 14.50 |
Blue Balls |
- |
Jockes Pojkar |
2 - 1* |
9 jun 14.50 |
Aletico Amnehärad |
- |
Atletico Gullstensskolan |
4 - 2 |
Final
Datum |
|
Res |
9 jun 16.00 |
Blue Balls |
- |
Aletico Amnehärad |
0 - 1 |