Lucia Cup 2009
Klikk på klassenavnen for å se resultatene av klassen.
|
Sluttspill |
B-sluttspill |
Dam div 3-5 |
Skövde KIK |
Egnahems BK |
Dam div 3-5
Gruppespill
Pulje A
Dato |
|
Res |
12 des 08.00 |
Tranemo IF |
- |
Waggeryds IK |
2 - 0 |
12 des 08.40 |
Hångers IF |
- |
Anderstorps IF 1 |
0 - 0 |
12 des 09.20 |
Tranemo IF |
- |
Hångers IF |
3 - 0 |
12 des 10.00 |
Waggeryds IK |
- |
Anderstorps IF 1 |
2 - 1 |
12 des 10.40 |
Tranemo IF |
- |
Anderstorps IF 1 |
4 - 0 |
12 des 11.20 |
Waggeryds IK |
- |
Hångers IF |
2 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Tranemo IF |
3 |
3 |
0 | 0 |
9-0 |
9 |
9 |
2. |
Waggeryds IK |
3 |
2 |
0 | 1 |
4-3 |
1 |
6 |
3. |
Anderstorps IF 1 |
3 |
0 |
1 | 2 |
1-6 |
-5 |
1 |
4. |
Hångers IF |
3 |
0 |
1 | 2 |
0-5 |
-5 |
1 |
Pulje B
Dato |
|
Res |
12 des 08.20 |
Landsbro IF |
- |
Björndammens BK |
3 - 0 |
12 des 09.00 |
Vislanda IF |
- |
Snöstorp Nyhem FF 2 |
0 - 0 |
12 des 09.40 |
Landsbro IF |
- |
Vislanda IF |
2 - 0 |
12 des 10.20 |
Björndammens BK |
- |
Snöstorp Nyhem FF 2 |
2 - 2 |
12 des 11.00 |
Landsbro IF |
- |
Snöstorp Nyhem FF 2 |
5 - 0 |
12 des 11.40 |
Björndammens BK |
- |
Vislanda IF |
3 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Landsbro IF |
3 |
3 |
0 | 0 |
10-0 |
10 |
9 |
2. |
Björndammens BK |
3 |
1 |
1 | 1 |
5-5 |
0 |
4 |
3. |
Snöstorp Nyhem FF 2 |
3 |
0 |
2 | 1 |
2-7 |
-5 |
2 |
4. |
Vislanda IF |
3 |
0 |
1 | 2 |
0-5 |
-5 |
1 |
Pulje C
Dato |
|
Res |
12 des 14.20 |
ORMARYDS IF |
- |
Egnahems BK |
1 - 0 |
12 des 15.00 |
Skillingeryds IS |
- |
Anderstorps IF 2 |
0 - 0 |
12 des 15.40 |
ORMARYDS IF |
- |
Skillingeryds IS |
1 - 2 |
12 des 16.20 |
Egnahems BK |
- |
Anderstorps IF 2 |
1 - 1 |
12 des 17.00 |
ORMARYDS IF |
- |
Anderstorps IF 2 |
0 - 1 |
12 des 17.40 |
Egnahems BK |
- |
Skillingeryds IS |
0 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Anderstorps IF 2 |
3 |
1 |
2 | 0 |
2-1 |
1 |
5 |
2. |
Skillingeryds IS |
3 |
1 |
2 | 0 |
2-1 |
1 |
5 |
3. |
ORMARYDS IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
2-3 |
-1 |
3 |
4. |
Egnahems BK |
3 |
0 |
2 | 1 |
1-2 |
-1 |
2 |
Pulje D
Dato |
|
Res |
12 des 14.40 |
Ljungby IF |
- |
Snöstorp Nyhem FF 1 |
0 - 1 |
12 des 15.20 |
Harplinge IK |
- |
Hjortsberga IF |
1 - 0 |
12 des 16.00 |
Ljungby IF |
- |
Harplinge IK |
0 - 0 |
12 des 16.40 |
Snöstorp Nyhem FF 1 |
- |
Hjortsberga IF |
2 - 0 |
12 des 17.20 |
Ljungby IF |
- |
Hjortsberga IF |
1 - 0 |
12 des 18.00 |
Snöstorp Nyhem FF 1 |
- |
Harplinge IK |
1 - 1 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Snöstorp Nyhem FF 1 |
3 |
2 |
1 | 0 |
4-1 |
3 |
7 |
2. |
Harplinge IK |
3 |
1 |
2 | 0 |
2-1 |
1 |
5 |
3. |
Ljungby IF |
3 |
1 |
1 | 1 |
1-1 |
0 |
4 |
4. |
Hjortsberga IF |
3 |
0 |
0 | 3 |
0-4 |
-4 |
0 |
Pulje E
Dato |
|
Res |
13 des 09.00 |
Valinge IF |
- |
Forsheda IF |
1 - 1 |
13 des 09.40 |
Alingsås KIK |
- |
Gislaveds IS 2 |
1 - 2 |
13 des 10.20 |
Valinge IF |
- |
Alingsås KIK |
0 - 1 |
13 des 11.00 |
Forsheda IF |
- |
Gislaveds IS 2 |
3 - 1 |
13 des 11.40 |
Valinge IF |
- |
Gislaveds IS 2 |
5 - 0 |
13 des 12.20 |
Forsheda IF |
- |
Alingsås KIK |
0 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Forsheda IF |
3 |
1 |
2 | 0 |
4-2 |
2 |
5 |
2. |
Valinge IF |
3 |
1 |
1 | 1 |
6-2 |
4 |
4 |
3. |
Alingsås KIK |
3 |
1 |
1 | 1 |
2-2 |
0 |
4 |
4. |
Gislaveds IS 2 |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-9 |
-6 |
3 |
Pulje F
Dato |
|
Res |
13 des 09.20 |
Skövde KIK |
- |
Gislaveds IS 1 |
3 - 0 |
13 des 10.00 |
Oskarströms IS |
- |
Ängs SK |
1 - 0 |
13 des 10.40 |
Skövde KIK |
- |
Oskarströms IS |
1 - 1 |
13 des 11.20 |
Gislaveds IS 1 |
- |
Ängs SK |
1 - 1 |
13 des 12.00 |
Skövde KIK |
- |
Ängs SK |
5 - 0 |
13 des 12.40 |
Gislaveds IS 1 |
- |
Oskarströms IS |
5 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Skövde KIK |
3 |
2 |
1 | 0 |
9-1 |
8 |
7 |
2. |
Gislaveds IS 1 |
3 |
1 |
1 | 1 |
6-4 |
2 |
4 |
3. |
Oskarströms IS |
3 |
1 |
1 | 1 |
2-6 |
-4 |
4 |
4. |
Ängs SK |
3 |
0 |
1 | 2 |
1-7 |
-6 |
1 |
Sluttspill
Sluttspillspulje 1
Dato |
|
Res |
13 des 15.40 |
Landsbro IF |
- |
Snöstorp Nyhem FF 1 |
1 - 0 |
13 des 16.20 |
Skövde KIK |
- |
Landsbro IF |
0 - 2 |
13 des 17.00 |
Snöstorp Nyhem FF 1 |
- |
Skövde KIK |
1 - 4 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Landsbro IF |
2 |
2 |
0 | 0 |
3-0 |
3 |
6 |
2. |
Skövde KIK |
2 |
1 |
0 | 1 |
4-3 |
1 |
3 |
3. |
Snöstorp Nyhem FF 1 |
2 |
0 |
0 | 2 |
1-5 |
-4 |
0 |
1/8 finaler
Dato |
|
Res |
12 des 12.40 |
Tranemo IF |
- |
Björndammens BK |
3 - 4 |
12 des 13.00 |
Landsbro IF |
- |
Waggeryds IK |
4 - 0 |
12 des 19.00 |
Anderstorps IF 2 |
- |
Harplinge IK |
4 - 0 |
12 des 19.20 |
Snöstorp Nyhem FF 1 |
- |
Skillingeryds IS |
2 - 0 |
13 des 13.40 |
Forsheda IF |
- |
Gislaveds IS 1 |
0 - 2 |
13 des 14.00 |
Skövde KIK |
- |
Alingsås KIK |
3 - 0 |
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
12 des 13.40 |
Björndammens BK |
- |
Landsbro IF |
3 - 4 |
12 des 20.00 |
Anderstorps IF 2 |
- |
Snöstorp Nyhem FF 1 |
0 - 2 |
13 des 14.40 |
Gislaveds IS 1 |
- |
Skövde KIK |
1 - 4 |
Finale
Dato |
|
Res |
13 des 17.40 |
Landsbro IF |
- |
Skövde KIK |
0 - 1 |
B-sluttspill
Sluttspillspulje 1
Dato |
|
Res |
13 des 15.20 |
Snöstorp Nyhem FF 2 |
- |
Egnahems BK |
0 - 1 |
13 des 16.00 |
Valinge IF |
- |
Snöstorp Nyhem FF 2 |
1 - 0 |
13 des 16.40 |
Egnahems BK |
- |
Valinge IF |
1 - 0 |
|
|
K |
S |
U | T |
+ - |
|
P |
1. |
Egnahems BK |
2 |
2 |
0 | 0 |
2-0 |
2 |
6 |
2. |
Valinge IF |
2 |
1 |
0 | 1 |
1-1 |
0 |
3 |
3. |
Snöstorp Nyhem FF 2 |
2 |
0 |
0 | 2 |
0-2 |
-2 |
0 |
1/8 finaler
Dato |
|
Res |
12 des 12.00 |
Anderstorps IF 1 |
- |
Vislanda IF |
3 - 2 |
12 des 12.20 |
Snöstorp Nyhem FF 2 |
- |
Hångers IF |
4 - 0 |
12 des 18.20 |
ORMARYDS IF |
- |
Hjortsberga IF |
0 - 1 |
12 des 18.40 |
Ljungby IF |
- |
Egnahems BK |
0 - 1 |
13 des 13.00 |
Valinge IF |
- |
Ängs SK |
3 - 1 |
13 des 13.20 |
Oskarströms IS |
- |
Gislaveds IS 2 |
5 - 1 |
Kvartfinaler
Dato |
|
Res |
12 des 13.20 |
Snöstorp Nyhem FF 2 |
- |
Anderstorps IF 1 |
4 - 3 |
12 des 19.40 |
Egnahems BK |
- |
Hjortsberga IF |
2 - 1 |
13 des 14.20 |
Oskarströms IS |
- |
Valinge IF |
1 - 3 |
Finale
Dato |
|
Res |
13 des 17.20 |
Egnahems BK |
- |
Valinge IF |
1 - 0 |