Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F08 - Flickor 8 år, född 2010 | ||
F10 - Flickor 10 år, född 2008 | ||
F12 - Flickor 12 år, född 2006 | ||
F14 - Flickor 14 år, född 2004 | IF Mölndal Fotboll blå | Fortuna FF Svart |
F16 - Flickor 16 år, född 2002 | Alets IK Svart | |
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 | ||
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 | ||
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 | ||
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 | ||
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 | ||
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 | ||
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 | Strömsnäsbruks IF | Varbergs BoIS FC Svart |
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 | Halmstad BK | Vapnö IF Svart |
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 | Kinna IF | Svedala IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 dec 11.30 | Alets IK Röd | - | Ik Rössö Uddevalla Lag 1 röd | |
1 dec 11.45 | Veberöds AIF Svart | - | Vinbergs IF | |
1 dec 12.00 | Ik Rössö Uddevalla Lag 1 röd | - | Kvibille Bk Lag Blå | |
1 dec 12.15 | Vinbergs IF | - | Alets IK Röd | |
1 dec 12.30 | Kvibille Bk Lag Blå | - | Veberöds AIF Svart | |
1 dec 12.45 | Ik Rössö Uddevalla Lag 1 röd | - | Vinbergs IF | |
1 dec 13.00 | Kvibille Bk Lag Blå | - | Alets IK Röd | |
1 dec 13.15 | Veberöds AIF Svart | - | Ik Rössö Uddevalla Lag 1 röd | |
1 dec 13.30 | Vinbergs IF | - | Kvibille Bk Lag Blå | |
1 dec 13.45 | Alets IK Röd | - | Veberöds AIF Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 dec 10.30 | Alets IK Blå | - | Gnosjö IF | |
1 dec 10.45 | IF Centern Blå | - | Oskarström IS | |
1 dec 11.00 | Gnosjö IF | - | Onsala BK Blå | |
1 dec 11.15 | Oskarström IS | - | Alets IK Blå | |
1 dec 11.30 | Onsala BK Blå | - | IF Centern Blå | |
1 dec 11.45 | Gnosjö IF | - | Oskarström IS | |
1 dec 12.00 | Onsala BK Blå | - | Alets IK Blå | |
1 dec 12.15 | IF Centern Blå | - | Gnosjö IF | |
1 dec 12.30 | Oskarström IS | - | Onsala BK Blå | |
1 dec 12.45 | Alets IK Blå | - | IF Centern Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 dec 10.30 | Veberöds AIF Vit | - | Ik Rössö Uddevalla Lag 2 blå | |
1 dec 10.45 | IF Centern Vit | - | Gnosjö IF Lag 2 | |
1 dec 11.00 | Ik Rössö Uddevalla Lag 2 blå | - | Onsala BK Vit | |
1 dec 11.15 | Gnosjö IF Lag 2 | - | Veberöds AIF Vit | |
1 dec 11.30 | Onsala BK Vit | - | IF Centern Vit | |
1 dec 11.45 | Ik Rössö Uddevalla Lag 2 blå | - | Gnosjö IF Lag 2 | |
1 dec 12.00 | Onsala BK Vit | - | Veberöds AIF Vit | |
1 dec 12.15 | IF Centern Vit | - | Ik Rössö Uddevalla Lag 2 blå | |
1 dec 12.30 | Gnosjö IF Lag 2 | - | Onsala BK Vit | |
1 dec 12.45 | Veberöds AIF Vit | - | IF Centern Vit |