Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F08 - Flickor 8 år, född 2010 | ||
F10 - Flickor 10 år, född 2008 | ||
F12 - Flickor 12 år, född 2006 | ||
F14 - Flickor 14 år, född 2004 | IF Mölndal Fotboll blå | Fortuna FF Svart |
F16 - Flickor 16 år, född 2002 | Alets IK Svart | |
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 | ||
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 | ||
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 | ||
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 | ||
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 | ||
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 | ||
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 | Strömsnäsbruks IF | Varbergs BoIS FC Svart |
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 | Halmstad BK | Vapnö IF Svart |
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 | Kinna IF | Svedala IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 dec 16.30 | Fortuna FF | - | SNFF 1 | 2 - 1 |
1 dec 16.45 | IF Centern | - | Alets IK Svart | 1 - 1 |
1 dec 17.00 | Alets IK Röd | - | Oskarströms IS | 1 - 1 |
1 dec 17.15 | Fortuna FF | - | Alets IK Svart | 2 - 0 |
1 dec 17.30 | Oskarströms IS | - | IF Centern | 5 - 1 |
1 dec 17.45 | SNFF 1 | - | Alets IK Röd | 2 - 0 |
1 dec 18.00 | Fortuna FF | - | Oskarströms IS | 1 - 2 |
1 dec 18.00 | IF Centern | - | Alets IK Röd | 1 - 3 |
1 dec 18.15 | Alets IK Svart | - | SNFF 1 | 4 - 0 |
1 dec 18.15 | Alets IK Röd | - | Fortuna FF | 1 - 4 |
1 dec 18.30 | Oskarströms IS | - | Alets IK Svart | 1 - 2 |
1 dec 18.30 | SNFF 1 | - | IF Centern | 4 - 1 |
1 dec 18.45 | Alets IK Svart | - | Alets IK Röd | 2 - 1 |
1 dec 18.45 | Oskarströms IS | - | SNFF 1 | 1 - 1 |
1 dec 18.45 | IF Centern | - | Fortuna FF | 1 - 5 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fortuna FF | 5 | 4 | 0 | 1 | 14-5 | 9 | 12 |
2. | Alets IK Svart | 5 | 3 | 1 | 1 | 9-5 | 4 | 10 |
3. | Oskarströms IS | 5 | 2 | 2 | 1 | 10-6 | 4 | 8 |
4. | SNFF 1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8-8 | 0 | 7 |
5. | Alets IK Röd | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-10 | -4 | 4 |
6. | IF Centern | 5 | 0 | 1 | 4 | 5-18 | -13 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 dec 19.15 | Fortuna FF | - | SNFF 1 | 2 - 3 |
1 dec 19.15 | Alets IK Svart | - | Oskarströms IS | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 dec 19.30 | Fortuna FF | - | Oskarströms IS | 6 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 dec 19.30 | SNFF 1 | - | Alets IK Svart | 3 - 4 |