Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F08 - Flickor 8 år, född 2010 | ||
F10 - Flickor 10 år, född 2008 | ||
F12 - Flickor 12 år, född 2006 | ||
F14 - Flickor 14 år, född 2004 | IF Mölndal Fotboll blå | Fortuna FF Svart |
F16 - Flickor 16 år, född 2002 | Alets IK Svart | |
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 | ||
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 | ||
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 | ||
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 | ||
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 | ||
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 | ||
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 | Strömsnäsbruks IF | Varbergs BoIS FC Svart |
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 | Halmstad BK | Vapnö IF Svart |
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 | Kinna IF | Svedala IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 08.15 | Hasslöv/skottorp Svart | - | IK Wormo Blå | |
17 nov 08.30 | Skrea IF Gul | - | Halmstad BK Blå | |
17 nov 08.45 | Hasslöv/skottorp Svart | - | Skrea IF Gul | |
17 nov 09.00 | IK Wormo Blå | - | Halmstad BK Blå | |
17 nov 09.15 | Halmstad BK Blå | - | Hasslöv/skottorp Svart | |
17 nov 09.30 | IK Wormo Blå | - | Skrea IF Gul |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 09.45 | Halmstad BK Svart | - | Varbergs BoIS Svart | |
17 nov 10.00 | IK Wormo Vit | - | Skrea IF Svart | |
17 nov 10.15 | Halmstad BK Svart | - | IK Wormo Vit | |
17 nov 10.30 | Varbergs BoIS Svart | - | Skrea IF Svart | |
17 nov 10.45 | Skrea IF Svart | - | Halmstad BK Svart | |
17 nov 11.00 | Varbergs BoIS Svart | - | IK Wormo Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 11.15 | IF Böljan Vit | - | Halmstad BK Vit | |
17 nov 11.30 | Varbergs BoIS Grön | - | Långås Glommen Morup. (LGM) Röd | |
17 nov 11.45 | IF Böljan Vit | - | Varbergs BoIS Grön | |
17 nov 12.00 | Halmstad BK Vit | - | Långås Glommen Morup. (LGM) Röd | |
17 nov 12.15 | Långås Glommen Morup. (LGM) Röd | - | IF Böljan Vit | |
17 nov 12.30 | Halmstad BK Vit | - | Varbergs BoIS Grön |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 12.45 | Långås Glommen Morup. (LGM) Vit | - | HGH Blå | |
17 nov 13.00 | Halmstad BK Röd | - | IF Böljan Blå | |
17 nov 13.15 | Långås Glommen Morup. (LGM) Vit | - | Halmstad BK Röd | |
17 nov 13.30 | HGH Blå | - | IF Böljan Blå | |
17 nov 13.45 | IF Böljan Blå | - | Långås Glommen Morup. (LGM) Vit | |
17 nov 14.00 | HGH Blå | - | Halmstad BK Röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 12.45 | HGH Röd | - | Tofta GIF Tigers | |
17 nov 13.00 | Alets IK | - | IF Böljan Röd | |
17 nov 13.15 | Tofta GIF Tigers | - | IS Halmia | |
17 nov 13.30 | IF Böljan Röd | - | HGH Röd | |
17 nov 13.45 | IS Halmia | - | Alets IK | |
17 nov 14.00 | Tofta GIF Tigers | - | IF Böljan Röd | |
17 nov 14.15 | IS Halmia | - | HGH Röd | |
17 nov 14.30 | Alets IK | - | Tofta GIF Tigers |