Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F08 - Flickor 8 år, född 2010 | ||
F10 - Flickor 10 år, född 2008 | ||
F12 - Flickor 12 år, född 2006 | ||
F14 - Flickor 14 år, född 2004 | IF Mölndal Fotboll blå | Fortuna FF Svart |
F16 - Flickor 16 år, född 2002 | Alets IK Svart | |
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 | ||
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 | ||
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 | ||
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 | ||
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 | ||
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 | ||
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 | Strömsnäsbruks IF | Varbergs BoIS FC Svart |
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 | Halmstad BK | Vapnö IF Svart |
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 | Kinna IF | Svedala IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 08.15 | Halmstads BK Svart | - | IF Böljan Vit | |
24 nov 08.30 | Alets IK Röd | - | IK Wormo Blå | |
24 nov 08.45 | Halmstads BK Svart | - | Alets IK Röd | |
24 nov 09.00 | IF Böljan Vit | - | IK Wormo Blå | |
24 nov 09.15 | IK Wormo Blå | - | Halmstads BK Svart | |
24 nov 09.30 | IF Böljan Vit | - | Alets IK Röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 08.15 | Halmstads BK | - | Skrea IF Svart | |
24 nov 08.30 | Genevad/Veinge IF Lila | - | Getinge IF | |
24 nov 08.45 | Halmstads BK | - | Genevad/Veinge IF Lila | |
24 nov 09.00 | Skrea IF Svart | - | Getinge IF | |
24 nov 09.15 | Getinge IF | - | Halmstads BK | |
24 nov 09.30 | Skrea IF Svart | - | Genevad/Veinge IF Lila |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 09.45 | Oskarströms IS Vit | - | IF Böljan Blå | |
24 nov 10.00 | Alets IK Blå | - | Värnamo Södra FF Röd | |
24 nov 10.15 | Oskarströms IS Vit | - | Alets IK Blå | |
24 nov 10.30 | IF Böljan Blå | - | Värnamo Södra FF Röd | |
24 nov 10.45 | Värnamo Södra FF Röd | - | Oskarströms IS Vit | |
24 nov 11.00 | IF Böljan Blå | - | Alets IK Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 09.45 | Halmstads BK Blå | - | Skrea IF Gul | |
24 nov 10.00 | Laholms FK Lag 1, vit | - | IS Halmia | |
24 nov 10.15 | Halmstads BK Blå | - | Laholms FK Lag 1, vit | |
24 nov 10.30 | Skrea IF Gul | - | IS Halmia | |
24 nov 10.45 | IS Halmia | - | Halmstads BK Blå | |
24 nov 11.00 | Skrea IF Gul | - | Laholms FK Lag 1, vit |