Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F08 - Flickor 8 år, född 2010 | ||
F10 - Flickor 10 år, född 2008 | ||
F12 - Flickor 12 år, född 2006 | ||
F14 - Flickor 14 år, född 2004 | IF Mölndal Fotboll blå | Fortuna FF Svart |
F16 - Flickor 16 år, född 2002 | Alets IK Svart | |
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 | ||
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 | ||
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 | ||
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 | ||
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 | ||
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 | ||
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 | Strömsnäsbruks IF | Varbergs BoIS FC Svart |
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 | Halmstad BK | Vapnö IF Svart |
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 | Kinna IF | Svedala IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 08.15 | Strövelstorp 2 | - | Varbergs BoIS Fc Vit | |
17 nov 08.30 | Halmstads BK Blå | - | Backatorp IF Svart | |
17 nov 08.45 | Halmstads BK Blå | - | Strövelstorp 2 | |
17 nov 09.00 | Backatorp IF Svart | - | Varbergs BoIS Fc Vit | |
17 nov 09.15 | Varbergs BoIS Fc Vit | - | Halmstads BK Blå | |
17 nov 09.30 | Backatorp IF Svart | - | Strövelstorp 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 08.15 | LGM | - | Backatorp IF Vit | |
17 nov 08.30 | Strövelstorp 1 | - | Astrio Gul | |
17 nov 08.45 | LGM | - | Strövelstorp 1 | |
17 nov 09.00 | Backatorp IF Vit | - | Astrio Gul | |
17 nov 09.15 | Astrio Gul | - | LGM | |
17 nov 09.30 | Backatorp IF Vit | - | Strövelstorp 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 09.45 | Halmstads BK Vit | - | Backatorp IF Orange | |
17 nov 10.00 | Västra Frölunda IF X | - | Varbergs BoIS Fc Svart | |
17 nov 10.15 | Halmstads BK Vit | - | Västra Frölunda IF X | |
17 nov 10.30 | Backatorp IF Orange | - | Varbergs BoIS Fc Svart | |
17 nov 10.45 | Varbergs BoIS Fc Svart | - | Halmstads BK Vit | |
17 nov 11.00 | Backatorp IF Orange | - | Västra Frölunda IF X |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 09.45 | Halmstads BK Svart | - | Backatorp IF Röd | |
17 nov 10.00 | Astrio Svart | - | Varbergs BoIS Fc Grön | |
17 nov 10.15 | Halmstads BK Svart | - | Astrio Svart | |
17 nov 10.30 | Backatorp IF Röd | - | Varbergs BoIS Fc Grön | |
17 nov 10.45 | Varbergs BoIS Fc Grön | - | Halmstads BK Svart | |
17 nov 11.00 | Backatorp IF Röd | - | Astrio Svart |