Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F08 - Flickor 8 år, född 2010 | ||
F10 - Flickor 10 år, född 2008 | ||
F12 - Flickor 12 år, född 2006 | ||
F14 - Flickor 14 år, född 2004 | IF Mölndal Fotboll blå | Fortuna FF Svart |
F16 - Flickor 16 år, född 2002 | Alets IK Svart | |
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 | ||
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 | ||
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 | ||
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 | ||
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 | ||
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 | ||
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 | Strömsnäsbruks IF | Varbergs BoIS FC Svart |
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 | Halmstad BK | Vapnö IF Svart |
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 | Kinna IF | Svedala IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 11.15 | Laholms FK Lag 1 | - | Sennans IF | |
24 nov 11.30 | IF Böljan Falkenberg Röd | - | IFK Fjärås Vit | |
24 nov 11.45 | Laholms FK Lag 1 | - | IF Böljan Falkenberg Röd | |
24 nov 12.00 | Sennans IF | - | IFK Fjärås Vit | |
24 nov 12.15 | IFK Fjärås Vit | - | Laholms FK Lag 1 | |
24 nov 12.30 | Sennans IF | - | IF Böljan Falkenberg Röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 11.15 | Laholms FK Lag 2 | - | Alets IK Blå | |
24 nov 11.30 | Skoftebyns IF Blå | - | IFK Fjärås Svart | |
24 nov 11.45 | Laholms FK Lag 2 | - | Skoftebyns IF Blå | |
24 nov 12.00 | Alets IK Blå | - | IFK Fjärås Svart | |
24 nov 12.15 | IFK Fjärås Svart | - | Laholms FK Lag 2 | |
24 nov 12.30 | Alets IK Blå | - | Skoftebyns IF Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 12.45 | Laholms FK Lag 3 | - | IK Wormo vit | |
24 nov 13.00 | Skoftebyns IF Vit | - | Oskarströms IS | |
24 nov 13.15 | Laholms FK Lag 3 | - | Skoftebyns IF Vit | |
24 nov 13.30 | IK Wormo vit | - | Oskarströms IS | |
24 nov 13.45 | Oskarströms IS | - | Laholms FK Lag 3 | |
24 nov 14.00 | IK Wormo vit | - | Skoftebyns IF Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 12.45 | Lilla träslöv vit 2 | - | Alets IK Röd | |
24 nov 13.00 | IF Böljan Falkenberg Vit | - | IFK Fjärås Röd | |
24 nov 13.15 | Lilla träslöv vit 2 | - | IF Böljan Falkenberg Vit | |
24 nov 13.30 | Alets IK Röd | - | IFK Fjärås Röd | |
24 nov 13.45 | IFK Fjärås Röd | - | Lilla träslöv vit 2 | |
24 nov 14.00 | Alets IK Röd | - | IF Böljan Falkenberg Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 13.45 | Lilla träslöv vit 1 | - | IK Wormo blå | |
24 nov 14.00 | IF Böljan Falkenberg | - | Markaryds IF Blå | |
24 nov 14.15 | Lilla träslöv vit 1 | - | IF Böljan Falkenberg | |
24 nov 14.30 | IK Wormo blå | - | Markaryds IF Blå | |
24 nov 14.45 | Markaryds IF Blå | - | Lilla träslöv vit 1 | |
24 nov 15.00 | IK Wormo blå | - | IF Böljan Falkenberg |