Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F08 - Flickor 8 år, född 2010 | ||
F10 - Flickor 10 år, född 2008 | ||
F12 - Flickor 12 år, född 2006 | ||
F14 - Flickor 14 år, född 2004 | IF Mölndal Fotboll blå | Fortuna FF Svart |
F16 - Flickor 16 år, född 2002 | Alets IK Svart | |
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 | ||
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 | ||
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 | ||
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 | ||
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 | ||
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 | ||
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 | Strömsnäsbruks IF | Varbergs BoIS FC Svart |
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 | Halmstad BK | Vapnö IF Svart |
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 | Kinna IF | Svedala IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 14.15 | Gislaveds IS Lag 1 | - | Slöinge Goif 2 | 2 - 1 |
17 nov 14.30 | Kareby/Kode IF 2 | - | Gnosjö IF | 0 - 6 |
17 nov 14.45 | Slöinge Goif 2 | - | Frillesås FF | 2 - 0 |
17 nov 15.00 | Gnosjö IF | - | Gislaveds IS Lag 1 | 1 - 0 |
17 nov 15.15 | Frillesås FF | - | Kareby/Kode IF 2 | 4 - 1 |
17 nov 15.30 | Slöinge Goif 2 | - | Gnosjö IF | 0 - 5 |
17 nov 15.45 | Frillesås FF | - | Gislaveds IS Lag 1 | 1 - 1 |
17 nov 16.00 | Kareby/Kode IF 2 | - | Slöinge Goif 2 | 0 - 5 |
17 nov 16.15 | Gnosjö IF | - | Frillesås FF | 4 - 0 |
17 nov 16.30 | Gislaveds IS Lag 1 | - | Kareby/Kode IF 2 | 3 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gnosjö IF | 4 | 4 | 0 | 0 | 16-0 | 16 | 12 |
2. | Gislaveds IS Lag 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6-3 | 3 | 7 |
3. | Slöinge Goif 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8-7 | 1 | 6 |
4. | Frillesås FF | 4 | 1 | 1 | 2 | 5-8 | -3 | 4 |
5. | Kareby/Kode IF 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1-18 | -17 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 14.15 | Gislaveds IS Lag 2 | - | Slöinge Goif 1 | 0 - 2 |
17 nov 14.30 | Vapnö IF Röd | - | Halmstad BK | 1 - 4 |
17 nov 14.45 | Slöinge Goif 1 | - | Jonstorps IF Lag 2 | 4 - 0 |
17 nov 15.00 | Halmstad BK | - | Gislaveds IS Lag 2 | 5 - 2 |
17 nov 15.15 | Jonstorps IF Lag 2 | - | Vapnö IF Röd | 3 - 3 |
17 nov 15.30 | Slöinge Goif 1 | - | Halmstad BK | 1 - 2 |
17 nov 15.45 | Jonstorps IF Lag 2 | - | Gislaveds IS Lag 2 | 0 - 2 |
17 nov 16.00 | Vapnö IF Röd | - | Slöinge Goif 1 | 1 - 2 |
17 nov 16.15 | Halmstad BK | - | Jonstorps IF Lag 2 | 7 - 1 |
17 nov 16.30 | Gislaveds IS Lag 2 | - | Vapnö IF Röd | 5 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Halmstad BK | 4 | 4 | 0 | 0 | 18-5 | 13 | 12 |
2. | Slöinge Goif 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9-3 | 6 | 9 |
3. | Gislaveds IS Lag 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9-9 | 0 | 6 |
4. | Vapnö IF Röd | 4 | 0 | 1 | 3 | 7-14 | -7 | 1 |
5. | Jonstorps IF Lag 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4-16 | -12 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 14.45 | Kinna IF Blå | - | IF Centern | 4 - 0 |
17 nov 15.15 | Vapnö IF Svart | - | Lidhults GoIF | 3 - 2 |
17 nov 15.45 | IF Centern | - | Jonstorps IF | 3 - 0 |
17 nov 16.15 | Jonstorps IF | - | Vapnö IF Svart | 1 - 4 |
17 nov 16.45 | Lidhults GoIF | - | Kinna IF Blå | 0 - 2 |
17 nov 17.00 | IF Centern | - | Lidhults GoIF | 2 - 0 |
17 nov 17.15 | Jonstorps IF | - | Kinna IF Blå | 4 - 0 |
17 nov 17.30 | Vapnö IF Svart | - | IF Centern | 2 - 2 |
17 nov 17.45 | Lidhults GoIF | - | Jonstorps IF | 1 - 2 |
17 nov 18.00 | Kinna IF Blå | - | Vapnö IF Svart | 1 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kinna IF Blå | 4 | 3 | 0 | 1 | 7-4 | 3 | 9 |
2. | Vapnö IF Svart | 4 | 2 | 1 | 1 | 9-6 | 3 | 7 |
3. | IF Centern | 4 | 2 | 1 | 1 | 7-6 | 1 | 7 |
4. | Jonstorps IF | 4 | 2 | 0 | 2 | 7-8 | -1 | 6 |
5. | Lidhults GoIF | 4 | 0 | 0 | 4 | 3-9 | -6 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 15.00 | Kinna IF Röd | - | Getinge IF | 0 - 1 |
17 nov 15.30 | Kareby/Kode IF 1 | - | Kungsbacka IF | 0 - 3 |
17 nov 16.00 | Getinge IF | - | Lilla Träslöv FF Vit | 4 - 2 |
17 nov 16.30 | Kungsbacka IF | - | Kinna IF Röd | 2 - 1 |
17 nov 16.45 | Lilla Träslöv FF Vit | - | Kareby/Kode IF 1 | 5 - 1 |
17 nov 17.00 | Getinge IF | - | Kungsbacka IF | 2 - 4 |
17 nov 17.15 | Lilla Träslöv FF Vit | - | Kinna IF Röd | 4 - 1 |
17 nov 17.30 | Kareby/Kode IF 1 | - | Getinge IF | 6 - 2 |
17 nov 17.45 | Kungsbacka IF | - | Lilla Träslöv FF Vit | 2 - 2 |
17 nov 18.00 | Kinna IF Röd | - | Kareby/Kode IF 1 | 5 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kungsbacka IF | 4 | 3 | 1 | 0 | 11-5 | 6 | 10 |
2. | Lilla Träslöv FF Vit | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-8 | 5 | 7 |
3. | Getinge IF | 4 | 2 | 0 | 2 | 9-12 | -3 | 6 |
4. | Kinna IF Röd | 4 | 1 | 0 | 3 | 7-8 | -1 | 3 |
5. | Kareby/Kode IF 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 8-15 | -7 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 17.00 | Gnosjö IF | - | Halmstad BK | 0 - 4 |
17 nov 18.15 | Kinna IF Blå | - | Kungsbacka IF | 2 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 18.30 | Gnosjö IF | - | Kinna IF Blå | 3 - 2* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 18.30 | Halmstad BK | - | Kungsbacka IF | 5 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 17.15 | Gislaveds IS Lag 1 | - | Slöinge Goif 1 | 2 - 3* |
17 nov 18.15 | Vapnö IF Svart | - | Lilla Träslöv FF Vit | 3 - 2* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 nov 18.30 | Slöinge Goif 1 | - | Vapnö IF Svart | 1 - 2 |