Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F08 - Flickor 8 år, född 2010 | ||
F10 - Flickor 10 år, född 2008 | ||
F12 - Flickor 12 år, född 2006 | ||
F14 - Flickor 14 år, född 2004 | IF Mölndal Fotboll blå | Fortuna FF Svart |
F16 - Flickor 16 år, född 2002 | Alets IK Svart | |
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 | ||
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 | ||
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 | ||
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 | ||
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 | ||
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 | ||
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 | Strömsnäsbruks IF | Varbergs BoIS FC Svart |
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 | Halmstad BK | Vapnö IF Svart |
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 | Kinna IF | Svedala IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 15.15 | Värnamo Södra FF Röd | - | FC Särvik Orange | 0 - 1 |
24 nov 15.45 | Fristad/Sparsör/Borgstena FSB 1 | - | Jonstorps IF FK | 2 - 1 |
24 nov 16.15 | FC Särvik Orange | - | Svedala IF | 4 - 0 |
24 nov 16.45 | Jonstorps IF FK | - | Värnamo Södra FF Röd | 3 - 2 |
24 nov 17.15 | Svedala IF | - | Fristad/Sparsör/Borgstena FSB 1 | 4 - 3 |
24 nov 17.45 | FC Särvik Orange | - | Jonstorps IF FK | 3 - 0 |
24 nov 18.15 | Svedala IF | - | Värnamo Södra FF Röd | 5 - 2 |
24 nov 18.45 | Fristad/Sparsör/Borgstena FSB 1 | - | FC Särvik Orange | 1 - 2 |
24 nov 19.15 | Jonstorps IF FK | - | Svedala IF | 3 - 2 |
24 nov 19.45 | Värnamo Södra FF Röd | - | Fristad/Sparsör/Borgstena FSB 1 | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Särvik Orange | 4 | 4 | 0 | 0 | 10-1 | 9 | 12 |
2. | Fristad/Sparsör/Borgstena FSB 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8-8 | 0 | 6 |
3. | Svedala IF | 4 | 2 | 0 | 2 | 11-12 | -1 | 6 |
4. | Jonstorps IF FK | 4 | 2 | 0 | 2 | 7-9 | -2 | 6 |
5. | Värnamo Södra FF Röd | 4 | 0 | 0 | 4 | 5-11 | -6 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 15.30 | Värnamo Södra FF Vit | - | Gnosjö IF | 1 - 4 |
24 nov 16.00 | Stattena IF 1 | - | IF CENTERN | 0 - 3 wo |
24 nov 16.30 | Gnosjö IF | - | Kinna IF | 3 - 7 |
24 nov 17.00 | IF CENTERN | - | Värnamo Södra FF Vit | 1 - 1 |
24 nov 17.30 | Kinna IF | - | Stattena IF 1 | 3 - 0 wo |
24 nov 18.00 | Gnosjö IF | - | IF CENTERN | 1 - 4 |
24 nov 18.30 | Kinna IF | - | Värnamo Södra FF Vit | 6 - 0 |
24 nov 19.00 | Stattena IF 1 | - | Gnosjö IF | 0 - 3 wo |
24 nov 19.30 | IF CENTERN | - | Kinna IF | 3 - 2 |
24 nov 20.00 | Värnamo Södra FF Vit | - | Stattena IF 1 | 3 - 0 wo |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IF CENTERN | 4 | 3 | 1 | 0 | 11-4 | 7 | 10 |
2. | Kinna IF | 4 | 3 | 0 | 1 | 18-6 | 12 | 9 |
3. | Gnosjö IF | 4 | 2 | 0 | 2 | 11-12 | -1 | 6 |
4. | Värnamo Södra FF Vit | 4 | 1 | 1 | 2 | 5-11 | -6 | 4 |
5. | Stattena IF 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-12 | -12 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 20.15 | FC Särvik Orange | - | Kinna IF | 0 - 1 |
24 nov 20.15 | IF CENTERN | - | Fristad/Sparsör/Borgstena FSB 1 | 4 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 20.45 | FC Särvik Orange | - | Fristad/Sparsör/Borgstena FSB 1 | 4 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 20.45 | Kinna IF | - | IF CENTERN | 6 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 20.30 | Svedala IF | - | Värnamo Södra FF Vit | 5 - 1 |
24 nov 20.30 | Gnosjö IF | - | Jonstorps IF FK | 4 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 nov 20.45 | Svedala IF | - | Gnosjö IF | 3 - 1 |