HSK Cup
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
P09 (född 2009) 7-manna
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
20 okt 08.00 |
Hägersten SK Gul |
- |
IFK Aspudden Röd 2 |
1 - 2 |
20 okt 08.00 |
IF Brommapojkarna Röd |
- |
Bele Barkarby FF 3 |
5 - 1 |
20 okt 09.20 |
Bele Barkarby FF 3 |
- |
IFK Aspudden Röd 2 |
1 - 4 |
20 okt 09.20 |
IF Brommapojkarna Röd |
- |
Hägersten SK Gul |
7 - 0 |
20 okt 10.40 |
Bele Barkarby FF 3 |
- |
Hägersten SK Gul |
1 - 2 |
20 okt 10.40 |
IFK Aspudden Röd 2 |
- |
IF Brommapojkarna Röd |
0 - 5 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
IF Brommapojkarna Röd |
3 |
3 |
0 | 0 |
17-1 |
16 |
9 |
2. |
IFK Aspudden Röd 2 |
3 |
2 |
0 | 1 |
6-7 |
-1 |
6 |
3. |
Hägersten SK Gul |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-10 |
-7 |
3 |
4. |
Bele Barkarby FF 3 |
3 |
0 |
0 | 3 |
3-11 |
-8 |
0 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
20 okt 08.00 |
Hägersten SK Svart |
- |
Vällingby AIK |
3 - 1 |
20 okt 08.40 |
IFK Lidingö FK P09:11 |
- |
Stureby SK |
0 - 3 |
20 okt 09.20 |
Hägersten SK Svart |
- |
IFK Lidingö FK P09:11 |
6 - 0 |
20 okt 10.00 |
Vällingby AIK |
- |
Stureby SK |
0 - 2 |
20 okt 10.40 |
Stureby SK |
- |
Hägersten SK Svart |
1 - 1 |
20 okt 11.20 |
Vällingby AIK |
- |
IFK Lidingö FK P09:11 |
1 - 3 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Hägersten SK Svart |
3 |
2 |
1 | 0 |
10-2 |
8 |
7 |
2. |
Stureby SK |
3 |
2 |
1 | 0 |
6-1 |
5 |
7 |
3. |
IFK Lidingö FK P09:11 |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-10 |
-7 |
3 |
4. |
Vällingby AIK |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-8 |
-6 |
0 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
20 okt 08.40 |
IFK Aspudden Röd 1 |
- |
Spånga IS |
3 - 2 |
20 okt 08.40 |
IFK Lidingö Lag 14 Blue Boys |
- |
IFK Stocksund IFK Stocksund BlåVit |
5 - 2 |
20 okt 10.00 |
IFK Aspudden Röd 1 |
- |
IFK Lidingö Lag 14 Blue Boys |
2 - 5 |
20 okt 10.00 |
Spånga IS |
- |
IFK Stocksund IFK Stocksund BlåVit |
1 - 1 |
20 okt 11.20 |
IFK Stocksund IFK Stocksund BlåVit |
- |
IFK Aspudden Röd 1 |
- |
20 okt 11.20 |
Spånga IS |
- |
IFK Lidingö Lag 14 Blue Boys |
- |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
IFK Lidingö Lag 14 Blue Boys |
2 |
2 |
0 | 0 |
10-4 |
6 |
6 |
2. |
IFK Aspudden Röd 1 |
2 |
1 |
0 | 1 |
5-7 |
-2 |
3 |
3. |
Spånga IS |
2 |
0 |
1 | 1 |
3-4 |
-1 |
1 |
4. |
IFK Stocksund IFK Stocksund BlåVit |
2 |
0 |
1 | 1 |
3-6 |
-3 |
1 |
Slutspel
11-12 plats
Datum |
|
Res |
20 okt 12.40 |
2:a bästa 4:an |
- |
3:e bästa 4:an |
- |
9-10 plats
Datum |
|
Res |
20 okt 12.40 |
Bästa 4:an |
- |
3:e bästa 3:an |
- |
7-8 plats
Datum |
|
Res |
20 okt 12.40 |
2:a bästa 3:an |
- |
Bästa 3:an |
- |
5-6 plats
Datum |
|
Res |
20 okt 13.20 |
3:e bästa 2:an |
- |
2:a bästa 2:an |
- |
3-4 plats
Datum |
|
Res |
20 okt 13.20 |
Bästa 2:an |
- |
3:e bästa 1:an |
- |
Final
Datum |
|
Res |
20 okt 13.20 |
Bästa 1:an |
- |
2:a bästa 1:an |
- |