Höstcupen
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar 08
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
8 okt 08.40 |
Kullavik IF Blå |
- |
Kungsbacka IF Roma |
|
8 okt 09.00 |
Askims IK svart |
- |
Snöstorp Nyhem FF Grön |
|
8 okt 10.00 |
Kungsbacka IF Roma |
- |
Utbynäs SK Gul |
|
8 okt 10.20 |
Snöstorp Nyhem FF Grön |
- |
Kullavik IF Blå |
|
8 okt 11.20 |
Utbynäs SK Gul |
- |
Askims IK svart |
|
8 okt 11.40 |
Kungsbacka IF Roma |
- |
Snöstorp Nyhem FF Grön |
|
8 okt 12.40 |
Utbynäs SK Gul |
- |
Kullavik IF Blå |
|
8 okt 13.00 |
Askims IK svart |
- |
Kungsbacka IF Roma |
|
8 okt 14.00 |
Snöstorp Nyhem FF Grön |
- |
Utbynäs SK Gul |
|
8 okt 14.20 |
Kullavik IF Blå |
- |
Askims IK svart |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
8 okt 08.40 |
Kullavik IF Vit |
- |
Dalen KFF 1 |
|
8 okt 09.00 |
Askims IK orange |
- |
Snöstorp Nyhem FF Gul |
|
8 okt 10.00 |
Dalen KFF 1 |
- |
Utbynäs SK Grön |
|
8 okt 10.20 |
Snöstorp Nyhem FF Gul |
- |
Kullavik IF Vit |
|
8 okt 11.20 |
Utbynäs SK Grön |
- |
Askims IK orange |
|
8 okt 11.40 |
Dalen KFF 1 |
- |
Snöstorp Nyhem FF Gul |
|
8 okt 12.40 |
Utbynäs SK Grön |
- |
Kullavik IF Vit |
|
8 okt 13.00 |
Askims IK orange |
- |
Dalen KFF 1 |
|
8 okt 14.00 |
Snöstorp Nyhem FF Gul |
- |
Utbynäs SK Grön |
|
8 okt 14.20 |
Kullavik IF Vit |
- |
Askims IK orange |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
8 okt 12.20 |
Särö IK Grön |
- |
Dalen KFF 2 |
|
8 okt 12.40 |
Älvsborgs FF 1 |
- |
Kungsbacka IF Leipzig |
|
8 okt 13.00 |
Dalen KFF 2 |
- |
Utbynäs SK Blå |
|
8 okt 13.20 |
Kungsbacka IF Leipzig |
- |
Särö IK Grön |
|
8 okt 13.40 |
Utbynäs SK Blå |
- |
Älvsborgs FF 1 |
|
8 okt 14.00 |
Dalen KFF 2 |
- |
Kungsbacka IF Leipzig |
|
8 okt 14.20 |
Utbynäs SK Blå |
- |
Särö IK Grön |
|
8 okt 14.40 |
Älvsborgs FF 1 |
- |
Dalen KFF 2 |
|
8 okt 15.00 |
Kungsbacka IF Leipzig |
- |
Utbynäs SK Blå |
|
8 okt 15.20 |
Särö IK Grön |
- |
Älvsborgs FF 1 |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
8 okt 14.40 |
Kullavik IF Gul |
- |
Dalen KFF 3 |
|
8 okt 15.00 |
Askims IK Röd |
- |
Kungsbacka IF Arsenal |
|
8 okt 15.20 |
Dalen KFF 3 |
- |
Ödsmåls IK grön |
|
8 okt 15.40 |
Kungsbacka IF Arsenal |
- |
Kullavik IF Gul |
|
8 okt 16.00 |
Ödsmåls IK grön |
- |
Askims IK Röd |
|
8 okt 16.20 |
Dalen KFF 3 |
- |
Kungsbacka IF Arsenal |
|
8 okt 16.40 |
Ödsmåls IK grön |
- |
Kullavik IF Gul |
|
8 okt 17.00 |
Askims IK Röd |
- |
Dalen KFF 3 |
|
8 okt 17.20 |
Kungsbacka IF Arsenal |
- |
Ödsmåls IK grön |
|
8 okt 17.40 |
Kullavik IF Gul |
- |
Askims IK Röd |
|
Grupp E
Datum |
|
Res |
8 okt 14.40 |
Särö IK Vit |
- |
Askims IK Vit |
|
8 okt 15.00 |
Älvsborgs FF 2 |
- |
Snöstorp Nyhem FF Röd |
|
8 okt 15.20 |
Askims IK Vit |
- |
Ödsmåls IK vit |
|
8 okt 15.40 |
Snöstorp Nyhem FF Röd |
- |
Särö IK Vit |
|
8 okt 16.00 |
Ödsmåls IK vit |
- |
Älvsborgs FF 2 |
|
8 okt 16.20 |
Askims IK Vit |
- |
Snöstorp Nyhem FF Röd |
|
8 okt 16.40 |
Ödsmåls IK vit |
- |
Särö IK Vit |
|
8 okt 17.00 |
Älvsborgs FF 2 |
- |
Askims IK Vit |
|
8 okt 17.20 |
Snöstorp Nyhem FF Röd |
- |
Ödsmåls IK vit |
|
8 okt 17.40 |
Särö IK Vit |
- |
Älvsborgs FF 2 |
|