Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor födda 2004/2005 | Bele Barkarby F05 | Tungelsta IF F-05/06 |
Flickor födda 2006 | ||
Flickor födda 2007 | ||
Flickor födda 2008 | ||
Pojkar födda 2004 | Vallentuna IBK | Pirkkalan Pirkat |
Pojkar födda 2005 | Grimsta AIK Vit | Ackers, Åkersberga IBF |
Pojkar födda 2006 | ||
Pojkar födda 2007 | ||
Pojkar födda 2008 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 maj 09.00 | Örby IS | - | Vendelsö IK Vipers | 2 - 2 |
5 maj 09.00 | Åkersberga IBF P04 | - | Täby FC 1 | 4 - 2 |
5 maj 12.15 | Örby IS | - | Åkersberga IBF P04 | 3 - 3 |
5 maj 12.15 | Vendelsö IK Vipers | - | Täby FC 1 | 3 - 10 |
5 maj 15.30 | Täby FC 1 | - | Örby IS | 5 - 1 |
5 maj 15.30 | Vendelsö IK Vipers | - | Åkersberga IBF P04 | 3 - 6 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Åkersberga IBF P04 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13-8 | 5 | 7 |
2. | Täby FC 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 17-8 | 9 | 6 |
3. | Örby IS | 3 | 0 | 2 | 1 | 6-10 | -4 | 2 |
4. | Vendelsö IK Vipers | 3 | 0 | 1 | 2 | 8-18 | -10 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 maj 09.45 | Värmdö If P04/05 | - | Farsta IBK | 2 - 5 |
5 maj 09.45 | Vallentuna IBK | - | Pirkkalan Pirkat | 5 - 1 |
5 maj 13.00 | Värmdö If P04/05 | - | Vallentuna IBK | 0 - 16 |
5 maj 13.00 | Farsta IBK | - | Pirkkalan Pirkat | 4 - 2 |
5 maj 16.15 | Pirkkalan Pirkat | - | Värmdö If P04/05 | 13 - 0 |
5 maj 16.15 | Farsta IBK | - | Vallentuna IBK | 1 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vallentuna IBK | 3 | 3 | 0 | 0 | 25-2 | 23 | 9 |
2. | Farsta IBK | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-8 | 2 | 6 |
3. | Pirkkalan Pirkat | 3 | 1 | 0 | 2 | 16-9 | 7 | 3 |
4. | Värmdö If P04/05 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-34 | -32 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 maj 10.30 | Huddinge IBS Röd | - | Rosersberg/Arlanda | 4 - 2 |
5 maj 10.30 | TTIBK P04:3 | - | Älvsjö AIK Röd | 5 - 0 |
5 maj 13.45 | Huddinge IBS Röd | - | TTIBK P04:3 | 3 - 3 |
5 maj 13.45 | Rosersberg/Arlanda | - | Älvsjö AIK Röd | 1 - 3 |
5 maj 17.00 | Älvsjö AIK Röd | - | Huddinge IBS Röd | 2 - 1 |
5 maj 17.00 | Rosersberg/Arlanda | - | TTIBK P04:3 | 3 - 6 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TTIBK P04:3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 14-6 | 8 | 7 |
2. | Älvsjö AIK Röd | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-7 | -2 | 6 |
3. | Huddinge IBS Röd | 3 | 1 | 1 | 1 | 8-7 | 1 | 4 |
4. | Rosersberg/Arlanda | 3 | 0 | 0 | 3 | 6-13 | -7 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 maj 11.15 | Farsta IBK P04 vit | - | FBC Uppsala Ungdom P04 | 2 - 3 |
5 maj 11.15 | Bromma KFUM P04 | - | Nacka Wallenstam IBK P04 | 7 - 2 |
5 maj 14.30 | Farsta IBK P04 vit | - | Bromma KFUM P04 | 2 - 5 |
5 maj 14.30 | FBC Uppsala Ungdom P04 | - | Nacka Wallenstam IBK P04 | 2 - 1 |
5 maj 17.45 | Nacka Wallenstam IBK P04 | - | Farsta IBK P04 vit | 3 - 4 |
5 maj 17.45 | FBC Uppsala Ungdom P04 | - | Bromma KFUM P04 | 5 - 8 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bromma KFUM P04 | 3 | 3 | 0 | 0 | 20-9 | 11 | 9 |
2. | FBC Uppsala Ungdom P04 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-11 | -1 | 6 |
3. | Farsta IBK P04 vit | 3 | 1 | 0 | 2 | 8-11 | -3 | 3 |
4. | Nacka Wallenstam IBK P04 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6-13 | -7 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 maj 09.45 | Åkersberga IBF P04 | - | Älvsjö AIK Röd | 5 - 1 |
6 maj 09.45 | Vallentuna IBK | - | FBC Uppsala Ungdom P04 | 8 - 0 |
6 maj 10.30 | Bromma KFUM P04 | - | Farsta IBK | 1 - 2 |
6 maj 10.30 | TTIBK P04:3 | - | Täby FC 1 | 2 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 maj 13.00 | Åkersberga IBF P04 | - | Vallentuna IBK | 4 - 5* |
6 maj 13.00 | Farsta IBK | - | Täby FC 1 | 5 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 maj 14.45 | Vallentuna IBK | - | Farsta IBK | 5 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 maj 09.00 | Örby IS | - | Rosersberg/Arlanda | 1 - 2 |
6 maj 09.00 | Pirkkalan Pirkat | - | Nacka Wallenstam IBK P04 | 7 - 0 |
6 maj 09.00 | Huddinge IBS Röd | - | Vendelsö IK Vipers | 4 - 3 |
6 maj 09.45 | Farsta IBK P04 vit | - | Värmdö If P04/05 | 4 - 3* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 maj 12.15 | Rosersberg/Arlanda | - | Pirkkalan Pirkat | 1 - 9 |
6 maj 12.15 | Huddinge IBS Röd | - | Farsta IBK P04 vit | 1 - 2* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 maj 13.45 | Pirkkalan Pirkat | - | Farsta IBK P04 vit | 8 - 2 |