Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Back 2 Basic Teens | Team Sweden | |
Back to Basic Classic | Fbclerum Lag 4, svart | Old And Young |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 dec 17.30 | Mularna Lag 1 svart | - | Fbclerum Lag 4, svart | 6 - 8 |
30 dec 17.30 | Dragonite Boys | - | Golden Fire Clouds | 5 - 1 |
30 dec 17.30 | FC Solsidan Lag 1 | - | FBC och Partille Alfredsson | 5 - 5 |
30 dec 18.30 | Mularna Lag 1 svart | - | Golden Fire Clouds | 6 - 3 |
30 dec 18.30 | FBC och Partille Alfredsson | - | Dragonite Boys | 6 - 4 |
30 dec 18.30 | Fbclerum Lag 4, svart | - | FC Solsidan Lag 1 | 12 - 5 |
30 dec 19.30 | Mularna Lag 1 svart | - | FBC och Partille Alfredsson | 4 - 3 |
30 dec 19.30 | Golden Fire Clouds | - | Fbclerum Lag 4, svart | 3 - 7 |
30 dec 19.30 | Dragonite Boys | - | FC Solsidan Lag 1 | 5 - 4 |
30 dec 20.30 | FBC och Partille Alfredsson | - | Golden Fire Clouds | 6 - 4 |
30 dec 20.30 | FC Solsidan Lag 1 | - | Mularna Lag 1 svart | 2 - 6 |
30 dec 20.30 | Fbclerum Lag 4, svart | - | Dragonite Boys | 5 - 3 |
30 dec 21.30 | Golden Fire Clouds | - | FC Solsidan Lag 1 | 2 - 3 |
30 dec 21.30 | FBC och Partille Alfredsson | - | Fbclerum Lag 4, svart | 2 - 6 |
30 dec 21.30 | Dragonite Boys | - | Mularna Lag 1 svart | 4 - 6 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fbclerum Lag 4, svart | 5 | 5 | 0 | 0 | 38-19 | 19 | 15 |
2. | Mularna Lag 1 svart | 5 | 4 | 0 | 1 | 28-20 | 8 | 12 |
3. | FBC och Partille Alfredsson | 5 | 2 | 1 | 2 | 22-23 | -1 | 7 |
4. | Dragonite Boys | 5 | 2 | 0 | 3 | 21-22 | -1 | 6 |
5. | FC Solsidan Lag 1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 19-30 | -11 | 4 |
6. | Golden Fire Clouds | 5 | 0 | 0 | 5 | 13-27 | -14 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 dec 17.45 | Strängens fingrar | - | Potatistrycket | 4 - 4 |
30 dec 17.45 | Team Absolut | - | Keep it simple | 4 - 8 |
30 dec 17.45 | Köth | - | Lerum Hemvändarna/svarta | 1 - 5 |
30 dec 18.45 | Strängens fingrar | - | Keep it simple | 7 - 3 |
30 dec 18.45 | Lerum Hemvändarna/svarta | - | Team Absolut | 8 - 8 |
30 dec 18.45 | Potatistrycket | - | Köth | 10 - 1 |
30 dec 19.45 | Strängens fingrar | - | Lerum Hemvändarna/svarta | 5 - 3 |
30 dec 19.45 | Keep it simple | - | Potatistrycket | 2 - 0 |
30 dec 19.45 | Team Absolut | - | Köth | 10 - 9 |
30 dec 20.45 | Lerum Hemvändarna/svarta | - | Keep it simple | 1 - 5 |
30 dec 20.45 | Köth | - | Strängens fingrar | 3 - 10 |
30 dec 20.45 | Potatistrycket | - | Team Absolut | 13 - 4 |
30 dec 21.45 | Keep it simple | - | Köth | 13 - 2 |
30 dec 21.45 | Lerum Hemvändarna/svarta | - | Potatistrycket | 2 - 6 |
30 dec 21.45 | Team Absolut | - | Strängens fingrar | 6 - 9 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strängens fingrar | 5 | 4 | 1 | 0 | 35-19 | 16 | 13 |
2. | Keep it simple | 5 | 4 | 0 | 1 | 31-14 | 17 | 12 |
3. | Potatistrycket | 5 | 3 | 1 | 1 | 33-13 | 20 | 10 |
4. | Lerum Hemvändarna/svarta | 5 | 1 | 1 | 3 | 19-25 | -6 | 4 |
5. | Team Absolut | 5 | 1 | 1 | 3 | 32-47 | -15 | 4 |
6. | Köth | 5 | 0 | 0 | 5 | 16-48 | -32 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 dec 18.00 | FBC Lerum Team 01 | - | Floda ibk Kagges idoler | 8 - 7 |
30 dec 18.00 | Nötmix Deluxe Lag 67, Röd. | - | Gudran & Vännerna | 3 - 5 |
30 dec 18.00 | Almekärr innebandy | - | Old And Young | 3 - 6 |
30 dec 19.00 | FBC Lerum Team 01 | - | Gudran & Vännerna | 2 - 5 |
30 dec 19.00 | Old And Young | - | Nötmix Deluxe Lag 67, Röd. | 10 - 0 |
30 dec 19.00 | Floda ibk Kagges idoler | - | Almekärr innebandy | 6 - 1 |
30 dec 20.00 | FBC Lerum Team 01 | - | Old And Young | 1 - 0 |
30 dec 20.00 | Gudran & Vännerna | - | Floda ibk Kagges idoler | 5 - 7 |
30 dec 20.00 | Nötmix Deluxe Lag 67, Röd. | - | Almekärr innebandy | 1 - 6 |
30 dec 21.00 | Old And Young | - | Gudran & Vännerna | 1 - 7 |
30 dec 21.00 | Almekärr innebandy | - | FBC Lerum Team 01 | 2 - 6 |
30 dec 21.00 | Floda ibk Kagges idoler | - | Nötmix Deluxe Lag 67, Röd. | 10 - 2 |
30 dec 22.00 | Gudran & Vännerna | - | Almekärr innebandy | 17 - 1 |
30 dec 22.00 | Old And Young | - | Floda ibk Kagges idoler | 4 - 7 |
30 dec 22.00 | Nötmix Deluxe Lag 67, Röd. | - | FBC Lerum Team 01 | 0 - 14 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gudran & Vännerna | 5 | 4 | 0 | 1 | 39-14 | 25 | 12 |
2. | Floda ibk Kagges idoler | 5 | 4 | 0 | 1 | 37-20 | 17 | 12 |
3. | FBC Lerum Team 01 | 5 | 4 | 0 | 1 | 31-14 | 17 | 12 |
4. | Old And Young | 5 | 2 | 0 | 3 | 21-18 | 3 | 6 |
5. | Almekärr innebandy | 5 | 1 | 0 | 4 | 13-36 | -23 | 3 |
6. | Nötmix Deluxe Lag 67, Röd. | 5 | 0 | 0 | 5 | 6-45 | -39 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 dec 18.15 | Hulanflickorna Lag 1 | - | MMAbandy | 4 - 1 |
30 dec 18.15 | she said she was 18 | - | The Gnuggers | 1 - 4 |
30 dec 18.15 | Fbc lerum TEAM KAGGE | - | FBC Hjälmared Lag 1, Svart | 12 - 4 |
30 dec 19.15 | Hulanflickorna Lag 1 | - | The Gnuggers | 3 - 2 |
30 dec 19.15 | FBC Hjälmared Lag 1, Svart | - | she said she was 18 | 3 - 5 |
30 dec 19.15 | MMAbandy | - | Fbc lerum TEAM KAGGE | 0 - 6 |
30 dec 20.15 | Hulanflickorna Lag 1 | - | FBC Hjälmared Lag 1, Svart | 7 - 0 |
30 dec 20.15 | The Gnuggers | - | MMAbandy | 11 - 5 |
30 dec 20.15 | she said she was 18 | - | Fbc lerum TEAM KAGGE | 3 - 6 |
30 dec 21.15 | FBC Hjälmared Lag 1, Svart | - | The Gnuggers | 4 - 7 |
30 dec 21.15 | Fbc lerum TEAM KAGGE | - | Hulanflickorna Lag 1 | 3 - 0 |
30 dec 21.15 | MMAbandy | - | she said she was 18 | 1 - 6 |
30 dec 22.15 | The Gnuggers | - | Fbc lerum TEAM KAGGE | 2 - 9 |
30 dec 22.15 | FBC Hjälmared Lag 1, Svart | - | MMAbandy | 6 - 3 |
30 dec 22.15 | she said she was 18 | - | Hulanflickorna Lag 1 | 6 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fbc lerum TEAM KAGGE | 5 | 5 | 0 | 0 | 36-9 | 27 | 15 |
2. | she said she was 18 | 5 | 3 | 0 | 2 | 21-14 | 7 | 9 |
3. | The Gnuggers | 5 | 3 | 0 | 2 | 26-22 | 4 | 9 |
4. | Hulanflickorna Lag 1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 14-12 | 2 | 9 |
5. | FBC Hjälmared Lag 1, Svart | 5 | 1 | 0 | 4 | 17-34 | -17 | 3 |
6. | MMAbandy | 5 | 0 | 0 | 5 | 10-33 | -23 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 dec 22.55 | Fbclerum Lag 4, svart | - | she said she was 18 | 8 - 1 |
30 dec 22.55 | Strängens fingrar | - | Floda ibk Kagges idoler | 8 - 5 |
30 dec 23.10 | Gudran & Vännerna | - | Keep it simple | 5 - 1 |
30 dec 23.10 | Fbc lerum TEAM KAGGE | - | Mularna Lag 1 svart | 7 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 dec 23.25 | Fbclerum Lag 4, svart | - | Strängens fingrar | 4 - 1 |
30 dec 23.25 | Gudran & Vännerna | - | Fbc lerum TEAM KAGGE | 7 - 8* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 dec 23.50 | Fbclerum Lag 4, svart | - | Fbc lerum TEAM KAGGE | 5 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 dec 22.40 | FBC och Partille Alfredsson | - | Hulanflickorna Lag 1 | 5 - 1 |
30 dec 22.40 | Potatistrycket | - | Old And Young | 3 - 6 |
30 dec 22.40 | FBC Lerum Team 01 | - | Lerum Hemvändarna/svarta | 5 - 3 |
30 dec 22.55 | The Gnuggers | - | Dragonite Boys | 4 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 dec 23.10 | FBC och Partille Alfredsson | - | Old And Young | 5 - 7 |
30 dec 23.25 | FBC Lerum Team 01 | - | Dragonite Boys | 3 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 dec 23.50 | Old And Young | - | Dragonite Boys | 7 - 5 |