Domarcupen 2018 20-22 april
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Damer
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
21 apr 16.30 |
KAIF |
- |
Sunnanå SK D3 |
8 - 0 |
21 apr 18.30 |
Burträsk FF |
- |
KAIF |
0 - 6 |
21 apr 20.30 |
Sunnanå SK D3 |
- |
Burträsk FF |
0 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
KAIF |
2 |
2 |
0 | 0 |
14-0 |
14 |
6 |
2. |
Burträsk FF |
2 |
1 |
0 | 1 |
1-6 |
-5 |
3 |
3. |
Sunnanå SK D3 |
2 |
0 |
0 | 2 |
0-9 |
-9 |
0 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
20 apr 18.25 |
Morön Dam |
- |
Myckle IK |
2 - 0 |
20 apr 20.15 |
Myckle IK |
- |
Rönnskär Railcare IF |
0 - 2 |
20 apr 22.05 |
Rönnskär Railcare IF |
- |
Morön Dam |
1 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Morön Dam |
2 |
2 |
0 | 0 |
4-1 |
3 |
6 |
2. |
Rönnskär Railcare IF |
2 |
1 |
0 | 1 |
3-2 |
1 |
3 |
3. |
Myckle IK |
2 |
0 |
0 | 2 |
0-4 |
-4 |
0 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
21 apr 09.30 |
Öjebyn IF |
- |
Sunnanå SK |
1 - 1 |
21 apr 11.30 |
Umedalens IF |
- |
Öjebyn IF |
1 - 0 |
21 apr 17.30 |
Sunnanå SK |
- |
Umedalens IF |
0 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Umedalens IF |
2 |
2 |
0 | 0 |
3-0 |
3 |
6 |
2. |
Öjebyn IF |
2 |
0 |
1 | 1 |
1-2 |
-1 |
1 |
3. |
Sunnanå SK |
2 |
0 |
1 | 1 |
1-3 |
-2 |
1 |
Grupp D
Datum |
|
Res |
21 apr 14.00 |
Bureå IF |
- |
Clemensnäs IF |
0 - 4 |
21 apr 16.00 |
Ersmarks IK |
- |
Bureå IF |
1 - 0 |
21 apr 19.00 |
Clemensnäs IF |
- |
Ersmarks IK |
5 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Clemensnäs IF |
2 |
2 |
0 | 0 |
9-0 |
9 |
6 |
2. |
Ersmarks IK |
2 |
1 |
0 | 1 |
1-5 |
-4 |
3 |
3. |
Bureå IF |
2 |
0 |
0 | 2 |
0-5 |
-5 |
0 |
Slutspel
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
21 apr 21.00 |
Umedalens IF |
- |
Ersmarks IK |
3 - 0 |
21 apr 22.00 |
Clemensnäs IF |
- |
Öjebyn IF |
2 - 0 |
22 apr 10.30 |
KAIF |
- |
Rönnskär Railcare IF |
3 - 1 |
22 apr 10.30 |
Morön Dam |
- |
Burträsk FF |
4 - 5* |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
22 apr 12.30 |
KAIF |
- |
Clemensnäs IF |
1 - 2 |
22 apr 12.30 |
Burträsk FF |
- |
Umedalens IF |
0 - 2 |
Final
Datum |
|
Res |
22 apr 15.15 |
Clemensnäs IF |
- |
Umedalens IF |
0 - 2* |