Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Tord Trophy Cup U 14 | Torslanda IK | Boo FF 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 okt 18.00 | Sunnersta AIF | - | Kullavik IF | 0 - 2 |
5 okt 19.00 | Ik Tord | - | Fortuna FF | 4 - 0 |
6 okt 10.00 | Sunnersta AIF | - | Fortuna FF | 1 - 1 |
6 okt 12.00 | Ik Tord | - | Kullavik IF | 1 - 2 |
6 okt 17.00 | Fortuna FF | - | Kullavik IF | 2 - 0 |
6 okt 18.00 | Ik Tord | - | Sunnersta AIF | 3 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ik Tord | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-2 | 6 | 6 |
2. | Kullavik IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-3 | 1 | 6 |
3. | Fortuna FF | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-5 | -2 | 4 |
4. | Sunnersta AIF | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-6 | -5 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 okt 18.00 | Djurgårdens IF DIF P04-2 | - | Rödeby AIF | 0 - 6 |
5 okt 19.00 | Syrianska fc Lag röd | - | Kullavägens BK | 2 - 1 |
6 okt 09.00 | Djurgårdens IF DIF P04-2 | - | Kullavägens BK | 0 - 3 |
6 okt 09.00 | Syrianska fc Lag röd | - | Rödeby AIF | 2 - 4 |
6 okt 19.00 | Djurgårdens IF DIF P04-2 | - | Syrianska fc Lag röd | 0 - 2 |
6 okt 19.00 | Kullavägens BK | - | Rödeby AIF | 4 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rödeby AIF | 3 | 2 | 0 | 1 | 12-6 | 6 | 6 |
2. | Kullavägens BK | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-4 | 4 | 6 |
3. | Syrianska fc Lag röd | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-5 | 1 | 6 |
4. | Djurgårdens IF DIF P04-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-11 | -11 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 okt 18.00 | Boo FF 1 | - | IFK Berga | 1 - 0 |
5 okt 20.00 | Trelleborgs FF | - | Kållered SK Lag 1 | 4 - 0 |
6 okt 09.00 | Boo FF 1 | - | Kållered SK Lag 1 | 3 - 1 |
6 okt 11.00 | IFK Berga | - | Trelleborgs FF | 2 - 1 |
6 okt 16.00 | Boo FF 1 | - | Trelleborgs FF | 1 - 4 |
6 okt 19.00 | Kållered SK Lag 1 | - | IFK Berga | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trelleborgs FF | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-3 | 6 | 6 |
2. | IFK Berga | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-3 | 1 | 6 |
3. | Boo FF 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-5 | 0 | 6 |
4. | Kållered SK Lag 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-9 | -7 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 okt 20.00 | LB07 Röd | - | Älvsjö AIK | 1 - 1 |
5 okt 20.00 | Hvetlanda GIF | - | Kungsbacka IF | 2 - 1 |
6 okt 10.00 | LB07 Röd | - | Kungsbacka IF | 1 - 0 |
6 okt 10.00 | Hvetlanda GIF | - | Älvsjö AIK | 2 - 8 |
6 okt 17.00 | LB07 Röd | - | Hvetlanda GIF | 9 - 1 |
6 okt 18.00 | Älvsjö AIK | - | Kungsbacka IF | 2 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | LB07 Röd | 3 | 2 | 1 | 0 | 11-2 | 9 | 7 |
2. | Älvsjö AIK | 3 | 2 | 1 | 0 | 11-4 | 7 | 7 |
3. | Hvetlanda GIF | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-18 | -13 | 3 |
4. | Kungsbacka IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-5 | -3 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 okt 17.00 | IFK Lidingö FK P04:A1 | - | Kristianstad United | 1 - 1 |
5 okt 17.00 | Husqvarna FF | - | Näsets SK | 1 - 0 |
5 okt 21.00 | Kristianstad United | - | Näsets SK | 1 - 1 |
5 okt 21.00 | Husqvarna FF | - | Huddinge If | 4 - 2 |
6 okt 11.00 | Huddinge If | - | Näsets SK | 0 - 0 |
6 okt 11.00 | Husqvarna FF | - | IFK Lidingö FK P04:A1 | 1 - 2 |
6 okt 16.00 | Näsets SK | - | IFK Lidingö FK P04:A1 | 0 - 1 |
6 okt 16.00 | Kristianstad United | - | Huddinge If | 2 - 0 |
6 okt 20.00 | Huddinge If | - | IFK Lidingö FK P04:A1 | 0 - 0 |
6 okt 20.00 | Husqvarna FF | - | Kristianstad United | 2 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Husqvarna FF | 4 | 3 | 0 | 1 | 8-5 | 3 | 9 |
2. | IFK Lidingö FK P04:A1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4-2 | 2 | 8 |
3. | Kristianstad United | 4 | 1 | 2 | 1 | 5-4 | 1 | 5 |
4. | Näsets SK | 4 | 0 | 2 | 2 | 1-3 | -2 | 2 |
5. | Huddinge If | 4 | 0 | 2 | 2 | 2-6 | -4 | 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
5 okt 17.00 | Gislaveds IS Röd | - | Bergdalen IK Röd | 0 - 2 |
5 okt 19.00 | Torslanda IK | - | IF Brommapojkarna team 45 | 3 - 0 |
6 okt 12.00 | Gislaveds IS Röd | - | IF Brommapojkarna team 45 | 0 - 4 |
6 okt 12.00 | Torslanda IK | - | Bergdalen IK Röd | 1 - 0 |
6 okt 17.00 | Gislaveds IS Röd | - | Torslanda IK | 0 - 6 |
6 okt 18.00 | IF Brommapojkarna team 45 | - | Bergdalen IK Röd | 2 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Torslanda IK | 3 | 3 | 0 | 0 | 10-0 | 10 | 9 |
2. | IF Brommapojkarna team 45 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6-5 | 1 | 4 |
3. | Bergdalen IK Röd | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-3 | 1 | 4 |
4. | Gislaveds IS Röd | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-12 | -12 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 okt 09.00 | Ik Tord | - | Rödeby AIF | 1 - 2 |
7 okt 09.00 | Trelleborgs FF | - | LB07 Röd | 2 - 4* |
7 okt 09.00 | Husqvarna FF | - | Älvsjö AIK | 4 - 0 |
7 okt 09.00 | Torslanda IK | - | Kullavägens BK | 1 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 okt 12.00 | LB07 Röd | - | Torslanda IK | 1 - 4 |
7 okt 13.00 | Rödeby AIF | - | Husqvarna FF | 4 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 okt 16.00 | LB07 Röd | - | Husqvarna FF | 6 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 okt 16.00 | Torslanda IK | - | Rödeby AIF | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 okt 10.00 | Kullavik IF | - | Kristianstad United | 4 - 3* |
7 okt 10.00 | IFK Lidingö FK P04:A1 | - | Syrianska fc Lag röd | 1 - 3* |
7 okt 10.00 | IF Brommapojkarna team 45 | - | Bergdalen IK Röd | 2 - 0 |
7 okt 10.00 | IFK Berga | - | Boo FF 1 | 2 - 1* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 okt 13.00 | Kullavik IF | - | IF Brommapojkarna team 45 | 0 - 1 |
7 okt 14.30 | Boo FF 1 | - | IFK Berga | 3 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 okt 16.00 | Kullavik IF | - | IFK Berga | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 okt 16.00 | IF Brommapojkarna team 45 | - | Boo FF 1 | 0 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 okt 08.00 | Fortuna FF | - | Kristianstad United | 6 - 1 |
7 okt 11.00 | Näsets SK | - | Kristianstad United | 10 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Näsets SK | 1 | 1 | 0 | 0 | 10-0 | 10 | 3 |
2. | Kristianstad United | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-1 | 5 | 3 |
3. | Fortuna FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 |
4. | Hvetlanda GIF | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-16 | -15 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 okt 08.00 | Gislaveds IS Röd | - | Djurgårdens IF DIF P04-2 | 7 - 6* |
7 okt 11.00 | Djurgårdens IF DIF P04-2 | - | Näsets SK | - |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Näsets SK | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 0 | 1 |
2. | Djurgårdens IF DIF P04-2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 0 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 okt 08.00 | Näsets SK | - | Sunnersta AIF | 1 - 1 |
7 okt 11.00 | Huddinge If | - | Sunnersta AIF | - |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gislaveds IS Röd | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 0 | 1 |
2. | Djurgårdens IF DIF P04-2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 0 | 1 |