Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 aug 09.30 | BKBK Grön | - | Viggbyholms IK FF Viggan 1 | |
19 aug 09.30 | IFK Sollentuna | - | IK Frej | |
19 aug 09.30 | Ifk vaxholm Vit | - | Sörskogen IF Lag Vit | |
19 aug 09.30 | Stocksunds IF Svart | - | Åkersberga BK Röd | |
19 aug 09.30 | Ursvik IK P08 Vit | - | Djurgårdens IF Ungdomsfotboll 08-9 | |
19 aug 10.30 | IFK Sollentuna | - | Ursvik IK P08 Vit | |
19 aug 10.30 | Åkersberga BK Röd | - | BKBK Grön | |
19 aug 10.30 | IK Frej | - | Viggbyholms IK FF Viggan 1 | |
19 aug 10.30 | Sörskogen IF Lag Vit | - | Stocksunds IF Svart | |
19 aug 10.30 | Djurgårdens IF Ungdomsfotboll 08-9 | - | Ifk vaxholm Vit | |
19 aug 11.30 | BKBK Grön | - | Sörskogen IF Lag Vit | |
19 aug 11.30 | Viggbyholms IK FF Viggan 1 | - | Åkersberga BK Röd | |
19 aug 11.30 | Stocksunds IF Svart | - | Djurgårdens IF Ungdomsfotboll 08-9 | |
19 aug 11.30 | Ifk vaxholm Vit | - | IFK Sollentuna | |
19 aug 11.30 | Ursvik IK P08 Vit | - | IK Frej | |
19 aug 13.30 | IFK Sollentuna | - | Stocksunds IF Svart | |
19 aug 13.30 | Sörskogen IF Lag Vit | - | Viggbyholms IK FF Viggan 1 | |
19 aug 13.30 | IK Frej | - | Åkersberga BK Röd | |
19 aug 13.30 | Djurgårdens IF Ungdomsfotboll 08-9 | - | BKBK Grön | |
19 aug 13.30 | Ursvik IK P08 Vit | - | Ifk vaxholm Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 aug 12.00 | Vendelsö ik P08-Handen Lag 1 | - | Saltsjöbadens IF Lag 1 | |
19 aug 12.00 | FC Djursholm P 08 | - | Bollstanäs SK Grön | |
19 aug 12.00 | Sollentuna FK Svart 1 | - | SIK P08 Central lag 1 | |
19 aug 12.00 | BP 26 | - | Boo FF P08:3 | |
19 aug 12.00 | Ifk vaxholm Röd | - | Boo FF P08:10 | |
19 aug 14.00 | FC Djursholm P 08 | - | Ifk vaxholm Röd | |
19 aug 14.00 | Boo FF P08:3 | - | Vendelsö ik P08-Handen Lag 1 | |
19 aug 14.00 | Bollstanäs SK Grön | - | Saltsjöbadens IF Lag 1 | |
19 aug 14.00 | SIK P08 Central lag 1 | - | BP 26 | |
19 aug 14.00 | Boo FF P08:10 | - | Sollentuna FK Svart 1 | |
19 aug 15.00 | Vendelsö ik P08-Handen Lag 1 | - | SIK P08 Central lag 1 | |
19 aug 15.00 | Saltsjöbadens IF Lag 1 | - | Boo FF P08:3 | |
19 aug 15.00 | BP 26 | - | Boo FF P08:10 | |
19 aug 15.00 | Sollentuna FK Svart 1 | - | FC Djursholm P 08 | |
19 aug 15.00 | Ifk vaxholm Röd | - | Bollstanäs SK Grön | |
19 aug 16.00 | FC Djursholm P 08 | - | BP 26 | |
19 aug 16.00 | SIK P08 Central lag 1 | - | Saltsjöbadens IF Lag 1 | |
19 aug 16.00 | Bollstanäs SK Grön | - | Boo FF P08:3 | |
19 aug 16.00 | Boo FF P08:10 | - | Vendelsö ik P08-Handen Lag 1 | |
19 aug 16.00 | Ifk vaxholm Röd | - | Sollentuna FK Svart 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 aug 12.30 | Vendelsö Gudö lötkärr | - | Saltsjöbadens IF Lag2 | |
19 aug 12.30 | SIK P08 Central Grön lag 2 | - | Ifk vaxholm Blå | |
19 aug 12.30 | Brommapojkarna BP 08-8 | - | Bollstanäs SK Gul | |
19 aug 12.30 | Sollentuna FK Svart 2 | - | Viggbyholms IK FF Viggan 2 | |
19 aug 14.30 | Ifk vaxholm Blå | - | Saltsjöbadens IF Lag2 | |
19 aug 14.30 | SIK P08 Central Grön lag 2 | - | Vendelsö Gudö lötkärr | |
19 aug 14.30 | Viggbyholms IK FF Viggan 2 | - | Brommapojkarna BP 08-8 | |
19 aug 14.30 | Bollstanäs SK Gul | - | Sollentuna FK Svart 2 | |
19 aug 15.30 | Saltsjöbadens IF Lag2 | - | Brommapojkarna BP 08-8 | |
19 aug 15.30 | Sollentuna FK Svart 2 | - | Ifk vaxholm Blå | |
19 aug 15.30 | Bollstanäs SK Gul | - | SIK P08 Central Grön lag 2 | |
19 aug 15.30 | Vendelsö Gudö lötkärr | - | Viggbyholms IK FF Viggan 2 | |
19 aug 16.30 | Saltsjöbadens IF Lag2 | - | SIK P08 Central Grön lag 2 | |
19 aug 16.30 | Vendelsö Gudö lötkärr | - | Ifk vaxholm Blå | |
19 aug 16.30 | Brommapojkarna BP 08-8 | - | Sollentuna FK Svart 2 | |
19 aug 16.30 | Viggbyholms IK FF Viggan 2 | - | Bollstanäs SK Gul |