Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Flickor Blå Lätt Lätt | |||
Flickor Blå Lätt Svår | |||
Flickor Blå Medel | |||
Flickor Blå Svår | |||
Flickor Röd Lätt | Huddinge ibs Röd | ||
Flickor Röd Medel | Vallentuna IBK F-03/04 | ||
Flickor Röd Medel Lätt | Bele Barkarby IF F03/04 | ||
Pojkar Blå Lätt Lätt | |||
Pojkar Blå Lätt Svår | |||
Pojkar Blå Medel Lätt | |||
Pojkar Blå Medel Svår | |||
Pojkar Blå Svår Svår | Hässelby P05/06 Svart | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | Älvsjö AIK Röd | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | |
Pojkar Ljusröd Medel | Bele Barkarby P03 | Vallentuna IBK p03/04 | Vendelsö IK P03+ |
Pojkar Mörkröd Lätt | Vallentuna IBK Mörkröd | ||
Pojkar Mörkröd Medel | Huddinge IBS P01/02 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 07.30 | Töjnan IBK p07 | - | Vaxholms IBF Lag 1 | - |
16 sep 07.30 | Vallentuna IBK P06 Svart | - | TÄBY FC P06 Gribby | - |
16 sep 08.15 | Bele Barkarby IF P06 Svart | - | Hässelby P05/06 Röd | - |
16 sep 08.15 | FBC Uppsala Ungdom FBC Uppsala P07 | - | IBF Offensiv Lidingö Lag A, Blå, P06 | - |
16 sep 09.45 | Töjnan IBK p07 | - | Vallentuna IBK P06 Svart | - |
16 sep 09.45 | Vaxholms IBF Lag 1 | - | TÄBY FC P06 Gribby | - |
16 sep 10.30 | Bele Barkarby IF P06 Svart | - | FBC Uppsala Ungdom FBC Uppsala P07 | - |
16 sep 11.15 | Hässelby P05/06 Röd | - | IBF Offensiv Lidingö Lag A, Blå, P06 | - |
17 sep 12.45 | Töjnan IBK p07 | - | TÄBY FC P06 Gribby | - |
17 sep 12.45 | Vaxholms IBF Lag 1 | - | Vallentuna IBK P06 Svart | - |
17 sep 13.30 | Bele Barkarby IF P06 Svart | - | IBF Offensiv Lidingö Lag A, Blå, P06 | - |
17 sep 13.30 | Hässelby P05/06 Röd | - | FBC Uppsala Ungdom FBC Uppsala P07 | - |
17 sep 18.00 | Töjnan IBK p07 | - | Bele Barkarby IF P06 Svart | - |
17 sep 18.00 | Vaxholms IBF Lag 1 | - | Hässelby P05/06 Röd | - |
17 sep 18.45 | Vallentuna IBK P06 Svart | - | FBC Uppsala Ungdom FBC Uppsala P07 | - |
17 sep 18.45 | TÄBY FC P06 Gribby | - | IBF Offensiv Lidingö Lag A, Blå, P06 | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 14.15 | Töjnan IBK P06 | - | Danderyds SK P06 | - |
16 sep 14.15 | Grimsta AIK P06 P06 Röd | - | Ackers, Åkersberga IBF P06AB | - |
16 sep 15.00 | Vaxholms IBF Lag 2 | - | Vallentuna IBK P06 Vit | - |
16 sep 15.00 | Arlanda IBK P07 | - | Marieberg sk p07 | - |
16 sep 17.15 | Töjnan IBK P06 | - | Grimsta AIK P06 P06 Röd | - |
16 sep 17.15 | Danderyds SK P06 | - | Ackers, Åkersberga IBF P06AB | - |
17 sep 07.30 | Töjnan IBK P06 | - | Ackers, Åkersberga IBF P06AB | - |
17 sep 07.30 | Danderyds SK P06 | - | Grimsta AIK P06 P06 Röd | - |
17 sep 08.15 | Vaxholms IBF Lag 2 | - | Marieberg sk p07 | - |
17 sep 08.15 | Vallentuna IBK P06 Vit | - | Arlanda IBK P07 | - |
17 sep 09.45 | Grimsta AIK P06 P06 Röd | - | Arlanda IBK P07 | - |
17 sep 09.45 | Ackers, Åkersberga IBF P06AB | - | Marieberg sk p07 | - |
17 sep 10.30 | Töjnan IBK P06 | - | Vaxholms IBF Lag 2 | - |
17 sep 12.00 | Danderyds SK P06 | - | Vallentuna IBK P06 Vit | - |
17 sep 15.00 | Vaxholms IBF Lag 2 | - | Arlanda IBK P07 | - |
17 sep 15.45 | Vallentuna IBK P06 Vit | - | Marieberg sk p07 | - |