Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Flickor Blå Lätt Lätt | |||
Flickor Blå Lätt Svår | |||
Flickor Blå Medel | |||
Flickor Blå Svår | |||
Flickor Röd Lätt | Huddinge ibs Röd | ||
Flickor Röd Medel | Vallentuna IBK F-03/04 | ||
Flickor Röd Medel Lätt | Bele Barkarby IF F03/04 | ||
Pojkar Blå Lätt Lätt | |||
Pojkar Blå Lätt Svår | |||
Pojkar Blå Medel Lätt | |||
Pojkar Blå Medel Svår | |||
Pojkar Blå Svår Svår | Hässelby P05/06 Svart | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | Älvsjö AIK Röd | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | |
Pojkar Ljusröd Medel | Bele Barkarby P03 | Vallentuna IBK p03/04 | Vendelsö IK P03+ |
Pojkar Mörkröd Lätt | Vallentuna IBK Mörkröd | ||
Pojkar Mörkröd Medel | Huddinge IBS P01/02 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 15.45 | Farsta IBK P02 | - | AIK P01-02 Svart | 1 - 1 |
16 sep 16.30 | Huddinge IBS P01/02 | - | IBF Offensiv Lidingö P02 | 1 - 1 |
16 sep 18.45 | Farsta IBK P02 | - | Huddinge IBS P01/02 | 1 - 2 |
16 sep 19.30 | AIK P01-02 Svart | - | IBF Offensiv Lidingö P02 | 1 - 2 |
17 sep 10.30 | Farsta IBK P02 | - | IBF Offensiv Lidingö P02 | 3 - 2 |
17 sep 11.15 | AIK P01-02 Svart | - | Huddinge IBS P01/02 | 1 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huddinge IBS P01/02 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4-3 | 1 | 5 |
2. | Farsta IBK P02 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5-5 | 0 | 4 |
3. | IBF Offensiv Lidingö P02 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5-5 | 0 | 4 |
4. | AIK P01-02 Svart | 3 | 0 | 2 | 1 | 3-4 | -1 | 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 17.15 | IBF Roslagsalliansen (00-02) | - | Älvsjö AIK P01/02 | 2 - 3 |
16 sep 18.00 | Nacka Wallenstam IBK P01/02 | - | Kungsängens IF | 6 - 3 |
16 sep 20.15 | IBF Roslagsalliansen (00-02) | - | Nacka Wallenstam IBK P01/02 | 2 - 3 |
16 sep 21.00 | Älvsjö AIK P01/02 | - | Kungsängens IF | 3 - 3 |
17 sep 12.00 | IBF Roslagsalliansen (00-02) | - | Kungsängens IF | 2 - 2 |
17 sep 12.45 | Älvsjö AIK P01/02 | - | Nacka Wallenstam IBK P01/02 | 1 - 6 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nacka Wallenstam IBK P01/02 | 3 | 3 | 0 | 0 | 15-6 | 9 | 9 |
2. | Älvsjö AIK P01/02 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7-11 | -4 | 4 |
3. | Kungsängens IF | 3 | 0 | 2 | 1 | 8-11 | -3 | 2 |
4. | IBF Roslagsalliansen (00-02) | 3 | 0 | 1 | 2 | 6-8 | -2 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 16.30 | AIK P01-02 Svart | - | IBF Roslagsalliansen (00-02) | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 17.15 | IBF Offensiv Lidingö P02 | - | Kungsängens IF | 11 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 18.00 | Farsta IBK P02 | - | Älvsjö AIK P01/02 | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 18.45 | Huddinge IBS P01/02 | - | Nacka Wallenstam IBK P01/02 | 3 - 1 |