Stockholmsmästerskapen 2017
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
P10
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
8 okt 08.00 |
Djurgårdens IF P10-3 |
- |
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken 1 |
|
8 okt 08.00 |
Djurgårdens IF P10-8 |
- |
IFK Stocksund Blå, Svart |
|
8 okt 09.00 |
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken 1 |
- |
IF Brommapojkarna P10-1 |
|
8 okt 09.00 |
IFK Stocksund Blå, Svart |
- |
Djurgårdens IF P10-3 |
|
8 okt 10.00 |
IF Brommapojkarna P10-1 |
- |
Djurgårdens IF P10-8 |
|
8 okt 10.00 |
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken 1 |
- |
IFK Stocksund Blå, Svart |
|
8 okt 11.00 |
IF Brommapojkarna P10-1 |
- |
Djurgårdens IF P10-3 |
|
8 okt 11.00 |
Djurgårdens IF P10-8 |
- |
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken 1 |
|
8 okt 12.00 |
IFK Stocksund Blå, Svart |
- |
IF Brommapojkarna P10-1 |
|
8 okt 12.00 |
Djurgårdens IF P10-3 |
- |
Djurgårdens IF P10-8 |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
8 okt 08.00 |
Djurgårdens IF P10-10 |
- |
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken 2 |
|
8 okt 08.30 |
Djurgårdens IF P10-5 |
- |
Vasalund/Solna A |
|
8 okt 09.00 |
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken 2 |
- |
Spånga IS P10-6 |
|
8 okt 09.30 |
Vasalund/Solna A |
- |
Djurgårdens IF P10-10 |
|
8 okt 10.00 |
Spånga IS P10-6 |
- |
Djurgårdens IF P10-5 |
|
8 okt 10.30 |
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken 2 |
- |
Vasalund/Solna A |
|
8 okt 11.00 |
Spånga IS P10-6 |
- |
Djurgårdens IF P10-10 |
|
8 okt 11.30 |
Djurgårdens IF P10-5 |
- |
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken 2 |
|
8 okt 12.00 |
Vasalund/Solna A |
- |
Spånga IS P10-6 |
|
8 okt 12.30 |
Djurgårdens IF P10-10 |
- |
Djurgårdens IF P10-5 |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
8 okt 08.30 |
Djurgårdens IF P10-7 |
- |
Vasalund/Solna B |
|
8 okt 08.30 |
IFK Stocksund Vit |
- |
Hammarby IF FF P10-20 |
|
8 okt 09.30 |
Vasalund/Solna B |
- |
Djurgårdens IF P10-6 |
|
8 okt 09.30 |
Hammarby IF FF P10-20 |
- |
Djurgårdens IF P10-7 |
|
8 okt 10.30 |
Djurgårdens IF P10-6 |
- |
IFK Stocksund Vit |
|
8 okt 10.30 |
Vasalund/Solna B |
- |
Hammarby IF FF P10-20 |
|
8 okt 11.30 |
Djurgårdens IF P10-6 |
- |
Djurgårdens IF P10-7 |
|
8 okt 11.30 |
IFK Stocksund Vit |
- |
Vasalund/Solna B |
|
8 okt 12.30 |
Hammarby IF FF P10-20 |
- |
Djurgårdens IF P10-6 |
|
8 okt 12.30 |
Djurgårdens IF P10-7 |
- |
IFK Stocksund Vit |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
8 okt 13.30 |
IF Brommapojkarna P10-17 |
- |
Hammarby IF FF P10-9 Grön-Vit |
|
8 okt 14.00 |
Djurgårdens IF P10-4 |
- |
Älvsjö AIK Röd |
|
8 okt 14.30 |
Hammarby IF FF P10-9 Grön-Vit |
- |
Värtans IK |
|
8 okt 15.00 |
Älvsjö AIK Röd |
- |
IF Brommapojkarna P10-17 |
|
8 okt 15.30 |
Värtans IK |
- |
Djurgårdens IF P10-4 |
|
8 okt 16.00 |
Hammarby IF FF P10-9 Grön-Vit |
- |
Älvsjö AIK Röd |
|
8 okt 16.30 |
Värtans IK |
- |
IF Brommapojkarna P10-17 |
|
8 okt 17.00 |
Djurgårdens IF P10-4 |
- |
Hammarby IF FF P10-9 Grön-Vit |
|
8 okt 17.30 |
Älvsjö AIK Röd |
- |
Värtans IK |
|
8 okt 18.00 |
IF Brommapojkarna P10-17 |
- |
Djurgårdens IF P10-4 |
|