Zcooly Cup 2016
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
F10 (06)
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
13 aug 08.30 |
Näsets SK |
- |
Bergums IF |
1 - 3 |
13 aug 08.30 |
Stenungsund IF |
- |
Kållered SK |
1 - 0 |
13 aug 09.30 |
Kållered SK |
- |
Lödöse/Nygård IK |
1 - 4 |
13 aug 09.30 |
Näsets SK |
- |
Stenungsund IF |
2 - 2 |
13 aug 10.30 |
Bergums IF |
- |
Lödöse/Nygård IK |
6 - 1 |
13 aug 10.30 |
Kållered SK |
- |
Näsets SK |
0 - 4 |
13 aug 11.30 |
Lödöse/Nygård IK |
- |
Stenungsund IF |
4 - 1 |
13 aug 11.30 |
Bergums IF |
- |
Kållered SK |
10 - 1 |
13 aug 12.40 |
Lödöse/Nygård IK |
- |
Näsets SK |
2 - 2 |
13 aug 12.40 |
Stenungsund IF |
- |
Bergums IF |
1 - 7 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Bergums IF |
4 |
4 |
0 | 0 |
26-4 |
22 |
12 |
2. |
Lödöse/Nygård IK |
4 |
2 |
1 | 1 |
11-10 |
1 |
7 |
3. |
Näsets SK |
4 |
1 |
2 | 1 |
9-7 |
2 |
5 |
4. |
Stenungsund IF |
4 |
1 |
1 | 2 |
5-13 |
-8 |
4 |
5. |
Kållered SK |
4 |
0 |
0 | 4 |
2-19 |
-17 |
0 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
13 aug 09.00 |
Stenungsund IF |
- |
Ytterby IS |
0 - 0 |
13 aug 09.00 |
Skepplanda BTK |
- |
Öjersjö IF |
3 - 1 |
13 aug 11.00 |
Stenungsund IF |
- |
Skepplanda BTK |
1 - 2 |
13 aug 11.00 |
Ytterby IS |
- |
Öjersjö IF |
1 - 2 |
13 aug 13.10 |
Öjersjö IF |
- |
Stenungsund IF |
1 - 1 |
13 aug 13.10 |
Ytterby IS |
- |
Skepplanda BTK |
4 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Skepplanda BTK |
3 |
2 |
0 | 1 |
7-6 |
1 |
6 |
2. |
Ytterby IS |
3 |
1 |
1 | 1 |
5-4 |
1 |
4 |
3. |
Öjersjö IF |
3 |
1 |
1 | 1 |
4-5 |
-1 |
4 |
4. |
Stenungsund IF |
3 |
0 |
2 | 1 |
2-3 |
-1 |
2 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
13 aug 10.00 |
Ytterby IS |
- |
Ahlafors IF |
5 - 2 |
13 aug 10.00 |
Näsets SK |
- |
Vänersborgs FK |
4 - 1 |
13 aug 12.10 |
Ytterby IS |
- |
Näsets SK |
1 - 5 |
13 aug 12.10 |
Ahlafors IF |
- |
Vänersborgs FK |
0 - 4 |
13 aug 13.40 |
Vänersborgs FK |
- |
Ytterby IS |
3 - 0 |
13 aug 13.40 |
Näsets SK |
- |
Ahlafors IF |
4 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Näsets SK |
3 |
3 |
0 | 0 |
13-4 |
9 |
9 |
2. |
Vänersborgs FK |
3 |
2 |
0 | 1 |
8-4 |
4 |
6 |
3. |
Ytterby IS |
3 |
1 |
0 | 2 |
6-10 |
-4 |
3 |
4. |
Ahlafors IF |
3 |
0 |
0 | 3 |
4-13 |
-9 |
0 |
Slutspel
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
13 aug 14.20 |
Skepplanda BTK |
- |
Öjersjö IF |
3 - 1 |
13 aug 14.20 |
Ytterby IS |
- |
Lödöse/Nygård IK |
1 - 2 |
13 aug 14.50 |
Näsets SK |
- |
Näsets SK |
2 - 0 |
13 aug 14.50 |
Bergums IF |
- |
Vänersborgs FK |
10 - 1 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
13 aug 15.20 |
Skepplanda BTK |
- |
Lödöse/Nygård IK |
1 - 2 |
13 aug 15.50 |
Näsets SK |
- |
Bergums IF |
7 - 6* |
3-4 plats
Datum |
|
Res |
13 aug 16.45 |
Skepplanda BTK |
- |
Bergums IF |
1 - 6 |
Final
Datum |
|
Res |
13 aug 17.00 |
Lödöse/Nygård IK |
- |
Näsets SK |
4 - 2 |